فراخوان برای شش میلیون و نیم خودروی تویوتا

در اين بخش مي‌توانيد جديدترين اخبار خودرو را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: MOHAMMAD_ASEMOONI, RAHVAR, Mohsen1001, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 447
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 10 اسفند 1393, 3:43 pm
سپاس‌های دریافتی: 422 بار
تماس:

فراخوان برای شش میلیون و نیم خودروی تویوتا

پست توسط novinmarketing »

تصویر
فراخوان برای شش میلیون و نیم خودروی تویوتا که سوئیچ بالا بر پنجره شان ایراد دارد. و این نقیصه می تواند بطور بالقوه منجر به اتصالی شود. این شرکت جهت رفع نقصیه اقدام به این فراخوان کرده است. این مشکل مربوط به سوئیچ پنجره است که در هنگام ساغت خوب روغن کاری نشده است.سوئیچ هنگامی که چندین بار پایین و بالا می شود در حین پایین آمدن احتمال اتصالی آن وجود دارد که بخاطر داغ کردن اجزای آن است و ممکن است منجر به آتش سوزی شود. مسئولین شرکت تویوتا می گویند که اخبار یا گزارش در زمان فراخوان مبنی بر آتش سوزی دریافت نکرده اند. یکی از مشتریان آمریکایی سوختگی شدید دست را بعد از آنکه سوئیچ پنجره ذوب شده بود گزارش کرده و به هر حال در نهایت یازده مشتری دیگر اعلام کردند که سوئیچ پنجره بالا بر آنها بخاطر این نقص سوخته است. حدود 207 میلیون از خودرو هایی که تحت تاثیر این نقصیه هستند در آمریکای شمالی هستند. 1.2 میلیون در اروپا هستند و ششصد هزار تای آنها در ژاپن است. این فراخوان تنها متعلق به خودرو هایی است که بین سالهای 2005 تا 2006 و 2008 تا 2010 تولید شده اند مدل خودرو هایی که در این فراخوان بوده اند به شرح زیر می باشند.

منبع : [External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 4115
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 12 اردیبهشت 1389, 12:44 pm
محل اقامت: زمین پهناور خدا ( أرضُ الله الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 4445 بار
سپاس‌های دریافتی: 8566 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

حالا توی ایران:
یارو میره ایرانخودرو میگه شرمنده , میبخشین که مزاحم شدما , یه هفته هست غلط زیادی کردم ازتون یه لگن خریدم . توش بوی شدید بنزین میاد , میترسم منفجر بشه بچه بارم یتیم بشن یا هممون با هم ور بپریم . تو رو خدا یه زحمتی بکشین ببینین عیبش چیه , هر چی هم خرجش بشه گردنم خرد پرداخت میکنم
بهش میگن :
برو آقا , برو . فقط 37 ملیون تومن دادی , توقع داشتی چی برات بسازیم . لگنهای ما همه ش همینجوریه , طبیعیه , قبل از سوار شدن 4 قل رو بخونین چیزیتون نمیشه .
==============================
فراخوانشون هم این شکلیه:
کلیه ی کسانی که یک ساله !!! پول دادن برای خرید لگن , باید سریعاً 3 ملیون تومن دیگه بیارن پرداخت کنند وگرنه لگنهاشون بدون سپر جلو و عقب , کولر و تایر تحویلشون داده میشه .
درضمن هر کسی پول بیشتر داده برای رنگ خاص , رنگ گیرمون نیومد باید سفید ببرند , به جای پولی هم که پرداخت کردند چند تا لوازم یدکی رنجلِ فردِ اعلا و 1 گونی برنج هندی بهشون میدیم . از پول نقد خبری نیست اینجا
صرفه‌جویی های میلیونی در هزینه‌های خودرو

صرفه‌جویی های میلیونی در هزینه‌های زندگی

برنامه‌های کاربردی اندروید و اطلاعات مهم در مورد تنظیمات اندروید

جسارتاً آموزش توبه به زبان ساده

توصیه‌های مهم امنیتی

توصیه‌های بسیار مهم بهداشتی

تاپیک جامع سرویس و تعمیر و مشاوره آبگرمکن و پکیج

سوالات سیستم آبرسانی ساختمان


 دوستِ عزیز، چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همه ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برای بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه.
یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست.

باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
قبول نداری؟
این شما واین هم دنیا
 
ارسال پست

بازگشت به “تازه‌ها و اخبار خودرويي”