نامه سرگشاده دادکان در آستانه تعليق فوتبال ايران

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2597
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۱۱ بهمن ۱۳۸۴, ۱۲:۲۷ ب.ظ
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

نامه سرگشاده دادکان در آستانه تعليق فوتبال ايران

پست توسط Kingman_62 »

محمد دادكان، رييس سابق فدراسيون فوتبال در نامه‌ي سرگشاده‌اي از عملكرد مديريتي خود در دوران حضور در راس فدراسيون فوتبال دفاع و تاكيدكرده است كه همكاري با مسوولان كنوني سازمان تربيت بدني را امكان فرصتي براي خدمت نمي‌داند.

در نامه‌ دادكان كه نسخه اي از آن نمابر شده، نسبت به آن چه كه «استمرار اقدامات غيرقانوني و اتهامات ناروا، رفتارهاي غيراخلاقي و به دور از انصاف و عدالت مسوولان سازمان تربيت بدني طي يك سال گذشته به ويژه چند ماه اخير» خوانده شده، انتقاد و تاكيد شده كه اين رفتارها نتيجه‌اي جز شكستن حريم‌هاي اخلاقي و تعهدات حرفه‌اي و ايجاد بحران‌هاي جدي داخلي و خارجي براي ورزش و فوتبال در بر نداشته است.

در بخش ديگري از اين نامه، با ابراز تاسف از اظهارات برخي از مسولان سازمان تربيت بدني كه به اعتقاد نگارنده‌، اتهاماتي را متوجه مسولان سابق فدراسيون فوتبال كرده‌، آمده است كه اين مطالب نه از باب شكوه و شكايت بلكه از آن رو كه ممكن است، ادامه‌ چنين روش‌ها و مسير غلطي كشور عزيز ما و دولت پرتلاش را با ضرر و زيان هنگفتي در عرصه‌ ورزش و فوتبال مواجه سازد، ابراز مي‌شود.

دكتر دادكان در ادامه‌ نامه‌ خود، با بي پايه و اساس و در راستاي خواست بيگانگان خواندن مصاحبه‌هاي اخير برخي از دست‌اندركاران سازمان تربيت بدني، بر عملكرد خالصانه و برآمده از باورهاي عميق به اسلام و انقلاب شكوهمند اسلامي در هر مقام و مسوليتي كه بوده اشاره و از حمايت‌هاي بي دريغ دكتر احمدي نژاد و مجلس شوراي اسلامي تقدير و تشكر كرده است!

در خاتمه اين نامه نيز دادكان با قدرداني و تشكر از تلاش‌هاي مجموعه‌ همكارانش در فدراسيون فوتبال و مبرا دانستن آنان از هرگونه اتهامات ناروا، تاكيد كرده است كه همكاري با مسوولان كنوني سازمان تربيت بدني در شرايط فعلي را امكان فرصتي براي خدمت نمي‌داند.
 تصویر

تصویر
 
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”