کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط نگار۲۳۳۲ »

<p>سلام،از آدمین و اعضا خواهش دارم،در صورت اطلاع کمکم کنید،در مورد این چند تا فیلم،دونستن از محالات زندگی من، شده،</p>سلام، یک فیلم، قدیمی ترسناک هست، چند نفر هستن میرن، داخل یک قصر یا قلعه، یک روح داخل قصر هست، به هیچ عنوان اجازه، بیرون آمدن، از قصر رو به آدما نمیده، جوری که با هر چیزی به در و پنجره هم میزنن،خورد نمیشه و روزه اجازه خروج رو بهشون نمیده، یکیشون هم که از قصر بیرون میره، همون لحضه، تو زمین فرو میره، اسم فیلم رو میخواستم، ممنون.فیلمه برای حدود ۵۰ سال پیش هست.////////////سلام، اینم یک فیلم دیگه ای که میخوام، لطف کنید اسم هر کدامش رو میدونستنید،بهم بگید، ممنون،اگه کسی اسم فیلم رو میدونه، بگه، ممنون، میشم، چند نفر برای دزدیدن طلا، به یک جایی میرن و یک چیزی که مثل قبر هست رو ،سنگ روش رو بر میدارند و از پله های داخل همین راه،میرن داخل یک سرداب زیر زمینی،سنگه روی یک جایی مثل قبر هست،که راه مخفی هست،ولی این چند نفر راه رو میدونن و میرن از پله ها داخل سرداب۱،
که سردابه کلی راه های مختلف و تو در تو داشت، داخل سردابه، کلی طلا هست، ولی، ارواحی از طلاها محافظت میکردن،آخر کار هم این آدما وقتی فهمیدن،بردن طلا به قیمت جونشون تموم میشه، طلاها رو نبردن، ولی فقط یکیشون که اول کار، یک دونه طلا تو جیبش بود، حواسش نبود، که طلا رو زمین بزاره، آخر هم ارواح اومدن، دختره، رو بردن،یعنی دونستن اسم، فیلمه شده، از محالات زندگی من.ممنون میشم اگه کسی، اسمش رو میدونه،بهم بگه،ممنون از همتون.این فیلم جدیدتر هست، فیلم دومی هم ترسناک هست.،یک فیلم دیگه،اسمش و میخوام،دو نفر تو جنگل میزان دنبال یک مردی و سعی در کشتن مرد دارن و بعد از کلی تعقیب و گریز، و زد و خوردهایی پیش امد،آخر کار مرد یکیشون رو که میکشه،میفهمی دو تا شکارچی نوجوان هستند و شکارچی دوم رو نمیکشه. دوتا شکارچی نوجوان و کم سن و سال بودن.۴.، دو نفر مرد و زن در یک اتاق در بسته بیدار میشن و در اتاق آهنی هست و در اتاق یک کمد آهنی که یک میخ کلفت و بزرگ و یک آهن بر داخلی شرکت هست، و مرد با یک میخ بزرگ دیوار رو میکنه و با آهن بر، آهن های دیوار بتونی رو میبره، با زنه میرن اتاق بعدی، زنه آفریقایی هم بعد از مدتی از سوراخ دیوار میاد تو اتاق دومی ،همون اتاق هم همینطور هست،آب و غذا هم ندارن،آخر با بدبختی،در اتاق باز میشه،و میبینند در به جای سرسبزی منتهی میشه،مرد سفید پوست بود و زنه آفریقایی و.
New Member

کمک برای پیدا کردن اسم چند سریال سفر در زمان

پست توسط Raooofi.h »

سلام دوستان هرکی میتونه کمک کنه این سریال ها رو پیدا کنم چون جزو خاطراتم هستن خیلی دنبالشون گشتم پیدا نکردم چون اسمشون بلد نیستم

1.یکیش هست در مورد یک برادر و خواهر فلجش هست که پدرشون رو گم میکنن بعد فک کنم از طریق تماس با یک مانیتور یا همچین چیزی به زمان سفر میکنن تا پیداش کنن

2.یکی دیگش هم هست که در ارتباط با سفر در زمان بود خواهر وبرادر کوچکی بودند که برادر کلاهش را در ساعت عتیقه ای در موزه جا میگذارد و از اون لحظه به بعد این خواهر ودبرادر از هر دری که خارج میشدند توی زمان و مکان دیگه بودند کسی یادش میاد؟

3.یکی دیگه هم بود که ی دختره میرفت به زمان قدیم توجنگل شروود رابین هود و ماریاهم با یه طلسم زندانی شده بودن

سه تا سریال رو صدا و سیما تو تلویزیون نشون داده ولی متاسفانه اسمش رو یادم نمیاد اگه کسی میدونه کمک کنه ممنون میشم
New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط Azary1673 »

دوستان اون فیلم سینمایی چینی ژاپنی وامثال این کشورها تولید کردن .دوتا خواهر رزمی کار هستند که پدرشون یک وسیله اختراع کرده میتونن ازماهواره کوچه خیابون ببینن .وباهمین شگرد خواهرش که گیر مامورا فکرکنم افتاد این یکی خواهر به توسط همون اختراع برا خواهرش راه باز میکرد.اول فیلم هم نشون میده میره یک شرکت تا میشینه عینکشو میزاره رومیز بعدکه طرف دیوارشیشه ای رو فعال میکنه از داخل عینک دختره یک دود میادبیرون مرده ریس شرکته میمیره ..خواهشا کمک کنید هرکی اسمش میدونه
New Member

Re: پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط Ghasem.sia »

داستان فیلمی که چند تا ادم رو میدزدن و میگن که باید همدیگه رو بکشید و فقط یک نفر میتونه زنده بمونه و با چند ملیون دلار ازاد میشه و در اخر هم که نفر اخری که زنده میمونه و در براش باز میشه میبینه که چند نفر دیگه با یک کیف پول نشستن و منتظرن
New Member

پست توسط Ghasem.sia »

سلام.فیلمی که میگم ده سال پیش دیدم .داستان چند تا مرد و زنی هست که توسط شخصی دزدیده میشن و بهشون میگه که اگه میخواین زنده از این اتاق برین بیرون باید همدیگرو بکشید و فقط یک نفر میتونه زنده بمونه و با چند ملیون دلار از اتاق میره بیرون و آزاد میشه در اخر فیلم هم که اخرین نفری که زنده میمونه با کیف پول میره از اتاق بیرون و آزاد میشه ولی وقتی که میره بیرون میبینه که چند تا ادم دیگه هم با کیفهای پول نشستن و منتظرن.
ممنون از سایت قشنگتون
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط Dark_Roksana »

سلام یکی دو سال پیش یه فیلم دیدم که یه عده آدم داخل یک سفینه فضایی از طرف فضایی ها در حال آزمایش بودند و هرکس داخل یک دایره ای بود و این دایره ها هم با هم دیگه دو تا ردیف دایره ای شکل تشکیل می‌دادند. هرکس از این دایره بیرون می‌رفت بدون اینکه تیری بخوره در جا می کرد و هر یک دقیقه یکبار خود اونجا یک نفر رو به صورت رندوم می‌کشت تا اینکه یکی تهش زنده بمونه و بیرون بره از سفینه. بعدش آدم های داخل سفینه، فهمیدند که با دستاشون می‌توانند به همدیگه رأی بدهند و هر کسی رأی بیشتری بیاره، می میره.
لطفا اسم فیلم رو بهم بگید اگه میدونید
New Member
سپاس‌های ارسالی: 5 بار

پست توسط Golgolijoon »

fss1363 نوشته شده: شنبه 10 شهریور 1397, 5:38 pm سلام. فیلمی که دنبالش میگردم در مورد یه پزشک خانم بود که می‌ره تو کما بعد یه مردی که کارش باغبانیه میاد خونه زنه رو میخره بعد روح زنه رو میبینم تا اینکه زنه بهش خبر میده که خواهرش راضی شده که به زندگیش خاتمه بدن بعد مرده سعی می‌کنه نجاتش بده.

اسم فیلم just like heaven یا درست مثل بهشت هست و از روی یه کتاب ساخته شده و فوق العاده زیباست.
New Member

پست توسط Golgolijoon »

سلام ب همه ی دوستان. من 2 تا فیلم قبلا دیده م ک اگه کسی دیده باشه ممنون می شم اسمشون رو به من بگه:

اولیش با یه جنگل شروع می شه و تعدادی زن و مرد مسلح که فکر کنم یه جورایی محیط بان هستن دنبال یه شکارچی خرس هستن ک اونو بگیرن. ولی شکارچی تک تک اون ها رو می کشه. فقط یه زن زخمی زنده می مونه ولی توی بیمارستان قاتل براش یه عروسک خرس می فرسته و یعنی تهدیدش می کنه. این دو نفر دنبال کشتن هم می افتن و بالاخره زنه پیروز می شه. یادم نیست قاتل و می گیرن یا می کشدش. فکر کنم آمریکایی بود فیلمش. فکر کنم حداقل مال 15 سال پیش باشه فیلمش.

دومیش کره ای یا ژاپنی بود و درباره پسری بود ک یه گروهی ک شبیه مافیا بودن ازش چیزی می خواستن یا باهاش مشکلی داشتن و ب خاطر همین یه نفر و ک خیلی براش عزیز بود (فکر کنم دوست دخترش یا نامزدش بود) کشتن و چشم هاشو مثل دو تا گوی سفید تو یه استوانه از الکل بهش تحویل دادن. پسره ادم خشنی نبود ولی این موضوع باعث شد فکر انتقام بیفته و بعد از مدتی برگشت و همه ی اون آدما رو دونه دونه کشت. تا آخر هم استوانه هه همراهش بود. اینو فکر کنم 5 یا 6 سال پیش دیدم.

بازم مرسی می دونم توضیحاتم کامل نبود ولی همینا رو یادمه و هر دو رو هم از تلویزیون دیدم.
New Member

پست توسط Golgolijoon »

نگار۲۳۳۲ نوشته شده: پنج‌شنبه 27 دی 1397, 1:21 pm سلام، دو نفر مرد و زن در یک اتاق در بسته بیدار میشن و در اتاق آهنی هست و یک سری ابزار هست و مرد با یک میخ بزرگ دیوار رو میکنم و با زنه یک اتاق دیگه میرن،همون اتاق هم همینطور هست،آب و غذا هم ندارن،آخر با بدبختی،در اتاق باز میشه،و میبینند در به جای سرسبزی منتهی میشه،مرد سفید پوست بود و زنه آفریقایی،دیوار هم بتونی هست.

اسم فیلم iron doors هست.
New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط Azary1673 »

باسلام یعنی هیچکس نیست اسم این فیلم چینی یاژاپنی که دوتا خواهرهستند رزمی کار رو بگه
New Member

پست توسط Earcan 59 »

سلام دنبال اسم یک فیلم هستم با موضوع دوی ماراتن که دونده اش آخرین نفری بود که از خط پایان رد شد . درست مثل جان آکواری .فقط با این تفاوت که‌آمریکایی بود. در ضمن از صدا و سیما هم پخش شد. ولی یه بار نیمه‌کاره موند
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4587 بار
سپاس‌های دریافتی: 6763 بار

Re:

پست توسط bamn »

Earcan 59 نوشته شده: یک‌شنبه 28 بهمن 1397, 8:10 pmسلام دنبال اسم یک فیلم هستم با موضوع دوی ماراتن که دونده اش آخرین نفری بود که از خط پایان رد شد . درست مثل جان آکواری .فقط با این تفاوت که‌آمریکایی بود. در ضمن از صدا و سیما هم پخش شد. ولی یه بار نیمه‌کاره موند
چندین فیلم با این موضوع ساخته شده و بدون جزئیات بیشتر نمی دانم دقیقاً منظورتان کدام است؟ اما به عنوان نمونه فیلم " بدو چاقالو بدو " (Run Fatboy run) محصول 2007 انگلستان ساخته دیوید شویمر و بازی سایمون پگ ممکن است فیلم مورد نظر شما باشد .
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”