آغاز برنامه ملی پایش نوآوری دانشجویان

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

آغاز برنامه ملی پایش نوآوری دانشجویان

پست توسط Leila »

برنامه ملی پایش نوآوری های دانشجویان ایرانی به منظور جهت دهی به استعدادهای برتر جوانان آغاز شد .
در مراسم آغاز این برنامه در دانشگاه تهران , رئیس سازمان توسعه نوآوریهای دانشجویان ایرانی گفت : در این برنامه که در 20 حوزه صنعتی و فرهنگی تعریف شده است , ایده ها و طرح های برتر جوانان خلا‌ق و نوآور جمع آوری و برای استفاده به بخشهای مختلف اقتصادی , فرهنگی یا اجتماعی معرفی خواهد شد.

دکتر داوری افزود : این برنامه می تواند زمینه را برای برقراری ارتباط دوسویه دانشجویان و صاحبان صنعت فراهم کند.

رئیس سازمان توسعه نوآوری های دانشجویان تصریح کرد: در پایان اجرای مرحله نخست طرح , جوایزی به نوآوران برتر اهدا خواهد شد.

رئیس سازمان توسعه و نوآوری های دانشجویان ایرانی همچنین گفت: به منظور برقراری ارتباط با دانشجویان و همچنین گسترش علوم مرتبط با حوزه های فعالیت پایش , وب سایت برنامه ملی پایش به آدرس [External Link Removed for Guests] فعال شده است.
دراین وب سایت نوآوران می توانند ضمن آشنایی با نحوه ارائه ایده ها و طرح های خود با نشریات علمی , مقالا‌ت تخصصی , اخبار و تازه ها , انجمن های علمی و تخصصی و همچنین رویدادهای مهم علمی هر حوزه از فعالیت های پایش آشنا شوند.
دکتر داوری گفت: در این راستا ضمن فعال شدن گروههای پایش با مدیریت های مستقل سعی می شود زمینه های مناسب علمی جهت شناسایی متخصصان خبره جوان در هر حوزه ایجاد شود.
مدیریت شهری , صنعت آب و برق , صنعت خودرو , صنایع نساجی و پوشاک , صنایع دفاعی و هوایی , صنایع معدنی , امنیت عمومی , تولید محصولا‌ت فرهنگی , صنایع غذایی , مهندسی راه و حمل و نقل , محیط زیست , نفت و گاز و پتروشیمی , بهداشت و درمان , صنعت چاپ و بسته بندی , کشاورزی و شیلا‌ت الکترونیک و مخابرات , صنعت گردشگری , گروه نانوتکنولوژی و گروه بیوتکنولوژی حوزه های فعالیت برنامه ملی پایش نوآوری های دانشجویی ایران هستند .
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”