کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط علی عبایسم »

سلام
فیلمی بر اساس واقعیت که در مورد یک راونپزشک امریکایی بود که تعدادی بیمار به دکتر مراجعه میکنن و میگن یک جغد در خواب اونا رو اذیت میکنه دکتر اونا رو هیپنوتیزم میکنه تصاویر واقعی هیپنوتیزم رو در فیلم نشون میدن بعضی از بیماران خود کشی میکنن تصاویر واقعی رو دوربین پلیس امریکا نشون میده اخر فیلم هم دکتر خودش روانی میشه وتصاویر واقعی اون رو هم نشون میدن
New Member

پست توسط Nariman11111 »

داستان فیلم درباره کسیه که سوار هواپیما میشه ولی خواب میبینه که قراره منفجر بشه برای همین از هواپیما به همراه چند نفر دیگه پیاده میشه بعدش اون هواپیما منفجر میشه و همه مسافرا میمیرن اون چند نفرم تو سرنوشتشون مرگ بوده برای همین اتفاقایی میو فته که باعث مرگ اونا بشه....
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 1730 بار
سپاس‌های دریافتی: 835 بار

پست توسط ho3ein2000 »

سلام
دوستان دنبال یک آهنگ قدیمی هستم و نتیجه جستجو در گوگل هیچ بود
متن شعر :

گویند کسان بهشت با حور خوش است

من میگویم که آب انگور خوش است

شرمنده سوالم رو در جای مناسب نپرسیدم
متن شعر ویرایش شد
آخرین ويرايش توسط 1 on ho3ein2000, ويرايش شده در 0.
خدا یاور بنده اش هست~ تا وقتی که بنده یاور برادرش باشه
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10773 بار
سپاس‌های دریافتی: 12386 بار
تماس:

پست توسط AGeNiS1 »

ho3ein2000 نوشته شده: شنبه 5 مهر 1399, 3:20 pm سلام
متن شعر :
گویند بهشت و حور و عین خواهد بود
گویند مرا بهشت با حور خوش است
گویند مرا که دوزخی باشد مست...))

آهنگ کوروس به نام خیام 
فکر کنم همین باشه 

New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی هندی

پست توسط hanife2 »

:sad: سلام یه فیلم هندی ،دختره موهاش فره،بادوسپرش خونه میگیرن صاب خونه داره میره مسافرت‌ به دختره یه اتاق مخفی نشون میده میگه برای زمان جنگه،بعد دختره بادوسپسره قهرمیکنه میره داخل کلید ازکیفش میوفته چندوقت اونجازندونی میشه 😟😟کسی اسمش نمیدونه
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: داهات
سپاس‌های ارسالی: 6317 بار
سپاس‌های دریافتی: 841 بار
تماس:

پست توسط Ali$amir »

ho3ein2000 نوشته شده: شنبه 5 مهر 1399, 3:20 pm سلام
متن شعر :

گویند کسان بهشت با حور خوش است

من میگویم که آب انگور خوش است

متن شعر ویرایش شد

سلام
این لینک ببین:
[External Link Removed for Guests]
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم
تصویر
راحت جان طلبم وز پی جانان بروم
New Member

پست توسط hmn_bhr »

من فیلمی رو چند سال پیش از شبکه 3 دیدم و موضوعش این بود که یک مرد زندانی به جایی منتقل میشه و پزشکان روی مغز اون یک آزمایش انجام میدن که حافظه اش کاملا پاک میشه و جایگزین حافظه یک مرد خانواده دار دیگری میشه و دلیل این آزمایش این بوده که دولت به یک سری اطلاعات از اون مرد خانواده دار نیاز داشته که دیگه نمیتونسته بهش دسترسی داشته باشه و این آزمایش رو انجام بده. اون مرد یک زن و یک دختر کوچک داشته و در آخر فیلم یک موشک کروز فعال میشه ولی مرد زندانی جوری برنامه ریزی اش میکنه که هدف موشک کسی هستش که اون رو شلیک کرده و به طرف شلیک کننده اش که فکر کنم مردی درون بالگرد یا هواپیما بود برخورد میکنه. در آخرهم فکر کنم مرد زندانی میره و با همون مادر و دختر زندگی میکنه
لطفا اگر اسمش رو میدونید بهم بگید 
New Member

پست توسط hmn_bhr »

من چند سال پیش فیلمی دیدم که در آن یک خانواده در وسط جنگل در خانه جنگلیشان زندگی میکردند و پسر خانواده با موجودات عجیب و غریب کوتوله ارتباط میگیرد و گویی پدر خانواده قبلا از وجود آنها با خبر بوده و دور تا دور خانه را با استفاده از سنگ های خاصی حصار میکشد که این موجودات توانایی عبور از آن را نداشتند و حال که دوباره آنها قصد حمله دارند مجدد خانواده شروع به جمع آوری و چیدن سنگ ها در کنار هم دور تا دور خانه میشوند و...
فقط همینقدر از فیلم یادم هست تورو خدا هر کی اسمش رو میدونه بهم بگه :)
New Member

پست توسط Hosseinaa98 »

سلام دوستان این فیلمو من چند سال پیش تو تلویزیون دیدم اما اسم و ایناشو یادم نمیاد

فیلمه فکر کنم محصول کشورهای شرق آسیاست

که یه دختر توی یه گودال یا چاهی گیر کرده بعد با گوشیش شانسی به یک شماره ای زنگ می زنه و یک پسری جواب میده و خلاصه پسره میاد کمکش و آخر فیلم با هم ازدواج می کنن

کسی فیلمی با این داستان دیده اگه کسی دیده لطفا اسم فیلمو بگه

ممنون
New Member

پست توسط محسن5195 »

سلام یه فیلم رو تو بچگی از تلویزیون دیدم دنبال اسمش میگردم .فیلم درباره دوتا قبیله بود نمیدونم چینی یا ژاپنی .دوتا قبیله با هم ضد بودن بعد از هر قبله باید چند نفر برا کشتن امپراطور میرفتم که هر کدوم یه قدرت خاصی. داشتن یکی نفسش سمی بود یکی با شمشیر خیلی خوب کار میکرد یکی دختر بود با چشمش قدرت داشت که آخرش زنده موند و رفت پیش پادشاه خودشو کور کرد تا پادشاه این دوتا قبیله رو نابود نکنه
New Member

پست توسط Drking3434 »

سلام
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
یه فیلم سینمایی خارجی فکر کنم ۲۰۱۵ یا ۲۰۱۶ بود اول اسم فیلمم dr بودکه اسم فیلم فکر کنم اسم شخصیت اول فیلم هست، نقش اول فیلم یه مرده که یه ماشین قدیمی داره و اکثرا مشروب میخوره و وضع مالیش هم خوب نیست ، یه روز یه زنه توپول با پسرش از یه شهر دیگه به خونه بغلی این مرده اسباب کشی میکنن که موقع اسباب کشی ماشین وسایلشون میخوره به درخت خونه مرده و شاخه بزرگش میشکنه و می افته رو ماشینش که از زنه خسارت میخواهد، زنه تو بیمارستان کار میکنه، بعضی روزها که دیر از سرکار میاد پسرش که از مدرسه میاد میره خونه مرده، مرده هم از زنه بابت نگهداری بچش ازش پول میگیره، البته مرده هم دکتر هست
ممنون میشم راهنمایی کنید
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”