معایب رادیاتور پنلی به نسبت رادیاتور آلومینیومی:

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 447
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 10 اسفند 1393, 3:43 pm
سپاس‌های دریافتی: 422 بار
تماس:

معایب رادیاتور پنلی به نسبت رادیاتور آلومینیومی:

پست توسط novinmarketing »

امکان کم و زیاد کردن رادیاتور در صورتی که گرمایش کافی نباشد نیست.
• با توجه به ساختار رادیاتور پنلی گرما به سمت بالا هدایت می شود در صورتی که در بیشتر رادیاتور های آلومینیومی گرما به سمت جلو هدایت می شود که این باعث می گردد در رادیاتور های پنلی دیوار پشت رادیاتور به مرور زمان بیشتر تغییر رنگ دهد.
• از نظر وزنی رادیاتور های پنلی سنگین تر از رادیاتور های آلومینیومی می باشد.

گروه صنعتی لورچ بعد از موفقیت در یازار پکیج دیواری تصمیم برای تولید رادیاتور را داشت که در سال 1393 موفق به ایجاد خط تولید این محصول شد. این شرکت در کنار کارخانه عظیم خود قسمت بزرگی را به این کار اختصاص داد و طی قراردادی با شرکت LEAS خط تمام اتوماتیک را از ایتالیا وارد کردند. این خط توسط مهندسین ایتالیایی که از طرف شرکت LEAS به ایران فرستاده شده بودند اسمبل شد و در مهرماه 1393 افتتاح گردید.
خط تولید تمام اتوماتیک رادیاتور پنلی لورچ ظرفیت تولید در سه شیفت را دارد علاوه بر آن خط جوش تمام اتوماتیک شامل نقطه جوش ، درز جوش و جوش اتصالات خروجی و ورودی در این خط راه اندازی شده است. تست اتوماتیک با فشار 13 بار همراه با مواد ضد خوردگی و زنگ زدگی در این خط بر روی تمامی رادیاتورها به صورت تک به تک انجام می گردد. این خط تولید پیشرفته قابلیت تولید رادیاتور با سه پنل و سه کنوکتور تا حداکثر 3 متر طول را دارد.
شرکت لورچ برای رادیاتور های پنلی خود از تکنولوژِی خط رنگ Ral9016 استفاده کرده است ، این خط رنگ دارای حوضچه های رنگ می باشد که مانند خودرو رادیاتور ها بعد از گذر از حوضچه رنگ داخل کوره رنگ آن پخته می شود که این باعث دوام بیشتر آن می شود و به دلیل اینکه پوشش نهایی رنگ توسط رباط انجام می گیرد رادیاتور های پنلی لورچ دارای براقیت 95 % می باشند.

مزایای اختصاصی رادیاتور پنلی لورچ:

• نصب آسان با لوازم نصب بر روی دیوار در کارتن محصول
• بسته بندی محکم و مقاوم
• رنگ با دوام و فوق العاده
• استفاده از ورق های 25/1 میلیمتری مطابق با استاندارد EN10130
• 12 سال گارانتی تعویض
منبع : کولر گازی سامسونگ [External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”