قلعه‌نوعی: باید با مدیران استقلال صحبت کنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

قلعه‌نوعی: باید با مدیران استقلال صحبت کنم

پست توسط Leila »

امیر قلعه نوعی تلویحاً از بازگشت به استقلال سخن می‌گوید. اگرچه تمایل ندارد به صراحت از این موضوع حرف بزند، اما به‌گونه‌ای رفتار می‌کند که کلمه «بله» را در ذهن تداعی می‌کند. وی در پاسخ به این سؤال که آیا پس از 24 آبان به استقلال برمی‌گردید، می‌گوید: «بعد از بازی با کره، تیم‌ملی به غیر از روزهای فیفا برنامه‌ای ندارد اما با این حال بازگشتم
به استقلال نیازمند برگزاری جلسه است. باید با مسؤولان این تیم گفت‌وگو کنم. چند روز صبر کنید، همه چیز مشخص می‌شود.»
شما از این جمله چه چیزی به ذهنتان خطور می‌کند؟ قلعه‌نوعی اما از آنجایی که اصولاً فرد زیرکی است به‌صراحت پاسخ این سؤال را نمی‌دهد و همه چیز را به آینده موکول می‌کند. او البته درباره صمد مرفاوی هم صحبت می‌کند: «عیب او این است که بیش از اندازه حجب و حیا دارد وگرنه از نظر کار فنی در سطح بالایی بسر می‌برد.» قلعه‌نوعی ترجیح می‌دهد بیشتر از این درباره استقلال صحبت نکند. به‌همین دلیل بحث را به تیم‌ملی می‌کشد: «باید مقابل کره نتیجه لازم را بگیریم. آنها نه‌تنها با تیم امیدشان نمی‌آیند، بلکه با تمام قدرت به تهران سفر خواهند کرد.» به نوشته پاس جوان قلعه‌نوعی به گذشته هم فلاش بک می‌زند.
«اگر به آرشيو ذهني خود رجوع كنيم، متوجه مي‌شويم پيش از ديدار رفت ايران برابر كره جنوبي، عده‌اي مي‌گفتند كه حريف با تيم دومش به مصاف ما مي‌آيد اما رفتيم سئول و ديديم كه سرمربي كره جنوبي از همه بازيكنانش دعوت كرده است‌. مطمئن باشيد كه همان اندازه كه ديدار برابر كره جنوبي براي ما مهم است، براي وربيك هم اهميت دارد‌.»
سرمربی تیم‌ملی برای اینکه حرفش را ثابت کند، دلیل می‌آورد: «فدراسيون فوتبال كره جنوبي، فهرست بازيكنان اعزامي اين تيم به ايران را براي فدراسيون فوتبال كشورمان ارسال كرده که در اين ليست، نام دوازده بازيكن كره جنوبي كه در جام جهاني حضور داشته‌اند، ديده مي‌شود‌. ضمن آنكه هفت نفر از اين بازيكنان، در‌تركيب اصلي كره جنوبي بوده‌اند‌. ساير بازيكنان كره نیز بازيكناني هستند كه در‌تركيب اين تيم در بازي‌هاي گذشته كره جنوبي در چارچوب رقابت‌هاي مقدماتي جام ملت‌ها بازي كرده‌اند‌. اين طور نيست كه در ديدار چهارشنبه كره جنوبي از تيم اميدش براي ديدار برابر ايران استفاده كند‌.»
قلعه‌نوعی بازی هجومی را رمز موفقیت در دیدار برابر کره عنوان می‌کند: «می‌خواهیم با اقتدار صعود کنیم برای این کار باید با ترکیب هجومی وارد زمین شویم. از امروز تمرینات را به گونه‌ای انجام می‌دهیم که مقابل کره به برتری دست یابیم. لژیونرها هم دوشنبه به جمع ما ملحق می‌شوند تا به هماهنگی لازم دست یابند.»
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”