کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط mihapari123400 »

سلام . چندین سال پیش یک فیلمی بنام سگ پخش شده از تلویزیون که ما بچه بودیم و با این مضموک که یک عده ای صاحب یک سگ را کشتند و سگه برای انتقام تک تک اونا را پیدا میکرد و میکشت و در آخر توسط یک تک تیر انداز که استخدام شده بود تو فرودگاه که نفر آخر اصلی داشت سوار هواپیما میشد برای محافظت ازش سگ کشته شد . نام مستعار فیلم سگ بور حالا من اسم دقیق و کشور سازنده و اطلاعاتش رو میخوام تا بتونم دانلودش کنم و ببینم فیلم رو . ممنون میشم راهنمایی کنید .. :
New Member

پست توسط h.etemadi27 »

با عرض سلام وتبریک سال نو خدمت شما وخانواده گرامیتان
ببخشید من خیلی دنبال این فیلم گشتم که دانلودش کنم ولی اسمش هم یادم رفته فیلم خارجی هستش وحدودا فکر کنم برای ده۸۰ میلادییعنی حدود۳۵ سال پیش هستش چیزی که از این فیلم یادم هست اگه اشتباه با فیلم دیگه ای نکنم که بعید میدونم اینه که یه شخصی شب تو یه نقطه ای از کره زمین یه سری امواج نامفهوم دریافت میکنه مثله رمز که معلوم نبوده از کجا هست بعد درخولست کمک و...که حتی توی این فیلم فکر کنم اینطوری میشه که یه شخصی با یه سری لوازم الکترونیکی مجری برنامه های تلویزیونی رو هم به قتل میرسونده که معلوم میشه همسایه خود مقتولین هست وتا اونجایی که یادمه اسمش فکر کنم ماهواره بود ولی توی اینترنت چیزی دستگیرم نشد خیلی لطف میکنی اگه اسم فیلم روهم حتی بگی خودم دانلود بکنم ببینمش خیلی دوست دارم ببینمش دوباره ممنونم منتظر جوابتون هستم خدانگهدار.
Major II
Major II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 26 بار
سپاس‌های دریافتی: 77 بار

پست توسط Silver Storm »

omiiiiid نوشته شده: چهارشنبه 2 بهمن 1398, 2:34 pm سلام دوستان یه فیلمی بود خیلی وقتا پیش از شبه ی یک پخش شده بود چنتا سرباز هستن که توی یک جنگل گیر می افتن.براشون تله میذارن و یکی یکی همشونو میکشن.کسی این فیم یادشه؟اسمشو میدونید؟
یک فیلم با این داستان بود به نام عملیات مرداب فکر کنم سال 1365 در سینمای ایران هم اکران شد.

چو ايران نباشد تن من مباد بدين بوم و بر زنده يك تن مباد
Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط Silver Storm »

مهرررااان نوشته شده: سه‌شنبه 29 بهمن 1398, 3:53 am :-o
سلام وقتتون بخیر امیداورم هر جا هستین حال دلتون عالی باشه. ببخشید من چند سال پیش یه فیلمی دیدم خیلی خیلی ممنون میشم اگه بهم کمک کنید و اسمش رو بگید. فیلم راجب ژانر علمی تخیلی بود و راجب حمله موجودات عجیب و بزرگی مثل عنکبوت خیلی بزرگ یا هشت پا و حشرات غول پیکر و امثال اینا ها بود و یکسری آدم در یه فروشگاه گیر میفتن و از اجناس داخل فروشگاه جلوی در و پنجره ها به نوعی سپر میسازن بعدش یه مرد که خانواده داره و فکر کنم دو تا بچه و زنش رو که میخواد توسط اون موجودات خورده نشن میکشه اما بعد اینکه اونا رو کشت میاد خودشم بکشه اما اون موجودات و عنکبوت غول پیکر میره. ببخشید طولانی شد ممنون از شما ♡♡♡
the mist

Major II
Major II
نمایه کاربر

پست توسط Silver Storm »

elnazimanzadeh نوشته شده: شنبه 7 دی 1398, 11:09 pm سلام. فیلمی مربوط به دهه ۶۰ که محصول نیویورک آمریکا بود. یه پیرزن بود که تو خیابان ها زندگی میکرد و از توی آشغالها دنبال غذا برای خودش میگشت
یک فیلم با این داستان و با بازی جین سیموندز از تلویزیون پخش شد ولی اسمش یادم نیست .با نام بازیگر جستجو کنید نتیجه می گیرید.
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4587 بار
سپاس‌های دریافتی: 6763 بار

پست توسط bamn »

این تاپیک چرا اینجوریه؟! خیلی از این سئوال ها که دوستان پرسیدند رو بنده حالا دارم می بینم در حالی که تاریخ برخی مال یکی-دو ماه قبل است!!!
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

Hamed. L نوشته شده: دوشنبه 26 اسفند 1398, 4:18 pm با سلام خدمت دوستان
یه فیلم ایرانی که پیر مرد چند تا پسر داره به دلایلی مجبور میشن برن روستا و اونجا مشغول کشاورزی بشن
دراین حین اهالی روستا خیلی اذیتشون میکنن ودر نهایت یکی از پسرها که خیلی تنومند هم بود با کندن کوه میتونه آب پیدا کنه و با اون کشاورزی کنه
ممنون
:
با سلام . فیلم مورد نظر شما به احتمال زیاد " شاخه های بید " محصول 1367 به کارگردانی امرالله احمد جو و بازی جمشید مشایخی ، رضا کرم رضایی ، جمشید لایق ، رضا رویگری ، محمود پاک نیت و ... می باشد . برای این می گویم به احتمال زیاد چون بین پسرهای پیرمرد فیلم " شاخه های بید " کسی تنومند نبود اما یکی از اهالی ده که با آنها مشکل داشت و دعوا راه می انداخت تنومند بود .

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

crab8317 نوشته شده: پنج‌شنبه 29 اسفند 1398, 9:29 pm سلام دنبال یک سریال هستم که کشتی تفریحی پدر و پسری پولدار نزدیک یک جزیره غرق میشه و پدر میمیره در این ماجرا خواهر معشوقه پسر که همراهش بوده هم میمیره پسر بعد از 5 سال پیدا میشه دنبال اینه که فساد حاکم بر اقتصاد رو توی شهرش از بین ببره  
:
با سلام . سریال مورد نظر شما سریال Arrow (کماندار) است که از سال 2012 در حال پخش می باشد و زیر مجموعه کامیک های لیگ عدالت DC است اما شخصیت اصلی آن تاکنون در فیلم های سینمایی این مجموعه در سال های اخیر استفاده نشده است .

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

omiiiiid نوشته شده: یک‌شنبه 3 فروردین 1399, 6:16 pm سلام دوستان من دنبال یه فیلم طنز میگردم که فک کنم از شبکه ی دو دیده بدم.اسمش یادم رفته.یه مردی بود که بسکتبال بازی میکرد خیلی دست و پا چلفتی بود یه بار یه جفت کفش پیدا میکنه که میتونه باهاش تا ارتفاع زیادی بپره با اون کفش ها خیلی معروف میشه تا اینجاش یادمه
:
با سلام . فیلم مورد نظر شما هم احتمالاً فیلم " اسلم دانک ارنست " است محصول 1995 کانادا که در ایران با نام " ارنست بسکتبالیست می شود " بارها از تلوزیون پخش شده است .

صلوات
New Member

پست توسط mihapari123400 »

فیلمی با نام مستعار سگ که این حیوان انتقام تک تک قاتلان صاحبش رو گرفت و وقتی نفر آخر رو که رییس بود و دستور قتل داده بود رو در فرودگاه تعقیب میکرد با اسلحه شکاری کشته شد . فیلم خارجی بور ...
New Member

پست توسط محمد الماس »

با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستان من قدیم در دوران مدرسه فکر کنم دوم راهنمایی دقیقا 30 سال پیش فیلمی با عنوان سه کونگ فو کار یا سه کاراته کار در مدرسه دیدم که از موضوع فیلم همین یادمه که سه تا پسر بچه رزمی کار چینی بودن که پسر کوچیکه چاق بود و موضوع فیلم از این قرار بود که شخصیت های منفی فیلم مادر این سه تا بچه رو میدوزدند که این باعث میشه بچه ها با پدربزرگشون که اونم رزمی کار بود برن دنباله مادرشون ودر پایان فیلم با یه آدم سیاهپوست قوی هیکل که لباس سفید کاراته بر تن داشت در یه باشگاه ورزشی مبازه میکنند و مرد سیاهپوست با یه شمشیر با بچه ها مبارزه میکرد که در پایان بچه اون مبارز را شکست دادن و مادرشونو نجات دادند ممنون میشم اگر از دوستان کسی این فیلمو دیده با نام لاتین و سال ساخت بنده رو راهنمایی کنه.با تشکر
New Member

پست توسط محمد الماس »

با سلام و خسته نباشید من یه فیلم هندی قدیمی فکر کنم دهه 90 بود دیدم که در قسمت اوج موزیک فیلم تکه کلام اوه لالا یا او لالااولالا تکرار میشد توسط بازیگر فیلم و خواننده دارای تن صدای مردونه و بالایی داشت در ضمن تقریبا 4یا 5 سال پیش یه فیلم ایرانی داخلی به عنوان موسیقی متن یا پس زمینه صدایی فیلم در یکی دو جا از فیلم این موسیقی رو بکار برده بود ممنمون میشم از دوستانی که این فیلم هندی یا موزیک رو بخاطر آوردن اطلاع رسانی کنند.با تشکر
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”