کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سیینمایی

پست توسط Princess966 »

یه فیلم امریکاییه ک میگن از ساعت هفت شب تا هفت صبح مردم ازادن هرکسی ک میخان توی شهر رو بکشن اسمشو نمیتونم پیدا کنم ممنون میشم کمک کنید
آخرین ويرايش توسط 1 on Princess966, ويرايش شده در 0.
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط Mahdi1944 »

Princess966,
The.Purge.Anarchy.2014
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط Reza6707 »

سلام فیلمی بود که همسر مرد کشته شده ولی قاتل تبریه میشه مرد بعد از 10سال شروع به انتقام میکنه مثلا قاضی را که یک زنه با انفجار گوشی میکشه در اخر مشخص میشه از داخل زندلن تونلی به بیرون کنده میاد بیرون میکشد و برمیگرده زندان ممنون میشم اسمش لطف کنید
New Member

پست توسط chamanihirad »

سلام من دنبال یک فیلمی میگردم که یه زن با دوستانش به یه شهر بازی میرن دوستانش سوار قطار میشن و زنه جیق میزنه میگه این قطار یا (ترن هوایی) قراره سقوت کنه و ازین حرفا بعد معمورا اونو از اونجا بیرون میبرن بعد بعضی کسایی که تو اون ترن بودن میمیرن و بعضیا زنده میمونن اون هایی که زنده میمونن جز سه نفرتو اتفاقات پشت سر هم میمی رن تو اخر فیلم اون سه نفر بعد چند ماه تو مترو قطار همدیکه رو میبینن و قطاره خراب میشه و اون سه نفر هم میمیرن
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4585 بار
سپاس‌های دریافتی: 6763 بار

پست توسط bamn »

chamanihirad نوشته شده: شنبه 28 اردیبهشت 1398, 11:41 am سلام من دنبال یک فیلمی میگردم که یه زن با دوستانش به یه شهر بازی میرن دوستانش سوار قطار میشن و زنه جیق میزنه میگه این قطار یا (ترن هوایی) قراره سقوت کنه و ازین حرفا بعد معمورا اونو از اونجا بیرون میبرن بعد بعضی کسایی که تو اون ترن بودن میمیرن و بعضیا زنده میمونن اون هایی که زنده میمونن جز سه نفرتو اتفاقات پشت سر هم میمی رن تو اخر فیلم اون سه نفر بعد چند ماه تو مترو قطار همدیکه رو میبینن و قطاره خراب میشه و اون سه نفر هم میمیرن
.
با سلام . فیلم مورد نظر شما مقصد نهایی 3 (Final Destination3) محصول 2006 آمریکا می باشد . هم در مورد این فیلم و هم سایر فیلم های مجموعه مقصد نهایی در این انجمن بارها سئوال شده و پاسخ داده ایم . لطفاً پیش از طرح سئوال مطالب قبلی را هم مرور نمایید .
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
New Member

پست توسط sosun. m »

سلام. خسته نباشید
یکی دو سال پیش یه فیلم ترسناک دیدم که چند تا دوست میرفتن مسافرت چون راه مسدود بود از روی نقشه یه راه دیگه رو انتخاب کردن
وسط جاده یه زنی رو دیدن و سوار ماشین کردن که زنه تفنگشو درآورد و خودشو کشت
تا اینجا یادم میاد
خیلی دنبالش گشتم ولی پیدا نکردم
ممنون میشم کمکم کنید
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط Reza6707 »

سلام اگه اسم فیلم نمیدونی چرا مارو مچل کردی عزیز جوری تبلیغ کردی گفتم چه خبره
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

Reza6707 نوشته شده: یک‌شنبه 29 اردیبهشت 1398, 4:25 pm سلام اگه اسم فیلم نمیدونی چرا مارو مچل کردی عزیز جوری تبلیغ کردی گفتم چه خبره
.
با سلام . ببخشید دوست عزیز ، به علت توالی سئوال ها (بنده روزهای جمعه نیستم) سئوال شما را ندیدم! فیلم مورد نظر شما " شهروند مطیع قانون " (Law Abiding Citizen) محصول 2009 آمریکا به کارگردانی اف گری گری و بازی جرالد باتلر و جیمی فاکس می باشد .

صلوات
New Member

یه پسره هست که عاشق عطر ساختنه در انگلستان قدیم ،،و از جوشاندن زنهای زیبا عطر تولید میکنه ،

پست توسط SEYAVASH.KHAMASI »

در انگلستان قدیم یه پسر ولگرد هست که عاشق ساختن.عطر هست و.با کشتن زنها و جوشاندن انها عطر هایی با بوهای خاص میگیره
New Member

سفر در زمان هست یه تعداد نظامی

پست توسط SEYAVASH.KHAMASI »

البته فکر کنم ژاپنی باشه ولی مطمعا نیستم ،،یه تعداد نظامی ناگهان با ماشین و سلاح هایی که دارن از گزشته سر در میارم وسط یه جنگ ،،و شروع میکنن جنگیدن ،،اینها با سلاح گرم اونها با شمشیر
New Member

پست توسط hoseini98 »

سلام
چند سال قبل تلویزیون یک فیلمی نشان داد به نام "شناسایی". موضوعش درباره محاکمه یکی از صاحبان صنایع آلمان نازی بود که در تولید کوره های آدم سوزی نقش داشت و اسمش "استر" بود.خبرنگاری که اطلاعات مربوط به این شخص را افشا کرده بود ،مورد شکایت قرار گرفت ولی در نهایت تبرئه شد.بچه این خبرنگار هم ربوده شد . فیلم موسیقی قشنگی داشت و فکر می کنم کارگردانش روسی بود . البته من هر چقدر گشتم فیلمی با این نام پیدا نکردم. لطفا کمک کنید.
Captain
Captain
نمایه کاربر

Re: سفر در زمان هست یه تعداد نظامی

پست توسط bamn »

SEYAVASH.KHAMASI نوشته شده: پنج‌شنبه 2 خرداد 1398, 10:26 pm البته فکر کنم ژاپنی باشه ولی مطمعا نیستم ،،یه تعداد نظامی ناگهان با ماشین و سلاح هایی که دارن از گزشته سر در میارم وسط یه جنگ ،،و شروع میکنن جنگیدن ،،اینها با سلاح گرم اونها با شمشیر
.
با سلام . فیلم مورد نظر شما " سامورایی کماندو : ماموریت 1549 " (Samurai Commando : Mission 1549) نام دارد محصول 2005 ژاپن . البته این فیلم یک نسخه قدیمی تر هم دارد به نام " جی.ای سامورایی " (G.I. Samurai) تولید سال 1979 و فیلم ماموریت 1549 در واقع بازسازی آن یکی است . فیلم دیگر که پرسیده بودید را ندیده ام .

صلوات
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”