کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط avatar17 »

Wiseboy نوشته شده: جمعه 6 دی 1398, 9:38 pm کمک برای پیدا کردن یک فیلم سینمایی
یک فیلم قبل یادم میاد که دیدم اینجوری بود که هر کس باید تو یک جور آزمون ذهنی خاص شرکت میکرد تا بفهمه تو چه "فرقه"ایه.چنتا از فرقه هاشم یادمه فرقه های شجاعت، دانش، مزرعه داری(یه همچین چیزی بود) و ... . تو آزمون ذهنی یه نفر یه چیزی بهش وصل میکنه تو خواب یه سگه رو میبینه ‌و وقتی بیدار میشه یارو بهش میگه تو یه نوع خاصی هستی که تو هیچ فرقه ای قرار نمیگیری و امثال تورو اگه پیدا کنن میکشن، منم باید بکشمت. ولی دختر خوبیه و اینکارو نمیکنه. راستی برادرشم تو فرقه دانش قبول میشه. روز بعد همه تو یه سالن اجتماعات جمع میشن تک تک اسمارو که میخونن میان رو سن که یه میزه که روش چنتا کاسس که هرکدوم توش سنگ های مختلفی داره و مال فرقه هان. هرکی میاد رو سن خنجر میزنه تو دستش خونشو میریزه تو کاسه ی فرقه ای که توش قبول شده. دختره میاد چون اون مدل خاصه هس و متعلق به هیچکدوم از فرقه ها نیس، سلیقه ای خونشو میریزه تو کاسه ی فرقه ی شجاعت. بعد میره اونجا اسمش یادش نمیاد با یکی بنام فور (4) آشنا میشه که رییسشونه بعد همه آزمون دارن که مدل قبلی یه چیزی بهشون تزریق میکنن بعد بیهوش میشن اونجا تو رویاهاشون تو شرایط های مختلفی قرار میگیرن چون این خاص بوده همه رو به آسونی رد میکنه و بهش مشکوک میشن ولی فور چون دوسش داره باهاشه. بعد یادمه یه فرقه ای رو مامور کرده بودن یه فرقه دیگه رو کامل بکشن که این و فور نفوذ کردن به ساختمون اصلی این فرقه ها و اینا و از کار انداختنش. راستی مامان دختره هم مثل خودش خاص بوده ولی ته فیلم میمیره
اگه کسی میدونه اسم این فیلم چیه یا قبلا دیدتش لطفا بگهکه خیلی ممنون🙏🙏

اسم فیلم divergent(در ایران با نام شورشی شناخته می‌شود)هست و سه قسمت دارد.
New Member

پست توسط avatar17 »

سلام من چند سال پیش یک فیلمی از صدا و سیمای ایران دیدم که قضیه اش اینطوری بود که مردی که فکر کنم در شهربازی کار میکند یک روز در آب می افتند و ناگهان می بیند در یکجای دیگر و در زمان دیگری هست که مردم در آنجا هنوز با شمشیر و تیرکمان می گنجند و به دلیل متفاوت بودن رفتار این فرد اول فکر میکنند که یک دلقک هست و ... .
لطفاً اگر اسمش را می دانید معرفی کنید.
New Member

پست توسط mohsen00719 »

سلام
اسم یه فیلم رو میخاستم…
فیلمی که یه بچه پولدار میره اسباب بازی فروشی و اونجا یه مردی رو میبینه و از خونوادش میخاد که اون مرد رو براش بخرن…!
New Member

پست توسط mohsen00719 »

سلام
اسم یه فیلم رو میخاستم…
فیلمی که یه بچه پولدار میره اسباب بازی فروشی و اونجا یه مردی رو میبینه و از خونوادش میخاد که اون مرد رو براش بخرن…!
New Member

پست توسط mostafa_1366 »

Ali789 نوشته شده: دوشنبه 1 اردیبهشت 1399, 1:37 am سلام لطفا کمک کنید یه فیلم خارجی بود که تلویزیون خیلی وقت پیش داده بود اسمش یادم نیست
داستانش یادمه چند تا بچه بودن میفهمن همسایشون زنش رو کشته و زیر خونش دفنش کرده بعد اینا هم یواشکی میرن خونه همسایشون تا مدرک پیدا کنن
لطفا کمک کنید
:razz:
ممکنه این باشه Clubhouse Detectives (1996)
shrmhmd نوشته شده: دوشنبه 1 اردیبهشت 1399, 2:29 am سلام
لطفا اگه کسی اسم این فیلم و میدونه راهنماییم کنه
یه موجودی هست که به صورت مایع هست و به هرشکلی که بخواد میتونه تبدیل بشه
چندنفر مامور میشن که این موجود و ازبین ببرن که فکر کنم داخل آزمایشگاه بودن آخر فیلم هم فقط یه زن زنده میمونه ـ وقتی میاد بیرون ، بخاطر اینکه کلاه نداشت همکاراش اونو میکشن
چیزی که تعریف کردین یه مقدار شبیه فیلم Life 2017 هست ولی اون آخرش اینجوری نیست شاید هم از سری فیلمهای 1995 species باشه.
Elnazm نوشته شده: شنبه 30 فروردین 1399, 5:33 am سلام دوستان من یک فیلم برای اسیای شرقی که هتاد درصد احتمال میدم کره ای باشع چند سال پیش دیدم
دختره چاق بود و از خودش راضی نبود هر روز میرفت پشت ویترین لباسای مال لاغرارو نگاه میکرد، صدای قشنگی داشت برای کنسرت ها از زیر زمین میخوند و ینفردیگه روی صحنه اجرا میکرد بعد رفت عمل کرد لاغر شد هیشکی نمیشناختش و خوشتیپ شد و....
کسی دیده اینو اصلا اسمشو یادم نمیاد :?
200 Pounds Beauty محصول سال 2006 کره
Mrym.khdbnde نوشته شده: جمعه 29 فروردین 1399, 4:28 am سلام.یه فیلم سینمایی خارجی بود که دختره روز تولدش از دوست پسرش ماشین هدیه میگیره و باهم میرن پمپ بنزین ک کنار جنگله و اونجا چنتا قاچاقچی انسان اونارو میبینن و طی یه کل کل سعی میکنن دختررو بدزدن و دوست پسرشو میکشن.دختره از دستشون فرار میکنه ولی دراخر گیرش میارن و با دخترای دیگه میبرنش داخل یه تونل تو جنگلی که کنار پمپ بنزین بود.دختره موفق میشه از دستشون فرار کنه ولی افسر نگهبان اون منطقه با اون قاچاقچیا همدست بود و گندکاریاشونو میپوشوند.ولی اخرش دست اون افسرو هم رو میکنه.اگه میشه بگید اسم ایم فیلم چیه هرچی فکر میکنم اسمش یادم نمیاد.
احتمالا Traffik 2018 باید باشه
کریمی مجازی نوشته شده: سه‌شنبه 26 فروردین 1399, 11:29 am سلام
فیلمی که من دیدم ماجرای مردی بود که کار بازاریابی انجام می داد و در یک سفر در یک ون با دختری آشنا می شه و با اون به خانه شون که در یک تاکستان بزرگه می ره پدر دختر که مرد متعصبی است فکر می کنه که مرد نامزد دخترشه و شب اتاقی را برای خواب دختر و پسر آماده می کنند. اونا با هم به اتاق می رن و نقش یک زوج را بازی می کنن و مرد روی زمین می خوابه نیمه های شب مرد با صدای بلندی از خواب می پره و میبینه که همه به سمت تاکستان می رن و افراد با وصل کردن چیزهایی شبیه بال سعی می کنن دود خاصی رو به سمت درخت های موبفرستند . فردا انگور ها چیده می شه و در یک تشت بزرگ چوبی دختر و پسر روی آنها می رقصند تا آب انگور ها برای شراب گرفتن خارج بشه
کسی می تونه راهنمایی ام کنه اسمش چیه ؟
A Walk in the Clouds (1995)

New Member

پست توسط Zohreh_83_z »

من فقط یه کلیپ از فیلمه دارم دیگه اصلا داستانشو نمیدونم ::sh
New Member

پست توسط khalil.sh »

سلام به همگی
این بخش هنوز فعاله
کسی هست پاسخگو باشه
من دنبال یه فیلم میگردم که نمیتونم پیداش کنم
لطفا اگر دنبال میکنید پاسخ بدید تا ازش بگم
New Member

Re: کمک کنین ممنون میشم

پست توسط حمیسدرضا »

سلام
یه فیلم بود فکر کنم مال آمریکا یا کانادا بود که توش یه دختره هفته قبل از ازدواجش رو با دوستاش تو یه خونه میگذرونه و وارد یه ماجرایی میشه که یه دزد که نمیدونستن دزده رو به طور اتفاقی میکشن و میخوان جسدشو گم و گور کنن ولی هر کار میکنن باز جسده برمیگرده پیششون تا وقتی که میفهمن یه دزد الماس بوده و در واقع اونا قاتل نیستن و قهرمانن
کسی میدونه اسمش چیه کل گوگل رو گشتم 
New Member

پست توسط Faezeh3245 »

سلام، من اسم فیلمی رو فراموش کردم؛ داستان درباره‌ی شهریه که همه چیزش با برق کار می‌کنه و حالا شهر به کمبود انرژی رسیده شخصیت اصلی هم یه دختر پستچیه (که توی قصه بچه‌ها شغلشون رو به صورت شانسی و با قرعه بدست میارن نه با انتخاب) و یه پسر نوجوان هم هست که لوله‌کشه.
فقط کلیت داستان توی خاطرم هست.☹☹
New Member

پست توسط km624404 »

این فیلم رو تو اینستاگرام دیدم پسر بچه داره دختر بچه رو نگاه می کنه می‌خنده سکه پسر بچه رو هول داد جلو دختر بچه پسر بچه رو بوس می‌کنه میره
New Member

پست توسط amir2332 »

باسلام ببخشید دنبال این اسم فیلم هستم موضوع این است که یک دختر و پدرش از یک آینه به یک دنیای دیگر می روند و در آنجا پادشاه هم به سگ تبدیل شده نام سفید برفی و سیندرلا هم در آن است باتشکر
New Member

پست توسط amir2332 »

باسلام ببخشید این فیلم خارجی است که جادویی است و یک پدر و دختر ویک مردی که گرگ است از یک آیینه به یک دنیای جادویی می روند ودر آنجا متوجه می شود دختره که مادرش همان جادوگر بزرگ است و آن جادوگر بزرگ پادشاه سرزمین را به سگ تبدیل می کند باتشکر
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”