کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط amir2332 »

باسلام .خدمت شما ببخشید اسم این فیلم رانمی دانم
یک فیلم سینمایی خارجی است که یک دختر و پدر و یک گرگ که دش راشبیه به یک انسان کرده از یک آینه جادو عبور می کنند و به یک سرزمین جادویی می روند که نام های سفید برفی و سیندرلا هم در آن است در آنجا پادشاه سرزمین جادویی توسط یک جادوگر زن به یک سگ تبدیل می شود و یک سگ به پادشاه تبدیل می شود در طی ماجراهای طولانی که این پدر و دختر دارند آخر داستان معلوم می شود که این جادوگر زن مادر همان دختر است که با آینه به سرزمین جادویی آمده ممنون می شوم که اسم این فیلم را بگویید
باتشکر
New Member

پست توسط amir2332 »

باسلام این فیلم سینمایی که جادوییه که در اون پدر و دختر و یک گرگ که خودشو انسان کرده از یک آینه جادوی عبور می کنند و به دنیای جادویی می روند که در آنجا پادشاه سرزمین توسط یک جادوگر زن به سگ تبدیل می شود و یک سگ شبیه پادشاه می شود ودر آخر معلوم می شود آن جادوگر زن مادر آن دختر است لطفا اسمشو بهم بگویید خیلی دنبالشم باتشکر
New Member

اسم این فیلم چیه؟

پست توسط 80Mohammad hossein »

این فیلم از اینجا شروع میشه که چندتا دختر رو پسر تو خونه هستند و یک بطری گزاشتن وسط و بطری رو میچرخونن دو طرف بطری به هر دختر و پسری افتاد اونا باید با هم برن تو کمد دیواری .. بعد نوبت یه پسره میرسه که دوستش که کنارشه میگه زود باش شانستو امتحان کن بعد پسره بطری رو میچرخونه و به دختری که میخواد نمی افته به یه دختر میوفته که رژ لب سیاه زده بعد میرم تو کمد دختره به زور لباس پسره رو در میاره رو تن پسره چنگ میندازه پسره دختره رو هل میده دختره هم میگه نفرینت کردم جادوت کردم یه همچین چیزی میگه.... لطفاً اسمشو بگید یه هفتس دنبالش میگردم..
New Member

پست توسط 80Mohammad hossein »

این چه فیلمیه که چنتا دختر و پسر بچه بازی شبیه جرأت حقیقت دارند انجام میدند که بطری اگه به دو نفر افتاد اونا میرن تو کمد دیواری با هم تنها باشن بعد شانس یه پسره میخوره به یه دختری که نمیخواد .... دختره رژ لب سیاه زده بعد دختره به زور میخواد پسره رو لخت کنه روش چنگ میندازه بعد پسره دختره رو پرت می‌کنه بعد دختره میگه نفرین کردمت جادو کردمت ...واین حرفا اسم این فیلم چیه؟؟
New Member

پست توسط 45214868 »

سلام این فیلم در مورد یه دختره که یه دفتر نقاشی پیدا می‌کنه بعد میفهمه که نقاشی ها معما هستند و با حل کردن تمام معما ها می‌فهمه که چطور کسی که نقاشی ها را کشیده مرده . در ضمن همه این معما ها به ربطی به تمساح داره و همه را با کمک به عکس تمساح که همه جای فیلم هم هست حل میکنه
New Member

پست توسط Ghaghar »

سلام ، من خیلی سال پیش یه فیلم ترسناک دیدم فکر کنم بین سالهای۸۷ تا ۹۵ میلادی باشه . این فیلم رو من وقتی ۹ سالم بود دیدم . اون موقع روی VHS و به اسم خواهران خونین ترجمه شده بود خیلی سرچ کردم ولی پیداش نکردم . خیلی هم فکر نمیکنم فیلم معروفی باشه ولی خیلی دوست دارم پیداش کنم . چیزی که ازش یادمه اینه که یه گروه پسر و دختر شب رو تو یه خونه قدیمی میگذرونن و فیلم فلشبک به گذشته داره و اتفاقاتی رو که تو اون خونه افتاد رو نشون میده یکی از این فلشبک ها که خوب یادمه این بود که یه پسر بچه با یه شاتگان پدر و مادرشو روی تخت میکشه . خیلی ممنون میشم کمک کنید .
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

پست توسط Omidp.iran »

سلام عزیزان دنبال یک فیلم میگردم که خیلی وقت پیش تو تلویزیون دیدم فیلم آسیای شرقی هست که یک شهروند که کارمند ساده هست و مطیع قانون به خاطر نا عدالتی در جامعه کم کم به قانون شکن ترین فرد شهر تبدیل میشه و آخر فیلم هم کشته میشه ممنون از شما
New Member

پیدا کردن اسم کارتون

پست توسط AminiKianoosh »

سلام لطفا اسم کارتونی که یک پسر بچه ناخواسته پیامی را را برای فضایی ها می فرستد و فضایی ها میان پدر و مادر تمام بچه ها را میبرند و بچه ها شروع به خوشگذرونی می کنند ولی بعد از مدتی خسته می شوند و همراه دوستانش پیش پدر مادر شان می روند
New Member

پست توسط مهسا قاسمی »

سلام یک فیلمی هست که متاسفانه اسمش خاطرم نیست ولی خیلی فیلم جذابیه داستانش در مورد سانحه دریایی یه کشتی هس که فقط یک دختر اشراف زاده با پسری فقیر نجات پیدا میکنن که امواج اونهارو به یک جزیزه خالی از سکنه هدایت میکنه و بقیه داستان...اگر اسم فیلم رو میدونین ممنون میشم که بگین
New Member

پست توسط 000Amir »

سلام

یه فیلم هست خیلی قدیمیه تو اون فیلم مردی هست که از زندان فرار میکنه و در راه به یه نفر می رسه و اون رو می کشه و سگ کسی که کشته اونو دنبال میکنه و در همین حال پلیس هم دنبالشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

با تشکر ....
New Member

لطفا به من کمک کنید

پست توسط Fateme.moravej22 »

من دنبال یه قسمت از انیمیشن سینمایی بتمن میگردم که اسمشو نمیدونم.
یه تیکه از قسمتشو تو یه کلیپ دیدم که دیک گریسون برای بروس وین یک کادو خریده بود و روش نوشته بود "از طرف دیک با عشق"و بعد بروس دید.
اسم این قسمتشو نمیدونم لطفا اگر میدونید بهم بگید.
ممنون✋
New Member

پست توسط Fateme.moravej22 »

سلام من دنبال یکی از قسمت های انیمیشن بتمن هستم که اسمشو نمیدونم.یه تیکه از قسمتشو تو ی کلیپ دیدم که دیک گریسون برای بروس وین یک کادو خریده بود و روش نوشته بود"از طرف دیک با عشق" و بعد بروس دید.
لطفا اسمشو بهم بگید خیلی دنبالش گشتم.
ممنون.
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”