کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط Staar »

manyy نوشته شده: جمعه 4 آبان 1397, 7:57 pm سلام من چند وقت پیش یک فیلم درمورد حمله حشرات دیدم که به این صورت بود که طی یک سری آزمایشاتی که مردم از اون بی خبر بودند حشرات غول پیکری ایجاد شده بودند که به شهر حمله کردند و تمام مردمی که می خواستند زنده بمونند مجبور شدند در فروشگاه بزرگ شهر ساکن بشند و هر بار طی اتفاقی از تعدادشون کم میشد درضمن این فیلم از شبکه نمایش پخش میشد واقعا ممنون میشم اسمش رو بگید😊🙃

با سلام اسم فیلم (مه) می باشد. The Mistسال ساخت ۲۰۰۷ است.
New Member

پست توسط حقیقت پنهان »

یه فیلم ترسناکه که چهار دختر در یک پمپ بنزین یا فروشگاه با یه پسر آشنا میشوند پسره آنها را تعقیب می‌کند ودریک جاده دور افتاده با آنها روبرو میشود با آنها درگیر میشود بعد یکی از دخترها آن پسر را میکشد وجسدش را در صندوق عقب ماشینشان میگذارند بعد با یه زن آشنا میشوند ودر خانه آن زن میمانند .فکر کنم تک تک دخترها به قتل میرسن
لطفا اسم فیلم را بهم بگین
اول فیلم یه مرد دوتا خانم را روی صندلی میبنده
New Member

پست توسط Staar »

فیلم ساخت کشور روسیه (شوروی سابق) و سیاه سفید می باشد. دختر و پسری اشراف زاده قصد ازدواج داشتند که پسر به خاطر جنگ قصد رفتن به جبهه را دارد و دختر که نامش گلنار است به او قول می دهد که اگر او برنگشت با فقیرترین پسر شهرشان ازدواج کند. و همینطور هم می شود. گلنار با فقیرترین پسر شهرشان ازدواج می کند. آن پسر با تلاش زیاد ثروتمند می شود و زندگی مرفهی برای همسرش فراهم می کند. مدتی بعد آنها صاحب پسری به نام (جان فولاد) می شوند. اما بعد از چند سال سر و کله نامزد سابق گلنار پیدا می شود و زندگی آن ها را بهم میزند. در یک درگیری نامردانه شوهر گلنار را می کشد و گلنار هم از مرگ شوهرش دیوانه و پسرشان آواره خیابان ها می شود.
خیلی ممنون میشم اگه راهنماییم کنین و اسم فیلم رو بگین. 🙏
New Member

پست توسط علی9393931 »

سلام خدمت مدیر سایت خوبتون
من چند سال پیش فیلمی دیدم که در اون پدر خوانده زنه خودشو میکشه میندازه گردن دختره زنش. میان از آسایشگاه روانی دختر رو میبرن اونجا چند تا دختر تصمیم میگیرن فرار کنن ولی به چند قلم چیز نیاز دارن مثل کبریت، کلید و ... تو آسایشگاه هر بار که دختره میرقصید میرفت توهم مثلا وسطه یه جنگ که باید برنده میشد. تو یه سکانس هم که مرده چاغ که سیگاره برگ میکشید اومده بود تماشای رقص این که دختره میرقصید تا دوستاش ساعت اون مرده رو بدزدن. آخره فیلم هم نقشه فرارشون درست از آب در نمیاد و اون دختره رو با یه چیزه میخ مانند که از بالای چشمشون فرومیکردن تو مغذشون با چکش میزنن
New Member

پست توسط Sherlo »

سلام من دنبال فیلمی میگردم خلاصه اش درباره شاهزاده ای که به دست نامادری اش تبدیل به سگ میشه و فرار میکنه به وسیله اینه نامادریش به اینده می ره پدر و دختری اونو نجات میدن وبه اون کمک میکنن که طلسمش بشکنه .......

لطفا کمک کنید ممنون میشم
New Member

فیلم در مورد خون آشامان هستش یک دختر از دوره تکاوری یا سربازی به خانه میآید و سراغ برادرش را میگیرد که اهل خانه میگن کشت

پست توسط jyousefir@gmil.com »

فیلم درمورد خون آشامها هستش دختری از سربازی ارتش به خانه میاید و سراغ برادر یا نمیدونم نامزدش را میجوید که میگن توسط خون آشامها کشته شده و دختره برای انتقام میرود و.... در ضمن این فیلم چند قسمت است
New Member

اسم یک فیلم دنباله دار یک یا دو یا چند قسمتی در باره خون آشامان

فیلم درمورد خون آشامها هستش دختری از سربازی ارتش به خانه میاید و سراغ برادر یا نمیدونم نامزدش را میجوید که میگن توسط خون آشامها کشته شده و دختره برای انتقام میرود و خون آشامها خودش را هم دستگیر میکنند ... در ضمن این فیلم چند قسمت است
New Member

اسم یک فیلم دنباله دار یک یا دو یا چند قسمتی در باره خون آشامان

فیلم درمورد خون آشامها هستش دختری از سربازی ارتش به خانه میاید و سراغ برادر یا نمیدونم نامزدش را میجوید که میگن توسط خون آشامها کشته شده و دختره برای انتقام میرود و خون آشامها خودش را هم دستگیر میکنند ... در ضمن این فیلم چند قسمت است
New Member

پست توسط mahan85 »

سلام دوستان من تازه وارد سایت شدم و امیدوارم نتیجه بگیرم
من از بچگی علاقه به دیدن فیلم داشتم
فیلیم که دیدم خیلی قدیمی فقط چنتا سکانسش یادم
توش ی یارویی خبرنگار و برادرشم خلبان
که برادر خلبان خوناشام و هر سری تعدادی زیادیو میکش بدون رد پایی و این داداش خبرنگار دنبال این مچشو بگیر
انتهای فیلمم توی فرودگاه مچ داداشرو میگیره ولی دچار توهم میشه و تموم آدمای فرودگارو سلاخی میکن و داداش بازم متواری میشه و فیلم تموم میشه
ممنون میشم راهنماییم کنید
New Member

پست توسط Mamad_021 »

سلام دنبال ی فیلم ایرانی میگردم برای طرفای دهه هفتاد فیلم در مورد ی مرده که شب بچه اش پستونک نداره زنش میگه بدون پستونک بچه خوابش نمیبره مرده هم میره تو خیابون تا صبح دنبال پستونک میگرده بعد ی جا هم کنار کارگران شهرداری میشینه ی نفر آهنگ کردی می خونه بقیه دس میزنن.
New Member

پست توسط Mental carbon »

سلام یه فیلمی بود حدودا ساخته ده دوازده سال قبل یه سامورایی خیلی حرفه ای بود یه ادمکش بالفطره که به خاطر یه یه نوزاد دیگه ادمکشی رو رها میکنه و شمشیرشو از غلاف بیرون نمیاره و تو یه دهکده زندگی رو از سر میگیره تا اینکه مجبور میشه واسه دفاع از مردم دهکده شمشیرشو از غلاف بیرون بیاره همین باعث میشه ادم بدای داستان بفهمن کجاس و بیان پیداش کنن
New Member

پست توسط Staar »

با سلام
خیلی ممنونم که بعد از گذشت دو هفته هنوز پیامی رو که در مورد پیدا کردن اسم یه فیلم بود و به سایتتون فرستاده بودم، منتشر نکردین.
واقعا که خسته نباشین. جدا خیلی کمک کردین!
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”