کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4587 بار
سپاس‌های دریافتی: 6763 بار

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط bamn »

با سلام .

بنده هیچکدام از فیلم های چند پست اخیر را ندیده ام ، اما یک سئوال برایم پیش آمده؟ بنده روزی دو-سه بار سایت را چک می کنم اما می بینم الان که به خاطر پست آقای محسن احمدی این تایپیک در فهرست جدیدترین های صفحه اول قرار گرفته ، پست های چند روز قبل را هم هیچکدام را ندیده بودم! چرا؟
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
New Member
سپاس‌های ارسالی: 2 بار

پست توسط Reza6707 »

سلام تشکر از لطف شما فیلمی بود گه گروهی سوار برقایق برای پیدا کردن گنجی نهفته مجبور بودن مسیر سختی برن از جمله با قایق از بین دره ای عبورکنند که باز و بسته میشد و کبوتری را فرستادن تا باز شد قبل از بسته شدن عبور کردن
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4587 بار
سپاس‌های دریافتی: 6763 بار

پست توسط bamn »

Reza6707 نوشته شده: دوشنبه 21 مرداد 1398, 3:27 am سلام تشکر از لطف شما فیلمی بود گه گروهی سوار برقایق برای پیدا کردن گنجی نهفته مجبور بودن مسیر سختی برن از جمله با قایق از بین دره ای عبورکنند که باز و بسته میشد و کبوتری را فرستادن تا باز شد قبل از بسته شدن عبور کردن
با سلام .

فیلم مورد نظر شما براساس افسانه یونانی " جیسون و آرگونات ها " ساخته شده . با توجه به اینکه مینی سریال دو قسمتی " جیسون و آرگونت ها " محصول 2000 آمریکا تاکنون بارها از تلوزیون ایران در قالب یک فیلم پخش شده است ، احتمالاً فیلم مورد نظر شما می باشد ، اما معروف ترین اقتباس از این افسانه فیلم سینمایی محصول 1963 آمریکا با همین نام به کارگردانی دان چفی است که به عنوان اوج خلاقیت و توانمندی ری هری هاوزن (بزرگترین استاد جلوه های ویژه هالیوود قبل از تولد جلوه های ویژه کامپیوتری) شناخته می شود!
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
New Member

پست توسط ghorbani651987 »

یک بیابان به دنبال خون اشام ها رفتن و در وسط بیابان یک مهمان خانه بود که پر از خون اشام بود انها وارد مهمان خانه شدن و خون اشام ها در انجا یک مهمانی به صورت پارتی گرفته بودن.فکر کنم یک موجود هم در این فیلم بود.(موجود شبیه به لوسیفر در بازی وارکرافت بود) لطفا اسم فیلم رو بهم بگید اگه میدونید
New Member

پست توسط ghorbani651987 »

Sajadkhazai نوشته شده: شنبه 16 تیر 1397, 3:50 pm سلام.یک فیلم خون اشامی قدیمی حدود سال ۲۰۰۰ بود چند نفر به یک بیابان به دنبال خون اشام ها رفتن و در وسط بیابان یک مهمان خانه بود که پر از خون اشام بود انها وارد مهمان خانه شدن و خون اشام ها در انجا یک مهمانی به صورت پارتی گرفته بودن.فکر کنم یک موجود هم در این فیلم بود.(موجود شبیه به لوسیفر در بازی وارکرافت بود) لطفا اسم فیلم رو بهم بگید اگه میدونید
منم دنبال اسم این فیلمم
New Member

پست توسط mikedanesh »

من بدنبال یک فیلم قدیمی ایرانی هستم که دو دختر دوست دانشگاهی هستن که یکی وضعیت خوبی دارد و دیگری پدرش موتوری است و زندگی فقیرانه ای دارد ، دختر فقیر به خاطر خجالت هیچ وقت به دوستش نگفت که کجا زندگی میکند ، پدر دختر فقیر قرار بود پولی به دختر بدهد که درست یادم نیست که با آن پول چکار کند ، کامپوتر بخرد یا کامپیوتر دوستش را که قرض کرده و خراب کرده درست کند ؟ و چون پدر پولی نداشت بخاطر خجالت دانشگاه هم نمیرود ، دوستش نگران میشود و پرسان خانه او را در چنوب شهر پیدا میکند و به منزلشان میرود و پدر دختر در آن لحظه در حیاط خانه موتورش را که خراب شده بود تعمیر میکرد ، دختر مرفه از بودن در آن خانه و در جمع خانوادگی آنها خیلی خوشحال میشود و حتی شب هم آنجا میماند ولی دختر فقیر شرمنده میشود چون پولی را که پدرش قرار بود بهش بدهد را مجبور میشود خرج موتورش کندچون موتورش کار و زندگیش است ، کسی میداند اسم این فیلم چی است ؟ با تشکر

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

پست توسط sara74 »

سلام یه فیلمی بود که یه دکتر زنش مرده بود روح زنش می خواست یه جوری باهاش ارتباط برقرار کنه آخرش میفهمه که سرخ پوست ها قبل از این که زنش بمیره نجاتش داده بودن و بچشو به دنیا آورده بودن ولی بعدش مرده بود و روح زن میخواست به شوهرش بگه که بره و بچه رو پیدا کنه . فیلم ورژن هندی هم داشت
New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

پست توسط matchless.farnaz »

sara74 نوشته شده: شنبه 26 مرداد 1398, 5:41 pm سلام یه فیلمی بود که یه دکتر زنش مرده بود روح زنش می خواست یه جوری باهاش ارتباط برقرار کنه آخرش میفهمه که سرخ پوست ها قبل از این که زنش بمیره نجاتش داده بودن و بچشو به دنیا آورده بودن ولی بعدش مرده بود و روح زن میخواست به شوهرش بگه که بره و بچه رو پیدا کنه . فیلم ورژن هندی هم داشت

سلام 
با کسب اجازه از محضر ادمین گرامی
من چند سال پیش یه فیلم زیبا به نام " سنجاقک" Dragonfly دقیقا با همین مضمون دیدم. امیدوارم فیلم مورد نظر شما همین فیلم بوده باشه.
New Member

پست توسط Dark_Roksana »

سلام من قبلاً هم پیام دادم ولی کسی توجهی نکرده لطفا یکی جواب من رو بده متشکرم
یکی دو سال پیش یه فیلم دیدم که یه عده آدم داخل یک سفینه فضایی از طرف فضایی ها در حال آزمایش بودند و هرکس داخل یک دایره ای بود و این دایره ها هم با هم دیگه دو تا ردیف دایره ای شکل تشکیل می‌دادند. هرکس از این دایره بیرون می‌رفت بدون اینکه تیری بخوره در جا می مرد و هر یک دقیقه یکبار خود اونجا یک نفر رو به صورت رندوم می‌کشت تا اینکه یکی تهش زنده بمونه و بیرون بره از سفینه. بعدش آدم های داخل سفینه، فهمیدند که با دستاشون می‌توانند به همدیگه رأی بدهند و هر کسی رأی بیشتری بیاره، می میره.
لطفا اسم فیلم رو بهم بگید اگه میدونید
New Member

پست توسط Dark_Roksana »

zizi_mp نوشته شده: دوشنبه 19 آذر 1397, 7:30 pm من خیلی سال پیش ی فیلمی دیدم ی گوی سیاه تو ی اتاقی بود بعد ی سری ادم انتخاب میشد بعد اون گوی سیاه بهشون هر مرحله ی غوال میداد تا نمیکشتنش نمیرفتن پیش گوی تا غول بعدیو بده و بازی تموم بشه یادمه ی نوه و مادربزگم تو بازی بودن.
لطفاااااا اسمشو بگییییید =((((

اسم فیلم گمونم صد یا گوی صد بود
New Member

پست توسط Dark_Roksana »

Mohamad javanzade نوشته شده: پنج‌شنبه 30 خرداد 1398, 9:29 pm سلام خسته نباشید چن سال پیش من تو تلوزیون شبکه سه فیلمی دیدم تو عید میزاشت قصش این بود که یه دختر با پدرش زندگی میکرد بعد به طور اتفاقی به یه اینه برخورد میکنه از طریق ایمه به یه دنیا دیگه میره که تقریبا ماجرای سفید برفی با سیندرلا توش وجود داره این فیلم سه قسمت نشون داد ممنون میشم اگه اسمشو میدونید بگید

سلام اسم فیلم به گمونم ویرجینیا باشه
New Member

پست توسط Dark_Roksana »

bamn نوشته شده: سه‌شنبه 22 مرداد 1398, 11:27 am
Reza6707 نوشته شده: دوشنبه 21 مرداد 1398, 3:27 am سلام تشکر از لطف شما فیلمی بود گه گروهی سوار برقایق برای پیدا کردن گنجی نهفته مجبور بودن مسیر سختی برن از جمله با قایق از بین دره ای عبورکنند که باز و بسته میشد و کبوتری را فرستادن تا باز شد قبل از بسته شدن عبور کردن
با سلام .

فیلم مورد نظر شما براساس افسانه یونانی " جیسون و آرگونات ها " ساخته شده . با توجه به اینکه مینی سریال دو قسمتی " جیسون و آرگونت ها " محصول 2000 آمریکا تاکنون بارها از تلوزیون ایران در قالب یک فیلم پخش شده است ، احتمالاً فیلم مورد نظر شما می باشد ، اما معروف ترین اقتباس از این افسانه فیلم سینمایی محصول 1963 آمریکا با همین نام به کارگردانی دان چفی است که به عنوان اوج خلاقیت و توانمندی ری هری هاوزن (بزرگترین استاد جلوه های ویژه هالیوود قبل از تولد جلوه های ویژه کامپیوتری) شناخته می شود! 

میشه جواب سوال من رو هم بدی؟؟؟ تو صفحه ۲۴ پست گذاشتم
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”