بغض توده های مردم دنیا از جنایت اسراییلی ها

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1653
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 شهریور 1389, 9:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 3396 بار
سپاس‌های دریافتی: 5775 بار

بغض توده های مردم دنیا از جنایت اسراییلی ها

پست توسط shafagh »

یکی از جنایات اسراییل که باعث بر انگیخته شدن احساسات مردم دنیا شد اتش زدن خانه یک خانواده فلسطینی با بمب اتش زا بود که طی ان جنایت موحش یک کودک 18 ماهه بنام علی سعاد به همراه پدر و مادرش در کام مرگ فرو رفتند. با انتشار ان خبر جنایی در دنیا بسیاری از مردم این اقدام را که با اطلاع و پشتیبانی دولت اسراییل انجام شده بود را محکوم کرده و بر بدبینی انها نسبت به رژیم و اعمال جنایتکارانه ان افزوده شد.
در خبری که اخیرا خواندم انعکاس این خبر در دنیا و عکس العمل مردم جهان از این عمل دژخیمانه چنان ضربه سختی به وجهه مصنوعی اسراییل وارد کرده که انها مجبور به برپایی یک دادگاه ظاهری و محکوم کردن عاملین اتش زدن ان خانه محقر ان خانواده فلسطینی و کشتن ظالمانه ان کودک و پدر و مادر بی گناه شده اند.
مسلم است که عمق خطر این اقدام صهیونیست ها در از دست دادن موقعیت های مصنوعی که در دنیا برای خودشان درست کرده اند بحدی است که مشاهده می شود اسراییل با وجود همه تکبر، بی اعتنایی و کینه اش نسبت مردم فلسطین این بار برای پوشاندن جنایت ملعنت باری که انجام داده حاضر به تشکیل یک دادگاه تحت عنوان محاکمه عاملین اتش زدن حانه ان خانواده مظلوم فلسطینی شده است. هدف اسراییل از این اقدام بی اطلاع و بی تقصیر جلوه دادن دستگاه حکومت خبیث اسراییل و منتقل کردن مسئولیت جنایی پرونده از خود به فرد و جلوه دادن ان به عنوان یک جرم و بزه شخصی می باشد. مسلما این اقدام اسراییل یک فریب محض است و تشکیل چنان دادگاه صوری و بی اساسی جز برای گمراه کردن افکار عمومی مردم دنیا نمی باشد. افراد صهیونیستی هم که در ان بحساب دادگاه محامه می شوند در واقع خود اژانس و مامورین صهیونیستی در ارعاب و یا کشتار مردم فلسطین می باشند و محققا هیچ کیفر خاصی بر انها مقرر نمی شود و یا اگر رای خادعانه ای هم از ان دادگاه علیه متهمین صادر شود بعد از کمی گذشت زمان و فراموش شدن ماجرا دوباره در بین گروه های جنایتکار صهیونیست ظاهر خواهند شد.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”