مهتاب كرامتي همراه با سفراي حسن نيت يونيسف

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

مهتاب كرامتي همراه با سفراي حسن نيت يونيسف

پست توسط Leila »

مهتاب کرامتی که قرار بود همزمان با بازگشایی مدارس لبنان همراه با سایر سفرای حسن نیت یونیسف به این کشور سفر کند، سفر خود را به دلیل مسائل امنیتی به تعویق انداخته است.

سفیر حسن نیت یونیسف در ایران در این باره به خبرنگار مهر گفت: "هنوز در شهر بیروت هواپیماهای اسرائیلی هر چند وقت یکبار دیده می شوند و امنیت به طور کامل در این کشور حاکم نشده است. اما من شخصا پیگیر این موضوع هستم و بسیار مایلم به زودی راهی لبنان شوم. ممکن است به دلایلی که به آن اشاره کردم نتوانم به این کشور برای تهیه گزارش سفر کنم."کرامتی درباره اقدامات دیگر خود در یونیسف افزود: "هم اکنون مشغول پیگیری و جمع آوری اطلاعاتی در ارتباط با آگاه سازی مردم درباره بیماری ایدز و کودک آزاری هستم. یونیسف در12 منطقه از سه استان محروم سیستان و بلوچستان هرمزگان و آذربایجان غربی فعالیت های خود را بر اساس اهدافش دنبال می کند. البته این فعالیت ها با همکاری دولت و ارگان ها انجام می شود."
وی ادامه داد: "من در جریان تمام پروژه هایی که یونیسف در ایران پیگیری می کند، هستم. اما به دلیل اینکه نمی توانم تمام وقت این موضوعات را دنبال کنم، در حیطه بیماری ایدز و کودک آزاری که از دیگر فعالیت های این مرکز است کارهایی را انجام می دهم."کرامتی از ساخت تیزرهایی درباره مبارزه با بیماری ایدز خبر داد و گفت: "بحث زندگی مسالمت آمیز با بیماران ایدزی و راههای انتقال این بیماری محور اصلی فعالیت ها و پژوهش های ما در ماههای اخیر بوده که به صورت تیزر به همت یونیسف و صدا و سیما تهیه شده است. من و هادی ساعی در این تبزرها حضور داریم که پخش آنها نیمه آذرماه آغاز خواهد شد. امیدوارم این برنامه ها بتواند مشکلات این بیماران را تا حدودی کاهش دهد و در آگاه سازی افراد مفید باشد."
تصویر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”