کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط نگار۲۳۳۲ »

سلام،ممنون،از این چند تا فیلم،اعضا کمک کردن فیلم Iron doors را پیدا کنم،باز هم یکیش هم خوبه که اسمش یکیش رو پیدا کردم،واقعا ممنون،ولی بازم اگر کسی از بقیه فیلم ها چیزی به ذهنش خطور کرد،من رو بی نصیب نزاره،ممنون./p>سلام، یک فیلم، قدیمی ترسناک هست، چند نفر هستن میرن، داخل یک قصر یا قلعه، یک روح داخل قصر هست، به هیچ عنوان اجازه، بیرون آمدن، از قصر رو به آدما نمیده، جوری که با هر چیزی به در و پنجره هم میزنن،خورد نمیشه و روزه اجازه خروج رو بهشون نمیده، یکیشون هم که از قصر بیرون میره، همون لحضه، تو زمین فرو میره، اسم فیلم رو میخواستم، ممنون.فیلمه برای حدود ۶۰سال پیش هست،فیلمه سیاه و سفیده.////////////سلام، اینم یک فیلم دیگه ای که میخوام، لطف کنید اسم هر کدامش رو میدونستنید،بهم بگید، ممنون،اگه کسی اسم فیلم رو میدونه، بگه، ممنون، میشم، چند نفر برای دزدیدن طلا، به یک جایی میرن و یک چیزی که مثل قبر هست رو ،سنگ روش رو بر میدارند و از پله های داخل همین راه،میرن داخل یک سرداب زیر زمینی،سنگه روی یک جایی مثل قبر هست،که راه مخفی هست،ولی این چند نفر راه رو میدونن و میرن از پله ها داخل سرداب۱،
که سردابه کلی راه های مختلف و تو در تو داشت، داخل سردابه، کلی طلا هست، ولی، ارواحی از طلاها محافظت میکردن،آخر کار هم این آدما وقتی فهمیدن،بردن طلا به قیمت جونشون تموم میشه، طلاها رو نبردن، ولی فقط یکیشون که اول کار، یک دونه طلا تو جیبش بود، حواسش نبود، که طلا رو زمین بزاره، آخر هم ارواح اومدن، دختره، رو بردن،یعنی دونستن اسم، فیلمه شده، از محالات زندگی من.ممنون میشم اگه کسی، اسمش رو میدونه،بهم بگه،ممنون از همتون.این فیلم جدیدتر هست، فیلم دومی هم ترسناک هست.،یک فیلم دیگه،اسمش و میخوام،دو نفر تو جنگل میزان دنبال یک مردی و سعی در کشتن مرد دارن و بعد از کلی تعقیب و گریز، و زد و خوردهایی پیش امد،آخر کار مرد یکیشون رو که میکشه،میفهمی دو تا شکارچی نوجوان هستند و شکارچی دوم رو نمیکشه. دوتا شکارچی نوجوان و کم سن و سال بودن.
New Member

پست توسط mrrajabi7 »

سلام دوستان لطفا بنده را در زمینه پیدا کردن فیلم سینمایی محتوایی کمک کنید این فیلم حدود 40سال پیش پخش شده است. پس با زبان فازسی و از تلویزیون ایران است. داستان فیلم حول دو نفر مردی است که در کشتی هستند کشتی در طوفان غرق می شود این دو مرد نجات پیدا می کنند ودر جزیره ای به هم می رسند بعد مشاجرات فراوان با یکدیگر دوست می شوندو به فکر فرار از جزیره می افتند به کشتی غرق شده می رسند و بعد از سختی های فراوان و حل کردن مشکلات با هم به سوی ساحل حرکت می کنند ولی در راه متوجه می شوند که هر کدام مذهبی از مسیحیت را دارند یکی کاتولیک و دیگری پروتستان. این مسئله باعث می شود تا قبل از رسیدن به ساحل همدیگر را بکشند.
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط نگار۲۳۳۲ »

با سلام،دنبال نام یک فیلمی هستم،یک خانواده بودن،روستایی،که یک زن بود،که فکر کنم خواهرشوهر رو که مشکل ذهنی داشت،نگهداری،میکردن و مرد رفته بود،جنگ ،بغل خودشون،یک چاه آبی بود،که نیروی مرموز و شیطانی،تو چاه بود،خونه اشون هم تو روستا بود،زنه کم کم،وحشی و مثل جن زده ها شد، و مرد،وقتی از جنگ اومد،زنه رو تو یکی از اتاق ها،زندانی کرد،آخرش رو یادم،نیست،(مرده هم فکر کنم،جنگ رفته بود،چون تا ۳۰ دقیقه ،آخر فیلم نبود،بعد اومد )،ممنون میشم،کمکم کنید.
New Member

پست توسط mortezatehroni »

دوستان سلام 
یه فیلمی تو دهه 60 دیدم که صدا و سیما اون موقع اسمش رو دلاوران دوران گفت ولی یه اسم دیگه داشت یه قسمتی از فیلم این جوری بود که قهرمان داستان تو جنگل به یه سه راهی بر میخوره و نمیدونه از کجا بره که یه کلاغی بهش میگه اگه از راه اول بری ازدواج میکنی اگه از راه دوم بری به ثروت میرسی واگه از راه آخر بری به مرگ میرسی ..........
دوستان اگه کسی شناخت ممنون میشه اطلاع بده :) :) :) :razz:
New Member

پست توسط Sanass »

Alirezasz نوشته شده: جمعه 15 تیر 1397, 4:30 am سلام یه فیلم بود چن سال پیش دیدم خیلی خوب بود ممنون میشم کمک کنید موضوعش اینه که پسره زخمی میشه بعد دختر پادشاه بریتانیا کمکش میکنه بعد پسره تو مسابقه اول میشه دختره رو میبره برا پادشاهش بعد که میبینه میفهمه همونیه که دوسش داره

اسم فیلمه تریستان و ایزولد هست.
New Member

پست توسط Sanass »

Alirezasz نوشته شده: جمعه 15 تیر 1397, 4:30 am سلام یه فیلم بود چن سال پیش دیدم خیلی خوب بود ممنون میشم کمک کنید موضوعش اینه که پسره زخمی میشه بعد دختر پادشاه بریتانیا کمکش میکنه بعد پسره تو مسابقه اول میشه دختره رو میبره برا پادشاهش بعد که میبینه میفهمه همونیه که دوسش داره

اسم فیلمه تریستان و ایزولد هست.
New Member

پست توسط Sanass »

سلام.
من یه فیلمی راجع به یه دختر دبیرستانی دیدم که عاشق یه مرد حدودا 30 ساله میشه و با اون میره پاریس و خوش میگذرونه و حتی باهاش نامزد میکنه و به خاطر اون درس خوندنو میذاره کنار, اما بعد میفهمه که یارو زن و بچه داره واسه همین ترکش میکنه و درس میخونه تا اینکه ادبیات انگلیسی هاروارد قبول میشه.
اگه میشه کسی بهم بگه اسم این فیلمه چی بود
New Member

پست توسط Arman cameron »

ببخشید میشه یه کمکی کنید خیلی وقت دنبال یه فیلمم ولی پیداش نمیکنم ( پسره گارسون دختره هر روز میاد قهوه میخوره بعد هم پسره لیوانا رو جمع میکنه که روش عکس روژ لب دختره هست و دختره در آخر میبینه و متجوه میشه ) فیلم هندیه
New Member

پست توسط Atefeh1993 »

فیلم در مورد زنی هست که زمانی بچش دنیا میاد پدر بچه بهش پول میده که سراغی ازش نگیره اونم چون پدرش تو زندان بود به پول احتیاج داشت قبول میکنه و سال ها بعد معلم سرخونه دخترش میشه
New Member

پست توسط sinashakiba »

سلام به همه دوستان
من هر وقت اسم فیلمی اینجا پرسیدم پیدا کردم دمتون گرم.تصویر
یه فیلم که کلمه میلیاردر در نام فیلم بود. که پسره بازی کامپیوتری میسازه بعد به واسطه ساخت بازی کامپیوتری میلیاردر میشه و قرارداد امضا میکنه. خیلی سال پیش از شبکه یک سیما ساعت 16 عصر نشون داده شد. احتمالاً اسم پسره کنار کلمه میلیاردر به عنوان نام فیلم بود.
خارجی بود. دوبله فارسیش از شبکه 1 پخش شد.

یه چیز دیگه اینکه داشتم میدیدم برق رفت زدحال خوردم الان میخوام دانلود کنم کامل ببینم. یعنی چه فیلمی بودتصویر
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ یکی از دوستان: عجیبه چون داستان بسیار شبیه چیزی هست که تعریف کردین حتی اسم اون شخصیتی که گفتین هم تو فیلم هست.تصویر فیلمی که دیدین کلاسیک بود یا جدید؟
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
پاسخ: احتمالا دهه 2000 بود (کلاسیک نبود).
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4585 بار
سپاس‌های دریافتی: 6763 بار

پست توسط bamn »

sinashakiba نوشته شده: چهارشنبه 15 اسفند 1397, 3:29 pmسلام به همه دوستان
من هر وقت اسم فیلمی اینجا پرسیدم پیدا کردم دمتون گرم.تصویر
یه فیلم که کلمه میلیاردر در نام فیلم بود. که پسره بازی کامپیوتری میسازه بعد به واسطه ساخت بازی کامپیوتری میلیاردر میشه و قرارداد امضا میکنه. خیلی سال پیش از شبکه یک سیما ساعت 16 عصر نشون داده شد. احتمالاً اسم پسره کنار کلمه میلیاردر به عنوان نام فیلم بود.
خارجی بود. دوبله فارسیش از شبکه 1 پخش شد.

یه چیز دیگه اینکه داشتم میدیدم برق رفت زدحال خوردم الان میخوام دانلود کنم کامل ببینم. یعنی چه فیلمی بودتصویر
پاسخ یکی از دوستان: عجیبه چون داستان بسیار شبیه چیزی هست که تعریف کردین حتی اسم اون شخصیتی که گفتین هم تو فیلم هست.تصویر فیلمی که دیدین کلاسیک بود یا جدید؟
پاسخ: احتمالا دهه 2000 بود (کلاسیک نبود).
فیلم مورد نظر شما در واقع یک مینی سریال چهار قسمتی است به نام " مت میلیونر " (Matt's Million) محصول 1996 شبکه CiTV انگلستان که تلوزیون ایران آن را به صورت یک فیلم پخش کرده و چند بار هم در شبکه های پویا و نمایش تکرار شده است . این مینی سریال از روی رمان پرفروشی به همین نام نوشته اندرو نوریس (که در ایران هم ترجمه و چاپ شده) ساخته شده است . اندرو نوریس ضمناً نویسنده کتاب " ساعت برنارد " هم هست که سریالش در ایران طرفداران زیادی داشت!
در مورد دانلود دوبله فارسی مت میلیونر ، بنده هم خیلی دنبالش گشته ام اما نیست . ممکن است نسخه زبان اصلی اش در اینترنت باشد که دنبال آن نگشته ام .
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
New Member

پست توسط mehdi 123 »

سلام   فیلم در مورد پسری که تو مسابقات کمپیوتری شرکت میکنه که تو اون مسابقه از هر رشته بهترین ها رو انتخاب میکنن از جمله .تیکن .ماشین مسابقه ای . و یه بازی تفنگیه . بعد کسایی که بردن بهشون یه dvd  دادن وقتی اون دوی ده رور به کامپیوتر زدن کاپیوترشون سوخت  ولی قدرت شیخصیت که توش بهترین بودن رو گرفتن .....نمی دونم اسمش چه بود ولی فیلمش مال زیر 2015 است  لطفا سریع کمکم کنید خیلی ضروریه :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”