سیانوژن دسترسی به اپلیکیشن های اختصاصی رابرای همه فراهم کرد

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 7545
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 26 آذر 1387, 4:20 pm
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22101 بار

سیانوژن دسترسی به اپلیکیشن های اختصاصی رابرای همه فراهم کرد

پست توسط sinaset »

سیانوژن دسترسی به پکیج اپلیکیشن های اختصاصی اش را برای کلیه کاربران فراهم کرد
 تصویر 
ماد سیانوژن به خاطر تنظیمات شخصی سازی فراوان و تجربه کاربری منحصر به فرد، در مدت زمان کوتاهی به یکی از محبوب ترین محصولات نرم افزاری مبتنی بر اندروید تبدیل شد. عرضه سیستم عامل سیانوژن و پکیج اپلیکیشن های اختصاصی اش با عنوان C-Apps هم توانست این محبوبیت را به میزان قابل توجهی افزایش دهد.

در صورت استفاده از Cyanogen OS، می توانید از اپلیکیشن های اختصاصی آن همچون گالری، شماره گیر، ایمیل،‌ AudioFX و ابزار شخصی سازی تم بهره ببرید. اگر تا امروز برای تجربه این اپلیکیشن ها نیازمند نصب سیستم عامل سیانوژن بودید، از این پس می توانید آنها را به صورت جداگانه روی مادهای سیانوژن نیز نصب کنید.

کاربرانی که ماد سیانوژن را در موبایل اندرویدی خود نصب کرده اند از این پس قادرند با بروزرسانی آن به آخرین نسخه، اپلیکیشن های C-Apps سیستم عامل سیانوژن را دانلود و از آنها استفاده کنند. با نصب پکیج C-Apps نه تنها به اپلیکیشن های سیستم عامل سیانوژن، بلکه به فروشگاه تم و گزینه های شخصی سازی آنها هم دسترسی خواهید داشت.

با اختیاری بودن دانلود پکیج C-Apps، سیانوژن می تواند ماهیت کم حجم بودنش که دلیل اصلی استقبال کاربران از آن بوده را حفظ کند. برای دانلود اپلیکیشن ها می توانید به [External Link Removed for Guests]لینک مراجعه کنید.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”