تشدید حمله و خبرسازی علیه دولت یازدهم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۷:۵۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

تشدید حمله و خبرسازی علیه دولت یازدهم

پست توسط Hesam - 1994 »

ساعت24- «گروه و اقلیتی در گوشه و کنار از اتاق فکر خارج شده و وارد اتاق عملیاتی شده اند، باید بدانند دولت هم از اقدامات آنها آگاه و مطلع است...» این بخشی از سخنان رئیس جمهوری در جلسه 22 مرداد سال جاری هیأت دولت است.


  تصویر 


این سخنان رئیس جمهوری در آن زمان هر چند با عناوین مختلفی از جمله هشدار رئیس جمهوری به کارشکنان بازتاب گسترده ای در رسانه ها و محافل سیاسی پیدا کرد، اما به مرور توجه به آن فروکش کرد.

با این حال مرور آمار تحرکات این گروه اقلیت سیاسی نشان می دهد که خبر روحانی دقیق بوده و تندروها به معنای واقعی وارد مرحله «عملیاتی» شده اند. واقعیتی که وزیر ارشاد هم روز گذشته به آن اشاره مجددی کرد.

علی جنتی گفت: «عده ای که در انتخابات ریاست جمهوری رای نیاورده اند علیه دولت اتاق عملیات تشکیل داده اند.» آنها بخصوص در هفته های اخیر به بهانه نقد عملکرد اعضای کابینه موجی از تخریب و تهمت را روانه پاستور کرده اند. در شرایطی که روحانی وارث خرابی های بسیاری بود و توانسته موفقیت های چشمگیر دیپلماتیک، اقتصادی، درمانی و... را در کارنامه دولت ۱۸ ماهه خود به ثبت رساند، تندروها می کوشند ناکارآمدی دولت یازدهم را به مردم القا کنند.

آنها همزمان با فضاسازی های خود هرگونه پاسخ و توضیح مسئولان دولتی به اظهارات و ادعاهای خود را تعبیر به تحمل ناپذیری نقد و نقادی می کنند. حال آنکه به گواه کارشناسان و فعالان سیاسی دولت، نه تنها انتقاد گریز نیست بلکه از انتقادهای سازنده استقبال هم می کند. تعامل با منتقدان منصف و فراخوان رئیس جمهوری خطاب به استادان دانشگاه و کارشناسان مجرب، بیانگر رویکرد کلی دولت به استفاده از انتقادها برای ترمیم کاستی ها و بهبود عملکردهاست اما به تعبیر روحانی، «معنی انتقاد؛ هو کردن، تهمت و تخریب نیست.». تندروها در لباس منتقد وارد عرصه می شوند، پشت تریبون ها قرار می گیرند و ارگان های رسانه ای خود را فعال می کنند. تیشه تخریب آنان فراتر از دولت، منافع ملی را نشانه گرفته است و دود کارشکنی هایشان به چشم ملت می رود. آیا می توان به توقف، تعلیق یا کاهش هجمه بی محابای تندروها علیه منافع ملی و دولت امیدوار بود؟

**درایتی: هشدار روحانی درست بود

حجت الاسلام مصطفی درایتی، فعال سیاسی معتقد است که کنار هم چیدن تحرکات تندروها در ماه های اخیر نشان می دهد که هشدار روحانی درست بوده و آنها وارد فاز اجرایی مانع تراشی برای دولت شده اند. درایتی به خبرنگار «ایران» گفت: این یک واقعیت است که تندروها به هر بهانه می خواهند مانع از انجام برنامه های دولت و ایجاد موانع بیشتر در این مسیر شوند برای جبران شکست سنگینی که در انتخابات ریاست جمهوری خوردند. این فعال سیاسی همچنین پیش بینی کرد که هر چه جلوتر برویم و به فضای انتخابات نزدیک تر شویم، تحرکات تندروها و مانع تراشی های آنها بیش از این هم خواهد شد چون آنها تصور می کنند با این فضاسازی ها می توانند اذهان عمومی را علیه دولت تحریک کنند و کارنامه سیاسی و اقتصادی خود در دولت گذشته را تطهیر نمایند. او برای نمونه به شدت گرفتن حمله ها به دولت بعد از اعلام حکم محمدرضا رحیمی معاون اول رئیس جمهوری سابق اشاره کرد و گفت: از آنجا که تندروها خود پیش از این جزو حامیان دولت قبل و رحیمی بوده، با فرافکنی و حاشیه سازی می خواهند اذهان را به سوی دیگری هدایت کنند. درایتی در پاسخ به این سؤال که به نظر شما دولت در برابر این تحرکات چه باید کند؟ گفت: دولت ابزارهای قانونی برای انجام وظایف خود در اختیار دارد که باید از آنها به درستی استفاده کند. تندروها برای لاپوشانی تخلفات و عملکرد سابق خود جار و جنجال راه می اندازند و بهتر آن است که دولت مردم را در جریان امور قرار دهد و مسائل مختلف را با خود مردم در میان بگذارد تا آنها خود قضاوت کنند.

**وصال: ترس تندروها از مقایسه کارنامه دولت فعلی و قبلی

مدیر مسئول روزنامه شهروند هم در ارزیابی تیم رسانه ای تندروها معتقد است که آنها با حاشیه سازی برای دولت و طرح برخی انتقادات نادرست سعی دارند سرپوشی به کارنامه دولت قبل که خود نیز سهمی در آن داشته اند بگذارند. عبدالرسول وصال به خبرنگار «ایران» گفت: آنچه مشخص است، دولت یازدهم وارث مشکلات بسیاری است که ناشی از سوء مدیریت ها و ندانم کاری های مسئولان دولت قبل بوده است. با وجود این، سیاست های دولت تدبیر و امید توانسته در حوزه های مختلف راهگشای برخی مشکلات شود. مثلاً طرح جامع سلامت یک موفقیت بزرگ برای ملت و دولت است. در حوزه سیاست خارجی هم فضای تهدیدها و اعمال فشارها از بین رفته و فضای مناسبی برای توسعه مناسبات با دنیا ایجاد شده است.

به گفته وی، تندروها از این اقدامات خشنود نیستند چون ادامه آن را برخلاف اهداف و برنامه های خود می دانند. این فعال رسانه ای افزود: تندروها از آن ترس دارند که در ذهن مردم مقایسه ای بین عملکرد دولت فعلی و دولت قبلی شکل بگیرد و لذا تلاش دارند اذهان عمومی را درگیر برخی مسائل فرعی کنند؛ بخصوص که انتخابات مجلس هم در پیش است.

کوهکن: دولت سعه صدر داشته باشد

نایب رئیس جبهه پیروان خط امام و رهبری همانند برخی دیگر از اصولگرایان معتقد است که عملکردها و رفتار دولت در افزایش نقدها نسبت به دولت تأثیرگذار بوده است.

محسن کوهکن به خبرنگار «ایران» گفت: از آنجا که دولت ها امکانات مختلف و قدرت در اختیار دارند، منتقدان همواره نگران این هستند که آیا نظرات آنها جهت اصلاح روند، مورد توجه قرار می گیرد یا نه. در این میان اگر دولت ها با سعه صدر و خونسردی با آنها برخورد کنند، فضای سیاسی توأم با آرامش و در عین حال پویایی می شود.

این فعال سیاسی اصولگرا افزود: بنابراین به همان میزان که دولت ها از قدرت برخوردار هستند باید در مواجهه با منتقدان سر به زیر تر باشند و قدرت تحمل بیشتری داشته باشند. به گفته وی، اما نوع مواجهه دولت یازدهم با منتقدان خود مناسب نبوده است و همین موضوع در افزایش انتقادات از دولت مؤثر بوده است. اگر رئیس جمهوری به جای استفاده از یکسری اصطلاحات خاص برای منتقدانش، کلمات بهتری به کار می برد و به مشاوران و وزیران خود توصیه می کرد نقدها را بشنوند، شاید در کیفیت مواجهه منتقدان با دولت و برقرای تعامل اثر بهتری داشت.

این نماینده پیشین مجلس با اشاره به اینکه تعامل بین دولت و مجلس یکی از نکات مهم در همه دوره هاست، انتخاب معاون پارلمانی را بسیار حساس خواند و گفت که انتخاب آقای مجید انصاری با توجه به گرایش سیاسی وی که مخالف با گرایش اکثریت نمایندگان است، علامت خوبی از سوی آقای روحانی برای تعامل با مجلس نبوده است. حسین نقوی، نماینده ورامین و یکی از منتقدان برنامه های دولت در مجلس هم پیش از این و در گفت وگو با «ایران» تأکید کرده بود که عملکرد های اعضای دولت زمینه ساز افزایش نقدها شده است.

**منتجب نیا: «مهار یا مقابله» استراتژی تندروهاست

اما رسول منتجب نیا، قائم مقام دبیرکل حزب اعتماد ملی برخلاف کوهکن، شدت گرفتن حمله ها و هجمه ها به دولت در قالب انتقاد را در راستای یک استراتژی تعریف شده از سوی تندروها ارزیابی کرد و گفت که این نقدها یا تخریب ها ربطی به عملکرد دولت ندارد.

منتجب نیا به «ایران» گفت: بعد از انتخابات ریاست جمهوری عده ای از اصولگرایان که چند نامزد انتخاباتی داشتند، نسبت به دولت جدید مشی بی تفاوتی را برگزیدند و رفتند سراغ کار خود. عده ای دیگر هم سیاست حمایت حداقلی را انتخاب کردند اگرچه سرنوشت خود را با دولت گره نزدند اما در مقام مخالفت با رأی و نظر مردم هم برنیامدند.

این فعال سیاسی از دسته سومی یاد کرد که جزو تندروهای اصولگرا محسوب می شوند و اینها از ابتدای شروع به کار دولت یازدهم یک استراتژی مشخص در قبال دولت تعریف کرده بودند.

به گفته وی، «مهار یا مقابله» نام استراتژی تندروها بود که بر اساس آن در مرحله اول تلاش کردند دولت را با خود همراه کنند. یعنی بدون اینکه به روحانی رأی داده باشند، می خواستند در دولت نفوذ کنند و برنامه های خود را پیش ببرند. بر اساس این استراتژی اگر در مهار دولت موفق نشدند به سمت مقابله با آن حرکت می کنند.

منتجب نیا ادامه داد: تحرکات تندروها نشان می دهد که آنها در طول ماه های ابتدایی آغاز به کار دولت نتوانسته اند آقای روحانی و دولتش را همراه با خود کنند لذا روبه سوی تقابل آورده اند و هر چه دولت در پیشبرد برنامه های خود موفق تر بوده، مخالفت تندروها نیز بیشتر شده است. این فعال سیاسی افزود: عملکرد دولت یازدهم تا اینجای کار قابل دفاع است و تندروها بر اساس همان استراتژی تعریف شده با دولت مواجه می شوند. بر این اساس آنها مصمم هستند تا چهره ناکارآمدی از دولت ترسیم و معرفی کنند تا هم در انتخابات مجلس و هم در انتخابات ریاست جمهوری بعدی بتوانند از آن بهره برداری سیاسی کنند. به گفته وی، در این میان آنچه برای تندروها اهمیت ندارد، مصلحت ملت است چون آنها تنها به منافع سیاسی خود می اندیشند.

با این وصف و بر اساس نظر برخی کارشناسان سیاسی، هسته مرکزی تندروها به صورت علنی تر به تحرکات ضد دولتی خود شدت بخشیده و پیش بینی می شود با نزدیک تر شدن به انتخابات مجلس در سال ۹۴ حملات آنها نیز بیشتر خواهد شد. به نظر می رسد در چنین شرایطی می طلبد که عقلا و معتدلان، فارغ از گرایش سیاسی خود، جبهه ای علیه تندروی تشکیل دهند و گام های کارساز برای به حاشیه راندن تندروها بردارند.
[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۷:۵۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

Re: تشدید حمله و خبرسازی علیه دولت یازدهم

پست توسط Hesam - 1994 »

ولی بنظر من این جماعت اقلیت یه سری غلطا کردن تو اون هشت سال و الان گندش داره درمیاد به موازات بیخ پیدا کردن کاراشون جنب و جوششون هم افزایش پیدا میکنه
[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1885
تاریخ عضویت: شنبه ۶ مهر ۱۳۹۲, ۱۰:۴۷ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3058 بار

Re: تشدید حمله و خبرسازی علیه دولت یازدهم

پست توسط SMH »

  God  , کاملا موافقم باهاتون ....
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۷:۵۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

Re: تشدید حمله و خبرسازی علیه دولت یازدهم

پست توسط Hesam - 1994 »

  [External Link Removed for Guests]   احمدی‌نژاد همچنین با اشاره به اینکه ایران بدون انقلاب اسلامی معنا و مفهومی ندارد خاطرنشان کرد: سرافرازی، عزت‌ و ظلم ستیزی مردم از دستاوردهای انقلاب اسلامی است اما ما برای چه انقلاب کرده‌ایم.    تصویر 
آفتاب:
رییس دولت نهم و دهم با بیان اینکه برخی مشکلات قابل تحمل نیست گفت: اگر قرار باشد کسی نقدی انجام دهد آن شخص من هستم زیرا من جای‌جای ایران و جهان را دیده‌ام و نسبت به مشکلات اطلاع دارم اما اکنون جای نقد نیست.

به گزارش ایسنا، محمود احمدی‌نژاد امشب در سخنرانی خود در مسجد دولت‌آباد شهرری با اشاره به اینکه من قصد صحبت و سخنرانی نداشتم اظهار کرد: اما وقتی با دعوت امام جماعت این مسجد مواجه شدم احساس مسئولیت کردم که بار دیگر مروری بر انقلاب و دستاوردهای آن داشته باشم.

وی در ادامه افزود: انقلاب اسلامی بزرگترین اتفاق بعد از بعثت پیامبر (ص) است. انقلاب اسلامی یک حادثه عظیم و ادامه بعثت است. انرژی آزادشده از ملت ایران همه تحولات و مناسبات بین‌المللی را تحت تاثیر قرار داد. من حداقل از 100 کشور جهان بازدید کرده‌ام و در این کشورها با اقشار مختلف مردم گفت‌وگو داشته‌ام. اکنون اثر انقلاب اسلامی و ملت ایران در ادبیات و تحرک ملت‌های جهان قابل مشاهده است. ما هر جا می‌رویم سخن از ایران است و هر خبری از ایران منتشر می‌شود در صدر اخبار قرارگرفته و موردتوجه است.

احمدی‌نژاد همچنین با اشاره به اینکه ایران بدون انقلاب اسلامی معنا و مفهومی ندارد خاطرنشان کرد: سرافرازی، عزت‌ و ظلم ستیزی مردم از دستاوردهای انقلاب اسلامی است اما ما برای چه انقلاب کرده‌ایم. اگر پاسخ به این پرسش را فراموش کنیم انقلاب توسط شیطان از مسیر خود منحرف می‌شود. ما انقلاب نکردیم که ظواهر تغییر کند یا قیافه‌ها و ادبیات ما عوض شود یا عده‌ای بروند و عده‌ای بیایند. ما انقلاب نکرده‌ایم که مسابقه قدرت در قالب دستجات شکل بگیرد. اینها هیچ کدام ارزش فداکاری نداشت. ما انقلاب کردیم تا ملت‌ها از زنجیرهای اسارت رها شوند. انقلاب آمد تا ظلم ،‌ستم، تجاوز و توهین به ملت‌ها تمام شود. انقلاب آمد تا کرامت انسانی، عدالت و رفاه، امنیت و صلح را به انسان‌ها هدیه کند. 
[External Link Removed for Guests]
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 1297
تاریخ عضویت: شنبه ۱۵ تیر ۱۳۸۷, ۱۰:۲۵ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 1856 بار
سپاس‌های دریافتی: 3546 بار

Re: تشدید حمله و خبرسازی علیه دولت یازدهم

پست توسط sand_fighter »

چه فعالیتی میکنه این محمود !!!!!
جدیدا خیلی فعال شده !
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4365
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۳ اسفند ۱۳۸۴, ۱:۱۴ ب.ظ
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6698 بار
سپاس‌های دریافتی: 12089 بار
تماس:

Re: تشدید حمله و خبرسازی علیه دولت یازدهم

پست توسط Mohammad 1985 »

باز توهم زد این مردک
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۷:۵۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

Re: تشدید حمله و خبرسازی علیه دولت یازدهم

پست توسط Hesam - 1994 »

کمک ۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومانی بابک زنجانی به ستاد انتخاباتی بنفش
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۴۶

ساعت24-حمید رسایی نماینده مجلس در اینترنت مطالبی منتشر کرده از کمک مالی بابک زنجانی به ستاد انتخاباتی حسن روحانی و مطالبی بیان کرده که از طرف یکی از مشاوران حسن روحانی تکذیب شد. متن مطالب حمید رسایی و تصویری که منتشر کرده به این شرح است.  [External Link Removed for Guests] تصویر 


درخت گردوان به این بزرگی، درخت خربزه الله اکبر!

راستی درخت گردوان به این بزرگی، درخت خربزه الله اکبر! اگر حکم رحیمی آن بود که صادر شد، حکم دریافت کمک ۵ میلیاردی از بابک زنجانی چقدر است؟

این ضرب المثل فارسی، حکایت این روزهای اخبار مرتبط با دریافت کمک های مالی انتخاباتی این و آن است. شنیده ها حکایت از کمک مالی ۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ تومانی بابک زنجانی به ستاد انتخاباتی بنفش در انتخابات یازدهم می کند که در مقایسه با کمک ۱۰ یا ۱۵ میلیون تومانی رحیمی به برخی نمایندگان مجلس هشتم، هیچ است، هیچ!


ما بابت محاکمه رحیمی از دستگاه قضایی تشکر می کنیم و برای دیگر متهمان مالی مثل مهدی هاشمی و یا دیگر کمک بگیران انتخاباتی، همین قاطعیت و صدور احکام متناسب را انتظار داریم. رحیمی در سال ۸۷ و به هنگام انتخابات مجلس هشتم، پیشنهاد این کمک ۱۵ میلیون تومانی را به بنده هم داد که نپذیرفتم. در سال ۹۱ هم وقتی در مصاحبه ای این موضوع را افشا کردم، از من شکایت کرد که در نهایت در دادگاه تبرئه شدم.


اکنون با اینکه ۷۰ درصد از نمایندگان مجلس هشتم تغییر کرده اند، برخی برگه ای دستشان گرفته اند که بعله باید معلوم شود کدام یک از نمایندگان این کمک مالی را برای انتخابات گرفته اند! به نظرم خوب است این مشخص شود و بررسی شود که آیا این نمایندگان مطلع بوده اند که این مبالغ از کجاست یا نه، اما قبل از آن بهتر است تکلیف دریافت کمک ۵/۰۰۰/۰۰۰/۰۰۰ میلیاردی ستاد انتخاباتی بنفش از بابک زنجانی مشخص شود.


اصحاب بنفش پاسخ دهند که این مبلغ هنگفت بر چه اساسی و از کدام منابع بابک خان بوده است؟ آیا این همان پولی نیست که هر از گاهی وزیر نفت دولت یازدهم از خوردن و بردن آن سخن می گوید و آقای جهانگیری صفت و نشانی آن را می دهد؟! ظاهرا با هنر رسانه های این جماعت، چوب بابک زنجانی را دیگران می خوردند و پیازش را این جماعت به رنگ بنفش!


راستی درخت گردوان به این بزرگی، درخت خربزه الله اکبر! اگر حکم رحیمی آن بود که صادر شد، حکم دریافت کمک ۵ میلیاردی از بابک زنجانی چقدر است؟


آیا حالا که (ح - ف) برای ادای توضیحات احضار شده، آقایان مسئول عصبانی که تاکنون۴۷ ناسزا نثار منتقدان کرده اند، خودشان را کنترل می کنند یا باز هم در یکی از سخنرانی های بعدی، ناسزایی نصیب منتقدان می کنند؟ آیا باز هم با فضاسازی به وسیله شوهر خواهرهایی که در هیأت های مختلف کاشته اند، برای منتقدین احکام شدید و غلیظ ساختگی صادر می کنند تا با فضاسازی رسانه ای به قول خودشان، زبان منتقدان را کوتاه کنند؟


راستی فراموش کردم یادآوری کنم که بهترین دفاع، حمله است.
آخرین ويرايش توسط 1 on Hesam - 1994, ويرايش شده در 0.
[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۷:۵۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

Re: تشدید حمله و خبرسازی علیه دولت یازدهم

پست توسط Hesam - 1994 »

روزنامه اعتماد20بهمن
احمدی نژاد: در سخنان من اغراق و دروغ نيست
دوشنبه ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۰۲:۱۱


  تصویر 


بعد از ١٨ ماه شايد ماكتي از سفرهاي استاني هم براي احمدي‌نژاد خوشايند باشد؛ ماكتي از آن استقبال‌هاي خياباني، دنبال ماشين دويدن‌ها، دست تكان دادن‌ها، نامه نوشتن‌ها و شعار دادن‌ها. سخنراني ديروزش در شهر ري همان «ماكت» سفرهاي استاني‌اش بود. همه‌چيز بي‌كم و كاست مهيا بود، اما در مقياسي به مراتب كوچك‌تر؛ جمعيتي حدود هزار نفر براي استقبال، سالني كوچك، با ابعادي تقريبا ٣٠ در ٣٠ براي سخنراني، چند نفري عكاس و خبرنگار و چند نفري هم نيروي انتظامي در سر خيابان. عنوان احمدي‌نژاد بر روي پلاكاردهاي مراسم هم مقياس كوچك‌تر را فرياد مي‌زد؛ «رييس‌جمهور سابق و عضو ارشد مجمع تشخيص مصلحت نظام». با اين تدارك ديروز عصر محمود احمدي‌نژاد راهي شهر ري شد تا در مسجد جامع المهدي براي مردمِ محل سخنراني كند. وقت نماز مغرب اطراف مسجد جمعيت جمع شده بودند، گروهي نماز مي‌خواندند، گروهي منتظر شروع برنامه بودند و گروهي نامه مي‌نوشتند. خبري اما از جمع كردن نامه‌ها نبود.

در مقابل دري كه قرار بود احمدي‌نژاد از آن وارد مسجد شود، فقط خبرنگاران و برگزار‌كنندگان مراسم حضور داشتند. داخل مسجد جا نبود و كسي را راه نمي‌دادند، حتي خبرنگاران را. نظم مراسم را برخي از بچه‌هاي ورزيده و ورزشكار همان محل به عهده داشتند، از اينكه چنين مسووليتي به آنها داده شده راضي به نظر مي‌رسيدند. ساعت تقريبا شش و نيم بعد از ظهر بود كه نخستين ماشين وارد حياط مجلس شد، خيلي‌ها فكر كردند احمدي‌نژاد است. در اما كه باز شد غلامحسين الهام به ميان جمع آمد. بازار روبوسي و سلام و عليك داغ شد. سريع او را به اتاقكي بردند تا نمازش را بخواند. ١٥ دقيقه بعد نوبت به ورود احمدي‌نژاد رسيد. عقب يك پژوي مشكي نشسته بود، بغل دستش ثمره‌هاشمي و مرتضي تمدن او را همراهي مي‌كردند. چند متري جلوتر از در ورودي مسجد پياده شد و طبق معمول در برابر تمام سوال‌ها باز هم خنديد. در برابر اينكه [HIGHLIGHT=#7f7f7f]«حالا خط قرمز شما چيست» و «آيا سكوت خود را مي‌شكنيد»؟ خنده‌هايش بعد از ترك پاستور جواب خيلي از سوال‌ها بوده‌اند.  روي پله‌هاي ورودي مسجد هجوم نامه به دستان منتظر كار را براي ورود احمدي‌نژاد سخت كرد. در آن ميانه يك زن ميانسال از همه سمج‌تر بود، نمي‌گذاشت احمدي‌نژاد را داخل ببرند. تنها گوش سپردن ثمره هاشمي به سخنان او بود كه باعث شد راه را براي رييس دولت دهم باز كنند. حالا وقت آن بود كه احمدي‌نژاد كه به بالاترين پله‌هاي جلوي در ورودي رسيده بود به سوي جمعيت برگردد. فريادهاي «احمدي‌نژاد، احمدي‌نژاد» آنها خاطره هشت سال حضورش در دولت را زنده مي‌كرد. با لبخندي از سر رضايت لحظاتي براي جمعيت دست تكان داد و بعد داخل مسجد شد. چند دقيقه‌اي بعد از نماز غلامحسين الهام هم مي‌خواست كنار رييس سابقش برود. باز هم هجوم عكاسان و خبرنگاران و باز هم پرسش‌هاي بي‌پاسخ از يك عضو دولت احمدي‌نژاد. «نظر شما درباره حكم آقاي رحيمي چيست»؟ [HIGHLIGHT=#7f7f7f]«چه شد كه در پاك‌ترين دولت تاريخ چنين اتفاقاتي افتاد»؟  [HIGHLIGHT=#7f7f7f]جواب الهام جالب‌تر از خنده‌هاي احمدي‌نژاد بود؛ «فلاش دوربين‌ها نمي‌گذارد ببينم، نمي‌توانم حرف بزنم.»  او هم كه داخل شد، جمعيت بيرون اندك اندك عزم رفتن كرد. كوچه كنار مسجد خلوت‌تر شد، حياط مسجد هم همينطور. زني براي احمدي‌نژاد گل آورده بود و اصرار داشت تا آن را به دست خودش بدهد. خيلي از خبرنگاران هنوز بيرون بودند. سخنراني احمدي‌نژاد نيم ساعتي بعد شروع شد. تيم فيلمسازي احمدي‌نژاد بيرون حسابي فعاليت مي‌كرد و از حواشي فيلم مي‌گرفت. چند دقيقه‌اي بعد داخل مسجد هم خلوت‌تر شد. حالا خيلي‌ها براي بيرون آمدن صف كشيده بودند. داخل [HIGHLIGHT=#c3d69b]خبر خاصي نبود تا لحظه‌اي كه يك نفر در صف‌هاي آخر عكسي از احمدي‌نژاد را بالا گرفت؛ همان عكسي كه لحظه دادن مدال به محمدرضا رحيمي را تصوير مي‌كند. هواداران احمدي‌نژاد سريع واكنش نشان دادند، عكسش را گرفتند و پاره كردند و اندك درگيري هم شكل گرفت . همهمه اما بيش از اينها بالا گرفته بود. احمدي‌نژاد مجبور بود خيلي بلندتر حرف بزند تا صدايش در آن همهمه‌ها به گوش برسد. در ميانه‌هاي سخنراني‌اش تيم دريافت نامه‌ها هم فعال شدند، جلوي در ورودي مسجد صف دادن نامه تشكيل شد و دو نفر مامور گرفتن آن بودند. در همان ميانه زني فرياد مي‌زد كه مي‌خواهد خود احمدي‌نژاد را ببيند. تقريبا نيم ساعتي كسي نتوانست جلوي سر و صداي او را بگيرد. تنها چاره بيرون بردنش از حياط مسجد بود. برنامه كه تمام شد، يك لندكروزر چسبيده به در ورودي مسجد منتظر سوار كردن احمدي‌نژاد بود. زن گل به دست همچنان مي‌خواست دسته گلش را به احمدي‌نژاد برساند. تيم فيلمسازي او هم اصرار داشتند تا حتما از اين لحظه فيلم بگيرند. ساعت ٨ شب، در باز شد و احمدي‌نژاد بيرون آمد، [HIGHLIGHT=#fbd5b5]خبري از شعارهاي هماهنگ شده داخل نبود. جمعيت براي ديدن او از نزديك فرياد مي‌زد تا اينكه عكاسان همراه خود احمدي‌نژاد دست به كار دادن شعار شدند؛ «شعار هر چي مرده، احمدي بر مي‌گرده»، «بهار بر مي‌گرده، احمدي خيلي مرده»، «چپ، راست، كارگزار، عليه خدمتگزار» و از اين دست  . از اينجا به بعد فضا شد مثل همان سفرهاي استاني؛ چند محافظ روي سقف ماشين حامل احمدي‌نژاد

*درنيويورك يك پيرمرد بودايي به من گفت ٩٠ سال منتظر چنين حرف‌هايي بودم*هوگو چاوز به امام زمان(عج) باور داشت*اگر قرار باشدكسي نقدي انجام دهد آن شخص من هستم*بهار حقيقي در راه است*بسياري از كارمندان رسانه‌هاي امريكايي طرفدار ما هستند*در مسجد المهدي مردم شعار مي‌دادند: ايراني مي‌ميرد، ذلت نمي‌پذيرد، احمدي برمي‌گردد

نشستند و جمعيتي چند ده نفره تا ٢٠٠، ٣٠٠ متر بعد از مسجد دنبال ماشين او دويدند. احمدي‌نژاد هم با چهره‌هاي خندان روي صندلي جلوي ماشين براي آنها دست تكان مي‌داد تا مدلي كوچك‌تر از سفرهاي پرتعداد استاني او تكرار شود. سفرهايي كه او ديروز سخنانش را با ياد كردن از همانها آغاز كرد.
رييس دولت نهم و دهم در سخنان ديروز خود در اين مراسم با بيان اينكه برخي مشكلات قابل تحمل نيست، گفت: اگر قرار باشد كسي نقدي انجام دهد آن شخص من هستم زيرا من جاي‌جاي ايران و جهان را ديده‌ام و نسبت به مشكلات اطلاع دارم اما اكنون جاي نقد نيست. به گزارش ايسنا، احمدي‌نژاد با اشاره به اينكه ايران بدون انقلاب اسلامي معنا و مفهومي ندارد، خاطرنشان كرد: سرافرازي، عزت‌ و ظلم‌ستيزي مردم از دستاوردهاي انقلاب اسلامي است اما ما براي چه انقلاب كرده‌ايم. اگر پاسخ به اين پرسش را فراموش كنيم انقلاب توسط شيطان از مسير خود منحرف مي‌شود. ما انقلاب نكرديم كه ظواهر تغيير كند يا قيافه‌ها و ادبيات ما عوض شود يا عده‌اي بروند و عده‌اي بيايند. ما انقلاب نكرده‌ايم كه مسابقه قدرت در قالب دستجات شكل بگيرد. اينها هيچ كدام ارزش فداكاري نداشت. ما انقلاب كرديم تا ملت‌ها از زنجيرهاي اسارت رها شوند. انقلاب آمد تا ظلم، ‌ستم، تجاوز و توهين به ملت‌ها تمام شود. انقلاب آمد تا كرامت انساني، عدالت و رفاه، امنيت و صلح را به انسان‌ها هديه كند. وي با اشاره به اينكه انقلاب اسلامي مقدمه‌اي براي اصلاح مديريت فاسد استكبار جهاني و برپايي حكومت جهاني عدل به امامت حضرت ولي عصر(عج) است، اظهار داشت: اوايل انقلاب برخي مي‌گفتند ملت نمي‌داند براي چه انقلاب كرده اما ملت ما طرفدار عدل و مخالف ظلم بود، درواقع خواست‌هاي ملت روشن بود، انقلاب اسلامي در مقطع اول خود قرار دارد زيرا برپايي يك انقلاب الهي با پيروزي در يك جغرافيا به پايان نمي‌رسد. احمدي‌نژاد با تاكيد بر اينكه در برخي مديريت‌ها و عملكردها ضعف‌هايي وجود دارد ولي با اين وجود دستاوردهاي انقلاب اسلامي بي‌نظير بوده است، ادامه داد: عده‌اي در آن طرف دنيا مي‌خواهند براي ملت تصميم بگيرند اما آن سبو بشكست و آن پيمانه ريخت. اگر آنها تلخ‌ترين شرايط را بر ما تحميل كنند اين ملت اجازه تصميم‌گيري به آنها نمي‌دهد. وي با تاكيد بر اينكه حفظ سرزمين و عمران و آبادي كشور، پيشرفت در عرصه علم و فناوري از دستاوردهاي ديگر انقلاب اسلامي است، افزود: البته ما مي‌توانستيم بهتر عمل كنيم. با اين وجود در عرصه عملكردها، ضعف‌هايي داشته‌ايم كه اين ضعف‌ها به انسان‌ها برمي‌گردد نه اصل انقلاب. رييس دولت‌هاي نهم و دهم همچنين با بيان اينكه اگر آرمان‌هاي بزرگ ملت زنده باشد نوسانات عملكردي تاثيري در اراده ملت نخواهد داشت، گفت: مهم اين است كه آرمان‌هاي انقلاب زنده بماند. هدف اصلي شيطان فارغ كردن ذهن مردم از آرمان‌هاي انقلاب است. به گفته احمدي‌نژاد، آرمان انقلاب اسلامي عبارت است از تامين مقدمات براي استقرار حكومت جهاني توحيد و عدالت به رهبري امام عصر(عج).

بهار حقيقي در راه است
اين عضو مجمع تشخيص مصلحت نظام در بخش ديگري از سخنان خود با تاكيد بر اينكه تشكيل حكومت امام زمان يك جريان تاريخي است، گفت: اراده الهي در جهت استقرار حكومت الهي است. خداوند وعده داده زمين به صالحان به ارث برسد. با اين وجود تشكيل حكومت الهي هم دشمناني دارد. بوش، رييس‌جمهور اسبق امريكا به عراق و افغانستان حمله كرد تا با انديشه مهدويت مقابله كند اما اين اتفاقات به نفع انديشه مهدويت تمام شد. وي ادامه داد: امروز هر حمايتي از مظلومان حركتي در جهت استقرار حكومت عدل است. امام خميني(ره) فرمود هرجا ظلم وجود دارد مبارزه هم وجود دارد. اكنون استقرار حكومت جهاني نيازمند وحدت همه ملت‌هاست. اگر ملت ما وحدت نداشت آيا مي‌توانست بر حكومت پهلوي پيروز شود. تفرقه ميان ملت‌ها اقدامي شيطاني است. امام مي‌فرمود ما حزب جهاني مستضعفين را تشكيل مي‌دهيم، اين به معناي وحدت ملت‌هاست. وي در ادامه با اشاره به اينكه براي استقرار حكومت عدل جهاني بايد انديشه‌ها و باورها تغيير كند، گفت: امام خميني(ره) باورها و مطالبات مردم را تغيير داد، وقتي اين تغيير ايجاد شد انقلاب به پيروزي رسيد. اكنون نيز ما بايد مردم را با حقيقت امام آشنا كنيم. حكومت جهاني همچنين به انسان‌هاي دانشمند و عالم هم نياز دارد. ما در اين مسير نبايد از دشمن بترسيم. هارت و پورت دشمن نشانه خشم آنهاست. احمدي‌نژاد در بخش ديگري از سخنان خود با بيان خاطرات دوران رياست‌جمهوري خود گفت: در نيويورك رسانه‌ها به من گفتند كه مردم از مواضع ضداسراييلي من ناراحت هستند اما من به آنها گفتم با هم به خيابان‌ها برويم و نظر مردم را بپرسيم كه آنها نيامدند. بسياري از كارمندان رسانه‌هاي آنها طرفدار ما هستند. هوگو چاوز نيز به امام زمان باور داشت و منتظر ظهور امام عصر بود. در مراسم تدفين او نمايندگان كشورهاي مختلفي كه حضور داشتند اظهار مي‌كردند كه آنها با ما هستند. اين وضعيت در اروپا، امريكا و آسياي شرقي هم وجود دارد. مردم امريكا با سياست‌هاي حكومت اين كشور موافق نيستند. من در سفري در شرق آسيا بودم، پس از سخنراني من يك پيرمرد بودايي كه از علماي آنها محسوب مي‌شد گفت من ٩٠ سال منتظر شنيدن چنين صحبت‌هايي بودم. اين عضو مجمع تشخيص مصلحت همچنين در بيان خاطرات خود گفت: در دانشگاه الازهر مصر هم وقتي گفته شد ايران به دنبال ايجاد تفرقه بين شيعه و سني است، من گفتم كدام‌يك از علما اندازه پيامبر قرآن را فهم و درك كرده است كه هيچ‌كس پاسخي نداد. من به آنها گفتم ما بايد دست به دست هم دهيم كه قرآن و اسلام را بشناسيم و با هم دعوا نكنيم. احمدي‌نژاد در بخش پاياني صحبت‌هاي خود با تاكيد بر اينكه اكنون يك آگاهي و بيداري در ميان مردم جهان به سرعت در حال رشد يافتن است، گفت: حكومت جهاني عدل از راه جنگ و خونريزي محقق نمي‌شود، زيرا اين راه، راه شيطان است. بايد بدانيم بهار حقيقي در راه است و مفسدان با ظهور امام عصر از بين خواهند رفت.

نكته ها

در نيويورك رسانه‌ها به من گفتند كه مردم از مواضع ضداسراييلي من ناراحت هستند اما من به آنها گفتم با هم به خيابان‌ها برويم و نظر مردم را بپرسيم كه آنها نيامدند.
هوگو چاوز نيز به امام زمان باور داشت و منتظر ظهور امام عصر بود. در مراسم تدفين او نمايندگان كشورهاي مختلفي كه حضور داشتند اظهار مي‌كردند كه آنها با ما هستند.
در سفري در شرق آسيا بودم، پس از سخنراني من يك پيرمرد بودايي كه از علماي آنها محسوب مي‌شد گفت من ٩٠ سال منتظر شنيدن چنين صحبت‌هايي بودم.
كساني كه بنده را مي‌شناسند مي‌دانند كه در سخنانم اغراق و دروغ وجود ندارد چرا كه انقلاب از جنس بعثت و از خط بعثت است و انرژي كه از مردم و از ملت ايران آزاد شد، انرژي‌اي بود كه در كشورهاي ديگر ملموس و مشهود بود.
[External Link Removed for Guests]
Major II
Major II
پست: 179
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۸۶, ۸:۰۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 430 بار
سپاس‌های دریافتی: 467 بار

Re: تشدید حمله و خبرسازی علیه دولت یازدهم

پست توسط kaveh606 »

دو سال از پایان کار دولت احمدی نژاد گذشته ولی انگار هنوز موج نزدیک به یک دهه توهین و دروغ و افترا نتونسته التیام و تسکینی باشه بر زخم و عقده بعضی ها .و نوکر و عمله های ایشون در روزنامه های زنجیره ای .تا کی باید چشم بر مشکلات و عیوب دولت یازدهم ببندند دولتی که کپی برابر اصل دولت سازندگی هست و بر همه واضح هست که رئیسش تنها اجرا کننده فرامین ....
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۷:۵۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

Re: تشدید حمله و خبرسازی علیه دولت یازدهم

پست توسط Hesam - 1994 »

kaveh606 نوشته شده:دو سال از پایان کار دولت احمدی نژاد گذشته ولی انگار هنوز موج نزدیک به یک دهه توهین و دروغ و افترا نتونسته التیام و تسکینی باشه بر زخم و عقده بعضی ها .و نوکر و عمله های ایشون در روزنامه های زنجیره ای .تا کی باید چشم بر مشکلات و عیوب دولت یازدهم ببندند دولتی که کپی برابر اصل دولت سازندگی هست و بر همه واضح هست که رئیسش تنها اجرا کننده فرامین ....


واضحه که نباید چشم بر عیوب دولت بست
همه ما حق داریم عملکر دولت ها رو نقد کنیم - راستی و حُسن عملشون رو بررسی کنیم
درسته که دولت نهم و دهم تموم شده اما جای گندکاریهاشون پاک نشده !
امروز بی کفایتی رئیس دولت نهم و دهم برای همه آشکار هست
اما چیزی که هنوز برای همه نامشخص بوده و هست اینه که طرف شریک دزد و رفیق قافله بود؟ یا رفیق دزد و شریک قافله؟
این حق ماست که برامون مشخص بشه دولت های قبل و دولت وقت چیکار کردن و میکنن
آیا اعمال و تصمیماتشون قانونی و برحقه یا قانون شکنی و خیانت!
[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۷:۵۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

Re: تشدید حمله و خبرسازی علیه دولت یازدهم

پست توسط Hesam - 1994 »

[External Link Removed for Guests]

سفر رئیس جمهور به اصفهان البته کم حاشیه هم نبود. یکی از این حاشیه‌ها البته مربوط به پخش یک شب‌نامه در اصفهان می‌شود که در آن نوشته شده

«رهبرا! فتنه 88 هشت ماه به طول انجامید ولی نمی‌گذاریم فتنه‌ی بزرگتر که گفتید حتی یک روز هم طول بکشد»

و در ادامه آن برای مقایسه برخی نقل قول‌هایی رهبر معظم انقلاب و رئیس جمهور مقابل هم قرار داده شده است. مانند:

« امام خامنه‌ای: به مذاکرات بدبینم».

«رئیس‌جمهور روحانی: به مذاکرات خوش‌بینیم».

امام خامنه‌ای: «باید امر به معروف و نهی از منکر کرد».

«رئیس‌جمهور روحانی: مردم نیاز به ارشاد ندارند».
 تصویر 
[External Link Removed for Guests]
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1061
تاریخ عضویت: یک‌شنبه ۱۲ آبان ۱۳۹۲, ۷:۵۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

Re: تشدید حمله و خبرسازی علیه دولت یازدهم

پست توسط Hesam - 1994 »

[External Link Removed for Guests]

یکی از سایت ها در خبری با تیتر «عکس: حسن روحانی در محضر حجت‌الاسلام جعفری تبار»، نوشت: «حجت الاسلام حسن روحانی در اردیبهشت ۹۲ و در سفر تبلیغات انتخاباتی خود به قم با حجت‌الاسلام مجید جعفری تبار دیدار کرد. حجت‌الاسلام جعفری تبار که به استخاره تلفنی مشهور بود چندی پیش بازداشت شد. روز گذشته شایعه‌ی محکومیت [...] وی به اتهام ارتداد و ارتباط با اجنه در فضای مجازی منتشر شد». بازنشر عکس رییس جمهور با وی در این سایت قابل تامل است، هر چند این سایت نیز ادعای صدور چنین حکمی را تایید یا تکذیب نکرده اما تلاش کرده که این دیدار را یادآوری کند؛ شاید در صورتی که اتهامی متوجه جعفری تبار باشد و ثابت شود، همین عکس و خبر دیدار از نگاه این سایت به ضرر حسن روحانی تمام شود! بدون شک می توان گفت عدم اطلاع رسانی ـ حتی در سطح محلی شهر قم ـ باعث شده که دامنه‌ی شایعات در مورد این روحانی نسبتا سرشناس و محبوب افزوده شود و موجب سوء استفاده برخی رسانه‌های مخالف نظام جمهوری اسلامی ایران نیز گردد. هیچ کس نمی تواند ادعا کند که استاد جعفری تبار فردی معصوم بوده لذا این امکان وجود دارد که برخی شایعات منتشر شده در مورد وی، صحت داشته باشد اما آنچه که غیر قابل انکار است آنست که اگر در همان ابتدای اثبات شدن اتهامات وی، از طریق کانال های رسمی در این مورد اطلاع رسانی می‌شد، هرگز چنین شایعاتی ناپسند و بیش از سطح اتهامات، در مورد او آنهم به طور گسترده منتشر نمی‌شد».
 تصویر 
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”