بهترین مارک هارد اینترنال کدام نوع مدل هارد اکسترنال بخریم

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 4
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۸۷, ۹:۴۳ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

بهترین مارک هارد اینترنال کدام نوع مدل هارد اکسترنال بخریم

پست توسط houman_2h »

نوشته شده توسط هومن نورمحمدی
همیشه از ما سوال می شود. بهترین مدل مارک نوع هارد دیسک های اکسترنال آداپتوری و اینترنال خوب چیست ؟هارد اکسترنال بوفالو یکی از بهترین برند ها

چه هارد اکسترنال وسترن دیجیتال یا سیگیت Seagate چی بخریم ؟

تفاوت انواع هارد اکسترنال و اینترنال چیست کدام بهتر است ؟

در حال حاضر 2 مدل هارد پیشنهاد می شود.

مدل ADATA HD720 که داخل آن هارد توشیبا می باشد البته فعلا توشیبا است که امکان دارد پس از مدتی دیگر از سامسونگ استفاده کنند.
مدل وسترن دیجیتال WD
اگر هارد را زیاد جابجا می کنید مارک adata و در غیر اینصورت مارک وسترن دیجیتال را انتخاب کنید. این مطلب پیشنهاد مرکز تعمیرات و بازیابی اطلاعات نوین هارد می باشد.

نکته قابل توجه : ترنسند های قدیم یا کلا هارد های اکسترنال قدیمی همه از هارد سامسونگ استفاده می کردند که در گذشته این نوع هارد ها خوب بودند بخاطر همین است که اکسترنال های قدیمی بسیار با دوام بودند. ولی در حال حاظر سامسونگ را شرکت Seagate خریده است و هارد های سامسونگ بی کیفیتی تولید می کند مانند همان کاری که با شرکت مکستور انجام داد. همه ما میدانیم که هارد های مکستور در زمان خودش بسیار عالی بودند.

ازین رو به هیچ عنوان هارد های اکسترنال جدید که داخل آنها از هارد سامسونگ استفاده شده خریداری نکنید مانند سیگیت های بک آپ پلاس که در سایت ها تبلیغ اش را می کنند.

هارد بوفالویی که مشتری چند روز پیش برای ما آورد تا اطلاعات بازیابی شده را داخل آن بریزیم تست کردیم هارد داخل آن همان توشیبا بود. دیگر آن زمان گذشت که داخل هارد های بوفالو وسترن دیجیتال بود و جزو بهترین هارد ها شناخته می شد. در حال حاضر برتری هارد بوفالو در پورت اکسترنال اش می باشد که بسیار با کیفیت تر از بقیه مدل های اکسترنال مانند Adata , Transcend , Silicon power , Sony و .... می باشد. از تجربیات ما تعمیر کاران و بازیابی کننده های هارد استفاده کنید نه از فروشنده های هارد.

مشکل در تعمیرات و ریکاوری با هارد اکسترنال وسترن دیجیتال رفع شده است. به نظر من بهترین مدل هارد اینترنال پی سی مارک وسترن دیجیتال می باشد ولی مدل هاردهای اکسترنال وسترن دیجیتال پاسپورتی نیاز به مراقبت های ویژه ای دارند و حساس ترند.

خرابی هاردهای سیگیت زیاد می باشد و مشکلات و خرابی فریمور آنها معروف است هارد وسترن دیجیتال اینترنال بهتر و بیشتر کار می کند و تعمیرات روی آن در حال حاضر بیشتر جواب می دهد. تمامی بوردهای هارد Seagate و وسترن در آرشیو برای ریکاوری بازیابی اطلاعات و فروش موجود است.

تعمیرات مدل های هاردهای سیگیت امکان پذیر می باشد ولی مدل هارد های لپ تاپی مارک سیگیت و وسترن دیجیتال از همه بهتر می باشد مخصوصا مدل هارد وسترن دیجیتال. مدل هارد لپ تاپی توشیبا بعد از وسترن و سیگیت هارد خوبی است و هارد های لپ تاپی سیگیت و وسترن و توشیبا خوب تعمیر می شوند. از نظر فریم ور هاردهای Seagate خیلی راحت فریمور زده می شود و فریمور هارد وسترن دیجیتال بسیار خوب و عالی است. کلا هاردهای وسترن دیجیتال از لحاظ نرم افزاری و سخت افزاری و فریمور خیلی از هاردهای سیگیت بهتر هستند.

بدسکتور گیری در مدل هاردهای سیگیت به لطف تحقیقات جدید عالی شد و در مدل هاردهای وسترن دیجیتال نیز عالی می باشد .

هاردهای لپ تاپی مدل توشیبا خوب بدسکتورگیری میشود ولی بسیار در بدسکتور داشتن محدود است و در مدل هاردهای اکسترنال WD تعمیرات و بازیابی اطلاعات هاردهای اکسترنال وسترن دیجیتال بسیار مشکل بود بخاطر اینکه اطلاعات را بصورت اینکریپ داخل هارد سیو میکند ولی در حال حاضر مرکز ما بازیابی اطلاعات و تعمیرات اینگونه هاردها را با روشهای ابتکاری انجام میدهد و در این راه بسیار موفق بوده ایم.

ساختار هاردهای اکسترنال وسترن دیجیتال کاملا برای ما شناخته شده است و آنها را مانند هاردهای اینترنال تعمیر یا بازیابی اطلاعات میکنیم.

نتیجه این بحث برای خرید بهترین مدل هارد به شرح زیر می باشد.هارد اکسترنال ADATA HD720

بهترین مدل هارد اینترنال کامپیوتر پی سی فقط وسترن دیجیتال می باشد.

اکسترنال پاسپورتی مدل Adata جدید HD720 مورد تایید است بعضی سایتها مدل اکسترنال سیگیت پاسپورتی را تایید کردند ولی بهیچ عنوان این نوع هارد به دلایل زیر مورد تایید ما نیست. هارد داخل اکسترنال Seagate در حال حاضر سامسونگ است ولی لیبل سیگیت دارد. به ضربه و برق بسیار حساس است و با کشیدن کابل آنها ایراد سخت افزاری و هد پیدا میکند.

هارد توشیبای اکسترنال پاسپورتی نیز هم در 2 نوع عرضه می شود. یک مدل آنهایی که از پورت تبدیل کننده ساتا به یو اس پی استفاده می کنند که هاردهای اکسترنال خوبی هستند و یک مدل از بوردهای یک تیکه یو اس پی استفاده میکنند که هاردهای خوبی نمی باشند

هاردهای جدید سیلیکون پاور دور سبز در سری اول تولید بسیار خوب بودند و هارد داخل آنها وسترن دیجیتال بود ولی در حال حاضر در سری جدید از هاردهای سامسونگ استفاده می کنند که جزوه هاردهای بد مانند سیگیت محسوب می شوند.

در مدل هارد های اکسترنال پاسپورتی در حال حاضر مجبور به انتخاب بد از بدتر هستیم بنابر این با اینکه هاردهای اکسترنال وسترن دیجیتال حساس به ضربه هستند ولی فعلا یکی از گزینه برای خرید هاردهای اکسترنال پاسپورتی یا جیبی می باشد! در مدل های اکسترنال آداپتوری مارک های ای دیتا و وسترن دیجیتال خوب می با شند.

در مدل هارد های لپ تاپی اول وسترن دیجیتال بعد سیگیت و بعد از آن توشیبا پیشنهاد می شود.

هاردهای توشیبا در مرحله سوم هاردهای لپ تاپی قرار می گیرد و قیمت آن هم از هاردهای وسترن دیجیتال و سیگیت ارزان تر است علت آن به دلیل محدود بودن تعداد بدسکتور گیری حدود 2047 تا بصورت اتوماتیک آن است و بعد از آن هارد اسمارت و نو دیتکت می شود ولی در هاردهای وسترن و سیگیت این ظرفیت بدسکتور گیری اتوماتیک چندین برابر می باشد

هیچ برند از هاردهای سامسونگ و هیتاچی اکسترنال و اینترنال پیشنهاد نمی شود و قیمت آنها ارزانتر از بقیه برند هارد های دیگر می باشد.

منبع : [External Link Removed for Guests]
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: جمعه ۲۴ مهر ۱۳۹۴, ۱۰:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: بهترین مارک هارد اینترنال کدام نوع مدل هارد اکسترنال بخر

پست توسط ts.datarecovery »

بهترین هارد اکسترنال از لحاظ کیفیت و قیمت | آکادمی هارد تهران
امروزه هارد های اکسترنال نقشی بسیار مهم و اساسی را در رسانه های ذخیره سازی انجام می دهند و انتخاب یک گزینه ی ایده آل برای کاربران بسیار مهم و حیاتی می باشد. اهمیت این هاردها به گونه ای است که بسیاری از کاربران ترجیح می دهند کلیه اطلاعات خود را همیشه و در همه جا با خود داشته باشند و فقط این نیاز است که کاربران را ترغیب به خرید هارد اکسترنال می کنند.

فاکتور های مانند ، قیمت و کیفیت برای کاربران بسیار مهم است . ما در این نوشته اقدام به شرح کیفیت انواع هارد های اکسترنال می کنیم چرا که قیمت این هارد دیسک ها تفاوت ناچیز با یکدیگر دارند.

ویژگی هارد دیسک ها در مقابل شرح داده شده است ، شما می توانید انتخاب کنید اما مهندسین آکادمی هارد تهران هارد های شرکت وسترن دیجیتال را تایید می کنند.

همچنین شما میتوانید در مورد بازیابی اطلاعات هارد ، تعمیر هارد دیسک اطلاعاتی کسب کنید.
برای اطلاعات بیشتر در مورد بهترین هارد اکسترنال کلیک کنید.
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”