سامسونگ گوشی انعطاف پذیر خود را ثبت اختراع کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1885
تاریخ عضویت: شنبه 6 مهر 1392, 10:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3057 بار

سامسونگ گوشی انعطاف پذیر خود را ثبت اختراع کرد

پست توسط SMH »

 سامسونگ گوشی انعطاف پذیر خود را ثبت اختراع کرد 
طی سالیان اخیر انعطاف پذیری تلفن های هوشمند، از نظر نوآوری نقطه ای کلیدی محصوب شده و همواره مورد توجه کمپانی های سازنده بوده است. ثبت اختراع جدید سامسونگ می تواند نشان دهنده ادامه این روند باشد.


  تصویر 

این کمپانی کره ای به تازگی گوشی هوشمند انعطاف پذیری را به عنوان اختراع به ثبت رسانده است. این محصول با استفاده از مجموعه ای از عناصر گسسته ساخته شده است که می توانند به نسبت یکدیگر جا به جا شوند و در نتیجه ساختاری خمیده شکل دهند. این اتصالات به نحوی بر روی یکدیگر می لغزند که هر دو حالت محدب و مقعر قابل شکل گیری است. سلول های باتری این گوشی نیز بر روی نواحی مختلف آن توزیع شده است.

یکی از کاربردهای بالقوه این تلفن ابتکاری می تواند این باشد که با منعطف کردن آن و باز شدن عناصر تشکیل دهنده، می توان کاری کرد که این گوشی بدون نیاز به نگه دارنده خاصی به البسه کاربر چفت شود.

این محصول در ادامه روند کار سامسونگ بر روی نمایشگرهای انعطاف پذیر قرار می گیرد. البته بدیهی است تبدیل شدن یک گواهی ثبت اختراع به محصولی که قابلیت عرضه به بازار داشته باشد زمان زیادی خواهد برد.

مشتاقان این فناوری جدید می توانند محصول جدید ال جی G Flex2 را نیز مد نظر داشته باشند. گرچه انعطاف پذیری این گوشی با هدف خمیدگی دائمی بوده و بیش از سهولت حمل و نقل بیرونی، زیبائی ظاهری در آن ملاک بوده است.

منبع:GSMArena
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”