مسابقات وبلاگ نویسی

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6153 بار
سپاس‌های دریافتی: 3145 بار

مسابقات وبلاگ نویسی

پست توسط Hesam - 1994 »

مسابقه‌ی وبلاگ‌نویسی میهن بلاگ با عنوان «من امروز، 10 سال قبل»

[External Link Removed for Guests]

میهن بلاگ در راستای گسترش فرهنگ وبلاگ نویسی و با توجه با نزدیک شدن به روز وبلاگ‌نویسی جهانی و روز وبلاگ‌نویسی فارسی، اقدام به برگزاری یک مسابقه‌ی وبلاگ‌نویسی با عنوان «من امروز، 10 سال قبل» کرده است.

میهن‌بلاگ به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و پرمخاطب‌ترین سرویس‌های ارائه‌ی خدمات رایگان وبلاگ در ایران، تلاش کرده است تا با برگزاری مسابقه‌ای به نام «من امروز، 10 سال قبل»، روح تازه‌ای را در کالبد خسته و کم رمق وبلاگ‌نویسی فارسی بدمد.
کافی است به این فکر کنید که میهن‌بلاگ ماشین زمانی اختراع کرده از نوع کیبرد و وبلاگ که شما را با عقل کنونی‌تان به 10 سال قبل بازمی‌گرداند و این اجازه را به شما می‌دهد تا زندگی خود را اگر دوست دارید تغییر دهید. 10 سال قبل برای هرکس سالی به یادماندنی است. سالی پر از خاطره‌های خوب و بد، تلخ و شیرین. کدام یک از اتفاقات سال 1384 را می‌خواهید تغییر دهید؟
برای شرکت در مسابقه مهم نیست عضو میهن‌بلاگ هستید یا نه؛ می‌توانید با مراجعه به [External Link Removed for Guests] در این کمپین وبلاگ‌نویسی شرکت کرده و در بستر مسابقه که در سرویس وبلاگ‌دهی میهن‌بلاگ تهیه شده است محتوای خود را منتشر کنید. محتوای ارسالی شما توسط داورهای این کمپین بررسی می‌شود و سه برگزیده داوری معرفی می‌شوند. تمامی مطالب منتشر شده در بستر مسابقه به رای مردمی نیز گذاشته ([External Link Removed for Guests]) می‌شوند.
این مسابقه از 3 مرداد ماه آغاز می‌شود و آثار شرکت‌کنندگان توسط سروش صحت، لیلی رشیدی و اسدالله امرایی داوری خواهند شد.
به سه نفر اول، 3 دستگاه Surface pro 3 اهدا خواهد شد و اثر منتخب مردمی نیز یک ربع سکه هدیه خواهد گرفت.

منبع: Zoomit
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”