سلام

در اين بخش مي‌توانيد در مورد سلاح و ادوات جنگي زميني به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
New Member

سلام

پست توسط naser.javaheri » یک شنبه 15 آذر 1394, 2:07 pm

من ناصر 26 ساله هستم .مدرکم فوق لیسانس ریاضی کاربردی گرایش تحقیق در عملیات و بچه غرب کشور هستم.خدمت سربازی در پیش دارم.برگه اعزام من برج 10 سال 94 هستش یعنی
1 ماه دیگه.خواستم برا کار بعد اموزشی برم تو نظام استخدام بشم.میخواستم برم توی سپاه یا ارتش.رزومه و شرایط من:دیپلم 19.40معدل کارشناسیم 17.40و معدل ارشد 16.48 و نمره پایان نامم 20
و چندین مقام در مسابقات بوکس داخل و خارج و امادگی بدنی خوب .توی پیش دانشگاهی برا نیرو هوایی امتحان دادم و قبول شدم ولی چون درسم خوب بود بابام نذاشت برم نیرو هوایی.ادم منظمی
هستم و شیک پوش و تمیز و یکم زود جوش ولی سخت کوش و نماز و روزه رو هم دارم .متاهل هستم 14 ماهه که عقد کردم و از لحاظ دو تا خانواده تحت فشار شدید
روحی و عصبی هستم و میخوام سریع استخدام بشم.محل و شهری که توش استخدام بشم اصلا برا خودم و همسرم مهم نیست.مطالب این سایتو خوندم و چشمم رو به خیلی چیزا باز کرد و
همه شرایط و سختی های نظام رو تقریبا خبر دارم .حتی فیش حقوقی چند نفرو تو ارتش و سپاه دیدم و باهاشون صحبت کردم.حقوق سپاه خیلی بیشتر بود تقریبا دو سه برابر ارتش.همسرم میگه
برو ارتش چون خطرش کمتره ولی من خودم سپاه رو به خاطر اینکه حقوقش بالاس بیشتر دوست دارم برم.ولی به دلیل مشکلات خانوادگی و درگیری با خانواده خودم و خانومم از هیچ جهتی از من
حمایت نمیشه من باید خودم مخارج خودم رو بدم .پس به شدت به کار احتیاج دارم.به نیروی هوایی مراجعه کردم ولی متاسفانه رشته ریاضی رو نمیخواستن.
به نظر شما کدام ارگان برا من بهتره و جای پیشرفت دارم و در آینده مشکلات کمتری دارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفا منو راهنمایی کنید عزیزان منتصویرتصویرتصویرتصویر

ارسال پست

بازگشت به “ادوات زميني”