کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط Amin0858 »

سلام من دنبال این یک سریال میگردم که چند سال پیش دیدم فقط داستانش یادمه که راجب دوتا برادر بود که به صورت اتفاقی یکی شون توی شرط بندی پسر شاه و میکشه و نمیخواد فرار کنه مادرش بخاطر اینکه راضیش کنه بره یه گردن بند طلسم میندازه گردنش که اگر یک روز توی هر شهری بمونه این تنگ میشه و مجبوره هی جابجا بشه ... اسمشو میدونید ممنون میشم بگید
New Member

پست توسط rezania »

با سلام
نام دو فیلم مورد نظر است
1 درین فیلم بعلت وقوع زلزله زندانیان جهت کمک به مردم ازاد شده و می بایست بعد زمان تعیین شده به زندان برگردند
2 درین فیلم که سالها قبل از سیمای جمهوری اسلامی پخش شد گروهی وارد شهری وسترن میشوند که در واقع قبلا مرده بودند ولی به انها فرصت دیگری داده شده بود تا در صورت عدم خشونت و کار بد به بهشت و در غیر اینصورت به جهنم روند
از راهنمایی دوستان متشکرم
New Member

پست توسط Chanlee »

سلام من دنبال یک فیلم هستم که قبلا تلویزیون پخش کرده چیزی که از فیلم یادم میاد اینکه یه مرده زن ها رو سوار ماشین کرد و به بهانه درست کردن کمربند اون ها رو بیهوش میکرد . بعد به شوهر یکی از خانوم ها گفت واسه اینکه بفهمی چه اتفاقی برای همسرت افتاده باید بیهوش بشی بعد مرده رو بیهوش کرد و مرده وقتی بهوش اومد دید که داخل تابوت زی خاک ها دفن شده . همینا رو فقط یادم میاد لطفا اگه کسی اسم فیلم رو میدونه به من کمک کنه.
New Member

پست توسط agh_masoud »

سلام
یک فیلم که سه تا پسر مزاحم تلفنی میشن کلیپ درست میکن
بعدش زنه بچشو از ترس میکشه بعد شوهر زنه میاد ازشون انتقام میگیره
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4587 بار
سپاس‌های دریافتی: 6763 بار

پست توسط bamn »

دوستان گرامی ، آخه این فیلم ها چیه که نگاه می کنید؟! خیلی از اینها حتی سینمایی هم نیستند و فیلم های ویدئویی و تلوزیونی یا معادل شانه تخم مرغی خودمان محسوب می شوند . چهار تا فیلم درست و حسابی و کلاسیک نگاه کنید . اگر هم از فیلم هنری خوشتان نمی آید لااقل فیلم هایی را نگاه کنید که خود آمریکایی ها در سینماها از آنها استقبال کرده باشند!!!
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
New Member

پست توسط Erfannono »

سلام من چند سال پیش یک فیلمی رو دیدم ولی اسمشو یادم رفته
موضوع این بود ک یه هاله های زرد رنگ بود ک به زمین حمله کرده بودن و هر کس ک به اون ها نزدیک میشد ناپدید میشد
ممنون میشم اسم فیلمو بگید
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط mojtababodaghi »

سلام دونبال یک فیلم میگردم که خیلی قدیمیه و سیاه و سفیده( خارجی ) ابتدای فیلم نشون میده یک مرد وارد ی شهر میشه با یک چمدون دیالوگهای ابتدای فیلم یادم نیست ولی در ابتدا به نظر میرسه این مرد ی مقدار شیرین عقل هست و بسیار ساده ولی در اثر اتفاقاتی که دقیقا یادم نیست فکر کنم شهردار یا ی مقام بلند پایه شهر میشه و برای اینکه شهر رو از گنگسترها پاک کنه یک روز همشون رو صدا میکنه به یک مکان و شروع میکنه سر همشون رو زدن که بعد مشخص میشه فقط میزده تو سرشون و میزاشته توی یک تابوت بطوری که به نظر بیاد سرشون رو بریده اینطوری تمام خلافکارها و گنگسترهای شهر دستو پاشون رو جمع میکنن ممنون میشم اسم این فیلم رو برام پیدا کنید
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

mojtababodaghi نوشته شده: دوشنبه 8 مرداد 1397, 3:15 pmسلام دونبال یک فیلم میگردم که خیلی قدیمیه و سیاه و سفیده( خارجی ) ابتدای فیلم نشون میده یک مرد وارد ی شهر میشه با یک چمدون دیالوگهای ابتدای فیلم یادم نیست ولی در ابتدا به نظر میرسه این مرد ی مقدار شیرین عقل هست و بسیار ساده ولی در اثر اتفاقاتی که دقیقا یادم نیست فکر کنم شهردار یا ی مقام بلند پایه شهر میشه و برای اینکه شهر رو از گنگسترها پاک کنه یک روز همشون رو صدا میکنه به یک مکان و شروع میکنه سر همشون رو زدن که بعد مشخص میشه فقط میزده تو سرشون و میزاشته توی یک تابوت بطوری که به نظر بیاد سرشون رو بریده اینطوری تمام خلافکارها و گنگسترهای شهر دستو پاشون رو جمع میکنن ممنون میشم اسم این فیلم رو برام پیدا کنید
فیلم مورد نظر شما را بنده هم دیده ام و اتفاقاً خیلی هم دوستش دارم . اگر اشتباه نکنم باید تولید دهه سی یا چهل میلادی در آمریکا باشد . شخصیت اصلی هم از چین به آمریکا آمده و برای همین به چشم آمریکایی ها آدم ساده ایی به نظر می رسد که در نهایت معلوم می شود اینطور نیست! متاسفانه هرچه فکر کردم اسم فیلم یادم نیامد . در واقع فریم به فریم فیلم از جلوی چشمم رد شد بجز قسمت تیتراژش!!! در اینترنت هم گشتم اما بدون دانستن سال تولید یا اسم بازیگر نقش اول ، پیدا کردن آن تقریباً غیرممکن است!

صلوات
New Member

پست توسط Farhoodsilver »

سلام من دتبال فیلمی تقریبا قدیمی هستم که یک پسر بچه وقتی والدینش به مهمونی میرن یه خون اشان از پنجره به خونشون وارد میشه و با پسر بچه دوست میشه و اون پسر بچه رو به خانوادش معرفی میکنه و دوست میشن و پسر بچه به انها کمک میکند تا علیه شکارچی خون اشام مبارزه کنند و در اخر فیلم پیروز میشن اعضای خانواده خون اشام یک پدر یک مادر دو پسر و فکر کنم یک دختر است خیلی به دنبال این فیلم گشتم ولی چیزی پیدا نکردم ممنون میشم کمکم کنید اگه از این سایت اعلان نمیاد که شما جواب دادید لطفا به ایدی تلگرامم پیام بدید مرسی. @farhoodsilver
Junior Poster
Junior Poster
سپاس‌های ارسالی: 239 بار
سپاس‌های دریافتی: 236 بار

پست توسط ali-dj2002 »

mojtababodaghi نوشته شده: دوشنبه 8 مرداد 1397, 3:15 pmسلام دونبال یک فیلم میگردم که خیلی قدیمیه و سیاه و سفیده( خارجی ) ابتدای فیلم نشون میده یک مرد وارد ی شهر میشه با یک چمدون دیالوگهای ابتدای فیلم یادم نیست ولی در ابتدا به نظر میرسه این مرد ی مقدار شیرین عقل هست و بسیار ساده ولی در اثر اتفاقاتی که دقیقا یادم نیست فکر کنم شهردار یا ی مقام بلند پایه شهر میشه و برای اینکه شهر رو از گنگسترها پاک کنه یک روز همشون رو صدا میکنه به یک مکان و شروع میکنه سر همشون رو زدن که بعد مشخص میشه فقط میزده تو سرشون و میزاشته توی یک تابوت بطوری که به نظر بیاد سرشون رو بریده اینطوری تمام خلافکارها و گنگسترهای شهر دستو پاشون رو جمع میکنن ممنون میشم اسم این فیلم رو برام پیدا کنید

سلام دوست عزیز این فیلمی که شما می خواهید یکی از فیلم های هارولد لوید است با نام پنجه گربه (The Cat's-Paw). فیلم در سال 1934 ساخته شد و به نظر بنده یکی از فیلم هایی است که با وجود گذشت 80 سال هنوز هم طنز زیبا و قابل لمسی دارد. تقریبا می شود گفت که این نوع فیلم ها بدلیل کمدی خالصی که در اونها وجود داره از قید و بند زمان و فرهنگ ها خارج هستند و این مسئله با کپی برداری از روش های بکار رفته در این فیلم ها توسط بسیاری از فیلم های دیگه ثابت می شه.

در مورد حرفی که دوستمون آقای Bamn در مورد فیلم هایی که دوستان نگاه می کنند گفتند، موافقم. سعی کنید فیلم هایی که ارزش نگاه کردن را دارند ببینید.
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

ali-dj2002 نوشته شده: چهارشنبه 10 مرداد 1397, 9:59 pm

سلام دوست عزیز این فیلمی که شما می خواهید یکی از فیلم های هارولد لوید است با نام پنجه گربه (The Cat's-Paw). فیلم در سال 1934 ساخته شد و به نظر بنده یکی از فیلم هایی است که با وجود گذشت 80 سال هنوز هم طنز زیبا و قابل لمسی دارد. تقریبا می شود گفت که این نوع فیلم ها بدلیل کمدی خالصی که در اونها وجود داره از قید و بند زمان و فرهنگ ها خارج هستند و این مسئله با کپی برداری از روش های بکار رفته در این فیلم ها توسط بسیاری از فیلم های دیگه ثابت می شه.

در مورد حرفی که دوستمون آقای Bamn در مورد فیلم هایی که دوستان نگاه می کنند گفتند، موافقم. سعی کنید فیلم هایی که ارزش نگاه کردن را دارند ببینید. 

خیلی ممنون . اتفاقاً بنده هم اولش گفتم نقش اول فیلم هارولد لوید بود اما لیست فیلم های لوید را که دیدم چیزی به ذهنم نرسید ، گفتم حتماً اشتباه می کنم و شبیه لوید بوده!

صلوات
New Member

پست توسط aminbed »

سلام دوستان عزیز
اگه میشه تو پیدا کردن اسم این 2تا فیلم کمکم کنید
1-یه مرد آمریکایی میره تو یه سِمَت مهمی (سیاسی یا نظامی) بعد ربوده میشه و کلی بلا سرش میاد تو پشت یه ماشین که ازش اعتراف بگیرن اما آخر فیلم میفهمه همش آزمایش دولت بوده..
2-دومی هم یه فیلمه که چندین ساله به همه زبونا سرچش کردم پیدا نمیشه، فیلم فکر میکنم روس یا اکراین یا اونورا باشه که یه خانواده که پدر خانواده آدم پولدار و مهمی هستش دزد میاد خونشون و پدر اینارو در میاره در اخر هم همه میمیرن..مرسی اگه کسی کمکم کنه ممنون میشم
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”