شکایت جدید اپل از نقض پتنت هایش در محصولات قدیمی سامسونگ

در اين بخش از اخبار تلفن همراه استفاده کنيد و بحث نماييد.

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1885
تاریخ عضویت: شنبه 6 مهر 1392, 10:47 pm
سپاس‌های ارسالی: 8864 بار
سپاس‌های دریافتی: 3057 بار

شکایت جدید اپل از نقض پتنت هایش در محصولات قدیمی سامسونگ

پست توسط SMH »

 شکایت جدید اپل از نقض پتنت هایش در محصولات قدیمی سامسونگ 


تصویر


به نظر می رسد که مجادله اپل و سامسونگ بر سر پتنت ها هیچ پایانی ندارد. تقریباْ هفته ای نیست که خبر جدیدی از دعاوی حقوقی دو طرف به گوش نرسد.

امروز خبر رسیده که اپل دادخواست تازه ای را برای افزایش ۱۷۹ میلیون دلاری غرامت سامسونگ به دادگاه ارائه داده است. در این دادخواست اپل مدعیست سامسونگ می بایست برای نقض پتنت های متعدد طراحی در محصولات قدیمی خود چون مدل های مختلف Galaxy S2، خسارت بپردازد. آن طور که به نظر می رسد دادگاه نیز این ادعای تازه را قابل رسیدگی می داند و قرار است در آینده جلسات رسیدگی به آن تشکیل شود.

چند سالی هست که دادگاه های مختلف در سرتاسر دنیا مشغول رسیدگی به شکایات اپل از سامسونگ و بلعکس هستند. در سال ۲۰۱۲ بود که اپل توانست بالاخره ادعای خود را به اثبات رسانده و دادگاه را مجاب به تعیین غرامت ۹۳۰ میلیون دلاری بر علیه سامسونگ کند، اما فرجام خواهی های متعدد کرده ای ها و رفت و آمدهای فراوان بالاخره به واریز ۵۴۸ میلیون دلار از این غرامت در اوایل ماه جاری منجر شد.

اهالی کوپرتینو اما دست بردار نبودند و دادخواست تازه ای در خصوص نقض پتنت ها در محصولات جدید سامسونگ تسلیم دادگاه کردند، اما دادگاه آن را وارد ندانست. بنابراین حالا اپل با ارائه دادخواستی تازه می خواهد هر طور که شده مبلغ دریافتی از رقیب کره ای خود را افزایش دهد.


منبع: tengadget
گر چرخ به كام ما نگردد 
كاري بكنيم تا نگردد 
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “تازه ها و اخبار تلفن همراه”