مشکل اساسی در ویندوز 8 من ...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 330 بار
سپاس‌های دریافتی: 109 بار

مشکل اساسی در ویندوز 8 من ...

پست توسط امیر تاک »

سلام به همه دوستان سنترالی...
من از مدتها قبل ویندوز 8 رو نصب کردم.از حدود یک ماه پیش درایو سی دی و دی وی دی اون ناپدید شد...یکی از دوستان خبره در مسائل کامپیوتر هم هر کاری کرد نتونست درایو رو برگردونه...
ویندوز بنده از مدتها قبل هر وقت بخواد یکدفعه خود به خود ری استارت میشه یا گیر میکنه بطوریکه تا ری استارتش نکنی درست نمیشه...
یک ماهی گذشت تا اینکه مدیا پلیر و چند روز بعدش آنتی ویروس نود-32 ویندوز هم غیرفعال شدند!
از چند روز قبل هم ویندوز هر 7 ثانیه پیام میده که نیاز به کمک در آپدیت کردنش داره و کل کار کامپیتور رو مختل میکنه...و همیشه هم آپدیتش نا موفقه!

میشه کمکم کنید درایو سی دی/دی ودی دی رو برگردونم؟ چون اگهر درایو رو برگردونم میتونم ویندوز رو دوباره نصب کنم تا این مشکلات بر طرف بشه...پیشاپیش از همتون ممنونم....
كاشكي ميدونستي كه ....اي كاش...
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22099 بار

Re: مشکل اساسی در ویندوز 8 من ...

پست توسط sinaset »

سلام بر شما.
---
در صورت امکان فعلا به ویندو 7 برگردید. اینطوری که گفته شده این ویندوز (یعنی 8) مشکلات دارد .

دی وی دی ویندوز رو در درون دستگاه قرار بدید . و بعد سیستم را ریستارت کنید،هنگام نشان دادن ارم مادربرد. کلیک f12 یا f11 را پشت سر هم بزنید تا منو انتخاب بوت ظاهر شود.سپس cd dvd را انتخاب کنید و بعد موقعه لود نقطه کلید را بفشارید تا وارد مرحله نصب ویندوز شوید.
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”