وظیفه سازمان ملل در مقابل اسراییل

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1653
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 شهریور 1389, 9:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 3396 بار
سپاس‌های دریافتی: 5775 بار

وظیفه سازمان ملل در مقابل اسراییل

پست توسط shafagh »

اکنون که سازمانی بنام سازمان ملل و سازمان حقوق بشر در دنیا وجود دارد و وظیفه ان وضع و اجرای قوانین جهانی در راستای حفظ حقوق و مالکیت ملت ها و جلوگیری از جور و ستم و زورگویی قویتر نسبت به ضعیف تر است، بزرگترین پرونده اشغال یک سرزمین روی میز است است و انهم بشرطی که مسئولین و اعضاء مسئول این سازمان از رویت و رسیدگی به این پرونده غفلت نکنند. اولین برگ این پرونده حاکی از ان است که گروهی افراد اصلی از حزب صهیونیسم با ملیت اروپایی چند دهه قبل و با نقشه های از پیش طراحی شده با عنوان اولیه توریست و امثالهم پا به سرزمین فلسطین گذاشتند و شروع به تجسس در مسائل جغرافیایی، موقعیت های زمین هاو فیزیک طبیعت این خاک، تجسس در نوغ فرهنگ و رسوم مردم ان و تهیه امار از تعداد جمعیت و قومیت های ان نمودند و کلیه ان اطلاعات را برای مقاصد شوم بعدی خود طبقه بندی کرده و به مجمع یا مرکز توطئه صهیونیسم در اروپا ارسال نمودند. هدف از کلیه این برنامه های پنهانی و نا محسوس، تدارک مقدمات اشغال فلسطین در مراحل بعدی بود. در این پرونده کلان جهانی مذکور است که همزمان با این تحقیقات جاسوسی گسترده صهیونیسم درون خاک فلسطین، دیگر اعضای کلیدی انها در اروپا به فهالیت های لازم در تهیه وجوه کلان افتصادی، ایجاد بنیاد های اولیه نوعی تشکیلات حکومتی و توسعه پنهان ان تشکیلات و ایجاد کانال های ارتباطی و رد و بدل اطلاعات و فرامین با صهیونیست های مستقر در سرزمین فلیسطین پرداختند.
در برگ دوم این پرونده و بعد از ان مراحل مذکور، مرحله استفاده از دخایر اقتصادی و بخش هایی از سرمایه ی سرمایه داران صهیونیستی در اروپا، امریکا و بعض کشورهای دیگر برای خرید املاک و اماکن کسبی و تجاری و زمین های کشاورزی و باغات و ایجاد محلات صهیونیست نشین از فلسطینی های از همه جا بی خبر فرا رسید. با کوبیدن این میخ توطئه و فراهم شدن اسکان مهاجران اولیه صهیونیست در جاهای مختلف فلسطین و بویژه بیت القصی، بمرور تهیج یهودیان اروپایی و کشورهای دیگر و حتی تعدادی از یهودیان مستعد در ایران شروع شد و انها با نام مهمانان جدید فلسطین یا بعنوان گردشگر و زوار معبد سلیمان اما در اصل برای استقرار در فلسطین وارد ان خاک شدند. این در حالی بود که هسته مرکزی صهیونیسم در اروپا خطوط بعدی جبهه خود را مهیا می کردند و ان بررسی های نهایی برای ایجاد گروه های ترور و گروه های مسلح میلیتاریسمی و تدارک سلاح در اینده نزدیک بود چرا که انها می دانستند خواه نا خواه ساکنان فلسطین که اکثریت قاطع ان مسلمانان بودند یزودی متوجه نقشه انها شده و از توطئه اشغال تدریجی فلسطین اگاه خواهند شد که در اینصورت می بایست برای مقابله با تنش ها امادگی قبلی می داشتند.
در همین زمان بود که کم کم چهره مستکبران صهیونیسم و دندانها نیش انها از پشت چهره ظاهرسازی شده انها اشکار شد. اگرچه تعداد انها بسیار کمتر از مردم فلسطین بود اما متصل بودن انها به سرمایه های بزرگ مالی و تکنولوژی و ابزارهای جنگی پیشرفته ان زمان در اروپا در مقابل مردمی صلح جویی و غالبا کشاورز و باغدار ی که هیچ دسترسی به چنان پشتوانه های مالی و سلاح های جنگی و مهمتر از همه هیچگونه تشکیلات سازمانی و اطلاعاتی نداشتند به صهیونیستهای مستقر در فلسطین این دلگرمی را میداد که با همان تعداد قادر به اشغال فلسطین خواهند بود.
بخش سوم این پرونده که قطور ترین بخش این محسوب می گردد با اولین ترورها و اقدامات مسلحانه صهیونیستها علیه معترضین و قیام کنندگان فلسطینی اغاز می شود. با اشکار شدن نقشه شوم صهیونیسها برای مردم فلسطین بمرور دامنه اختلافات افزایش می یافت. مردمی که املاک و اماکن تجاری اشان را به صهیونیست های مهاجر فروخته بودند و فریب مقدار پول های پیشنهادی انها را خورده بودند بمرور دریافتند که قضیه صهیونیست ها فراتر از معاملات مرسوم در هر جایی است و انها در اصل چنگ بر شهر و روستا و کشورشان انداخته و ادعای مالکیت هایی بالاتر دارند. تکبر و تخقیر صهیونیست ها علیه مسلمانان فلسطینی که زاییده افکار و اعتقادات افراطی و دیوانه وار انها بود و حتی تاثیری هم از کینه انها نسبت به مسلمانان به سبب تحمل شکستهای سخت تاریخی یهود محارب در مقابل مسلمانان در جنگ های خندق و خیبر داشت، باعث نزاع و درگیری های متعددی بین فلسطینیان و صهیونیست می شد که در اصل بهانه عمدی صهیونیست ها برای شروع سرکوب های بعدی مردم ان سرزمین، وارد کردن سلاح های سبک و سنگین از اروپا به فلسطین و تشکیل گروه های نظامی و نهایتا تشکیل حکومت اسراییل بود که در واقع مرحله ای از اجرای توطئه های از قبل اماده شده تشکیلات صهیونیسم برای اشغال تدریجی فلسطین، سرکوب کردن و به تسلیم کشاندن مردم ان و یا بیرون راندن انها از مناطق یهودی نشین ان زمان بود. البته باید متذکر شد که علاوه بر این اقدامات غیر انسانی و خلاف عرف و قوانین مرسوم در دنیا، صهیونیسم سعی کرد بعنوان پشتوانه سیاسی و بدست اوردن حمایت های تبلیغاتی در تحریف حقایق و درست کردن اسناد و دستاویزهای بین المللی از قبل انگلستان و سازمان ملل وقت سود بجوید که با زد وبند با انگلیسی ها و قانع کردن صوری سازمان ملل از طریق انها برای واگذاری بخشی از فلسطین به صهیونیسم به این مهم دست یافت و ان در زمان اشفتگی های بعد از پایان جنگ دوم بود که مسئله ان خیانت بزرگ نسبت به مردم فلسطین در زمینه اخبارها و گزارشات و فعل و انفعالات بعد از ان جنگ جهانی و همچنین عدم وجود هر گونه امکانات سیاسی، اقتصادی ، مالی، تشکیلاتی و تبلیغاتی برای مردم فلسطین محو گردید.
بعد از این مراحل حکومت غاصبانه و مجرمانه اسراییل تشکیل شد و پایه و اساس این رژیم طاغوتی و اهریمنی بر اثار خون هزاران شهید فلسطینی و در کشوری متعلق به مردم فلسطین بنا گردید. از این مرحله به بعد انتقال تکنولوژی اروپا و امریکا به معنی اعم ان و مخصوصا تکنولوژی صنایع نظامی به سمت اسراییل اوج گرفت که بایست اموزش متخصصین این رژیم در کشورهای غربی را به مسئله اضافه کرد. صهیونیست هرچیزی که می توانست قدرت رژیم اشان اسزاییل سفاک و انسان کش را افزایش به سمت فلسطین جذب می کردند و از جمله جلب و جذب جمعیت های یهودی با تابعیت کشورهای دیگر بعنوان افزایش نیروهای انسانی در همه ابعاد و خاصتا نیروهای مهاجم میلیتاری که مردم فلسطین در نوک حمله انها قرار داشت.
می توان گفت که موساد، سازمان جهنمی جاسوسی صهیونیسم حتی از قبل از نقشه اشغال فلسطین وجود داشته اگرچه چنین نامی نداشته است. تاریخ تشکیل این گروه سازماندهی شده را می توان با تاریخ تشکیل صهیونیسم و حتی قبل از ان مطابقت داد. این سازمان که در اصل چشم و گوش صهیونیست هاست بطور بسیار پنهانی همیشه فعال بوده است و نه تنها بعدا با اشغال فلسطین نمودی از خود را ظاهر ساخت بلکه در دوران جنگ جهانی دوم یک تشکیلات بخصوص بود که فرصت های طلایی اما خائنانه ای را نسبت به مردم جنگ زده اروپا برای صهیونیسم بوجود می اورد که این فرصت ها بیشتر در بعد اقتصادی و فروش انواع اجناس و اذوقه های کمیاب در بازار سیاه بود. اگرچه سازمان موساد در ان زمان هنوز رنگ بوی اشکار سیاسی نداشت اما همین یکی از سیاست های انها بود که بهترین فرصت برای رشد اقتصادی افراد شاخص صهیونیست یا صهیونیست هایی که بعدا در بعد ثروت های کلان شاخص شدند را فراهم اورد. این این گروه تجسس در همه جا و در همه زوایای جامعه اروپا و حتی امریکا جاسوسان کاملا ناشناسی داشت که گزارشات مختلف را به تشکیلات مرکزی صهیونیسم مخابره می کردند و البته نباید گمان کرد که الان هم ندارند. انها در دوران جنگ دوم جهانی که بیشتر مردم ان دچار فقر و گرفتاری و کمبودهای مختلف بودند لیست اجناس و کالاهای کمیاب و قیمت انها و محسابات میزان سودی را که می توانست نصیب صهیونیسم کند تهیه می کردند و البته عواملی دیگر از انها کار تهیه و تدارک و فروش انها را بعهده داشتند. اگر این نکته کمی غیر قابل باور بنظر می رسد به کمپانی های بزرگ صنایع غذایی ودارویی دنیا نگاه کنید که مالکیت و انحصار انها در دست اسراییل است و این درست ادامه همان توطئه و خیانتی است که انها نسبت به مردم اروپا روا داشتند و در دورانی که کشورهای انها در اتش جنگ می سوخت صهیونیست با چنگ انداختن به فروش های بازار سیاه خون انها را می مکید که همانطور که گفته شد موساد امروزی نقش جاسوسی مهمی در بعد توسعه ان اقتصاد سیاه را بازی می کرد ولی متاسفانه این اقدامات چنان مخفیانه و ماهرانه انجام شدند که تا به امروز هیچکس متوجه انها نشده است.
موساد چند دهه اخیر اسراییل بیشتر فعالیت های را متمرکز بر توسعه اسراییل و البته بعد از انقلاب اسلامی ایران و متعاقبا تحولات مردمی در بعض کشورهای اسلامی صرف محافظت در بقاء اسراییل نموده است. یکی از جمله عوامل مهمی که در توطئه های مختلف براندازی جمهوری اسلامی ایران نقش های حساسی را ایفاء کرده است که تروز ناجوانمردانه دانشمندان غیر نظامی هسته ای ایران یکی از هزاران فعالیت های موساد بوده است. البته نباید گمان کرد موساد در ایران نفوذی دارد اما دورادور و با تماس با عوامل ناباب و ناراضی داخلی و جذب انها و اموزش انها برای ایجاد هرج و مرج در داخل ایران ارائه برنامه های مختلف به انها سعی در ضربه زدن به جمهوری اسلامی را داشته است. البته همچنین باید توجه داشت موساد از نظر اطلاعاتی بر روی پاهای خود بند نیست و این سازمان سیا است که موساد اطلاعات مورد نیاز خود را از انجا دریافت می کند و بجرات می توان گفت که حتی سری ترین داتاهای ماهواره ای و اطلاعات طبقه بندی شده موجود در ارشیوهای سیا در مورد خاورمیانه و سایر کشورهای جهان مستقیما در اختیار موساد قرار می گیرد و این سازمان جاسوسی توطئه گر بر ان اساس برنامه ریزی و طرح و نقشه پیاده می کند. اگربه ترور بعض فرماندهان حماس و یا حزب الله در داخل فلسطین و یا در خاک لبنان توجه شود بخوبی در می یابیم که طرح و برنامه ریزی ان ترورها انهم با زمان بندی بسیار دقیق از عهده سازمان بسته ی امروزی صهیونیست بر نمی اید و در اصل علاوه بر عوامل جاسوسی زمینی چشم و گوش ماهواره های امریکا در اختیار موساد قرار داده شده تا پرنده های اسراییلی بتوانند اتومبیل یا ساختمان های محل اسکان ان شهدا را هدف قرار دهند.

اما در کل اسراییل امروز اسراییلی است ضربه خورده و محدود شده که پندارهای کشورگشایانه خود را بکناری گذاشته و بیشتر در پی حفظ ان چیزهایی که در دهه های قبل با جنایت و خونریزی و ظلم و جور علیه مردم فلسطین بدست اورده است. اسراییل امروز اسراییل محدودی است که نه تنها توطئه اشغال انها و جنایات جنگی و در کل خط مشی ضد بشری انها بر مردم دنیا فاش شده است بلکه تحت فشارهای روانی خورد کننده احتمال اتحاد بیش از پیش مسلمین و بیداری هرچه بیشتر انها و همچنین افکار عمومی جهان قرار دارد. امروز هیچ ملت و دولتی بجز امریکا و دولت های وابسته به کاخ سفید مایل به مراوده با اسراییل نبوده و ان را رژیمی با وجهه غیر بشری و مجرمانه تلقی می کند. این ها محدودیت شدیدی را در بعد سیاست خارجه و تبادلات بین المللی برای اسراییل فراهم می اورد که باعث انزوا و به قهقرا رفتن وجهه ساختگی ان است. صفحات تاریخ ننگین و پر از جرم و جنایت رژیم اسراییل از ابتدای اشغال فلسطین تا به حال برای عده ای قابل توجه از افراد ملل و حتی اعضای قانونی دولت های به معرض نمایش در امده که مخفی کردن انها دیگر برای اسراییل و حتی با کمک امریکا امکان پذیر نیست این است که سازمان ملل در مقابل ملت ها، حقوق ملت و فوانین موجود بین المللی مسئول است در مقابل اسراییل که معنای کامل اعم و تام اشغالگری، بربریت و جور و جنایت علیه بشر است وجهه واقعی قانونی بگیرد و غیر قانونی بودن این حکومت را بطور رسمی بدنیا اعلان کند و البته اگر ریس سازمان ملل جرات و جربزه چنین کاری را ندارد نمایندگان کشورها در این سازمان و همگی با هم چنین اعلامیه و طومار رسمی را صادر کنند و البته این اعلامیه رسمی هم به تنهایی کفایت نمی کند بلکه بایست پرونده اسراییل در سازمان ملل مورد بررسی قرار گیرد و جنایت های فراوانی را که این رژیم علیه مردم فلسطین بعمل اورده به اسم جنگ اعراب و اسراییل تمام نکنند. این پرونده بزرگ جنایی مدارک و اسناد جرم زیاد، کاملا معلوم و مشخصی دارد که انکار انها فقط در صحنه سیاست بازی های مرسوم غرب و اسراییل معتبر است اما یک مدعی العموم عادل و بیطرف جهانی و یک دادستان عادل و بیطرف جهانی است که می تواند با استناد به مدارک مشهود این پرونده سیاه تاریخی از حقوق مردم فلسطین و فلسطینیانی که خون اشان بدست اشغالگران صهیونیست انهم بر خاک کشور خودشان نقش بسته و حقوق بیشمار میلیون ها اواره فلسطینی طی سال های متمادی در حصار اردوگاه های اسراییلی و در کشورهای دیگر و یا اسیران مظلوم فلسطینی در زندان های ضد بشری صهیونیستی دفاع کند.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”