اهمیت و نقش هدایای تبلیغاتی

در اين بخش مي‌توانيد اجناس و كالا هاي خود را با ذكر مشخصات كامل به معرض ديد بگذاريد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 447
تاریخ عضویت: یک شنبه 10 اسفند 1393, 3:43 pm
سپاس‌های دریافتی: 422 بار
تماس:

اهمیت و نقش هدایای تبلیغاتی

پست توسط novinmarketing » دو شنبه 26 بهمن 1394, 1:28 pm

تبلیغات دارای بیشترین مخاطبینی است که نمی توانیم اهمیت و نقش آن را در لایه های مختلف اجتماعی ، فرهنگی ، سیاسی و یا اقتصادی جوامع نادیده گرفت. اگر کمی دقت کنیم در پیرامون منزل ، خود ، محل کار و یا محیط اطرافمان آثار و نشانه های این صنعت عظیم کاملا به چشم می خورد.
•مبلمان ، لوازم برقی و الکترونیکی ، ظروف ، دیوارها ، تابلو ها ، وسایل حمل و نقل شهری وحتی سنگ فرش پیاده روها نیز با تصاویر و آرم ،رنگها ، و نشانی از تولیدکنندگان – خدمات دهنده گان و صاحبان کالا پوشیده شده است .
•با پیشرفته شدن تبلیغات ، تکنولوژی بیش از پیش به کمک این صنعت آمد و اجرای پروژه های تبلیغاتی را بکلی دگرگون ساخت. توانایی در ساخت سازه ها و ماشین آلات مرتبط با این صنعت بحدی پیشرفته است که سرعت انتقال داده ها از ذهن یک طراح و کارشناس تبلیغات بر روی پلاستیک ، کاغذ ، سنگ ، چوب ، فلز و نرم افزار و حتی مالتی مدیا گاهی کمتر از چند ثانیه می باشد.
•هدایای تبلیغاتی که جهت تقدیر و تشکر، اشانتیون، یادبود و یا جلب توجه مخاطب از طرف شرکتها ، نهاد ها و بنگاه های تولیدی - خدماتی واقتصادی عرضه می گردد یکی از بخشهای فعالیت در کمپین ها و شرکتهای تبلیغاتی است که امروزه با توجه به اهمیت آن میلیارد ها دلار به این شاخه اختصاص یافته است.

اما بهترین هدایای تبلیغاتی چیست؟

جهت دریافت جواب بر روی کلمه [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] کلیک کنید.
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “خريد و فروش”