اميدوارم روند منطقي و سالم «چهره‌هاي ماندگار» ادامه يابد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

اميدوارم روند منطقي و سالم «چهره‌هاي ماندگار» ادامه يابد

پست توسط Leila »

علي نصيريان با بيان اين كه در انتخاب افراد منتخب به عنوان «چهره‌هاي ماندگار» در حوزه‌هاي مختلف، دقت و فراست به عمل آمده است، يادآور شد: تا امروز معيار و ملاك اصلي در انتخاب افراد، خدمات،‌ آثار و كار آنها بوده و اميدوارم از اين پس نيز اين روند منطقي و سالم تداوم پيدا كند.

به گزارش گروه دريافت خبر ايسنا، علي نصيريان ـ هنرمند تئاتر، سينما و سيما ـ افزود: برگزاري همايش «چهره‌هاي ماندگار» در روند توسعه و تعالي بخشي به فرهنگ و هنر در جامعه، موثر و ثمر بخش بوده است. وي ادامه داد: در دنياي امروز، فرهنگ،‌ هنر و ادبيات جايگاه خود را باز يافته‌اند به گونه كه هيچ كدام از جوامع بشري قادر به نفي اين جايگاه مهم نيستند و همواره خود را به وجود آن نيازمند مي‌دانند.
اين چهره پيشكسوت هنر تصريح كرد: كاري كه صدا و سيما در قالب برگزاري همايش چهره‌هاي ماندار شروع كرد، از قدم‌هاي بلندي بود كه حمايت صادقانه از فرهنگ، علم و اهالي آن را به همراه خود داشت، خوشبخاتانه با اراده جدي متوليان، اين رخداد توانست ادامه پيدا كند و هر سال در راستاي تشويق و ترغيب نخبگان علم و آگاهي و قلم حركت كند.
وي در پايان افزود: برنامه‌هايي كه با محوريت تقدير و تحسين كوشندگان رشته هاي مختلف علمي و فرهنگي برگزار مي‌شوند، ضمن ايجاد دلگرمي و اميد در جامعه، عنايت نظام به فرهنگ و انديشه را در افكار عمومي يادآور مي‌سازند.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”