کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط Drking3434 »

سلام
دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید
یه فیلم سینمایی خارجی فکر کنم ۲۰۱۵ یا ۲۰۱۶ بود اول اسم فیلمم dr بودکه اسم فیلم فکر کنم اسم شخصیت اول فیلم هست، نقش اول فیلم یه مرده که یه ماشین قدیمی داره و اکثرا مشروب میخوره و وضع مالیش هم خوب نیست ، یه روز یه زنه توپول با پسرش از یه شهر دیگه به خونه بغلی این مرده اسباب کشی میکنن که موقع اسباب کشی ماشین وسایلشون میخوره به درخت خونه مرده و شاخه بزرگش میشکنه و می افته رو ماشینش که از زنه خسارت میخواهد، زنه تو بیمارستان کار میکنه، بعضی روزها که دیر از سرکار میاد پسرش که از مدرسه میاد میره خونه مرده، مرده هم از زنه بابت نگهداری بچش ازش پول میگیره، البته مرده هم دکتر هست
ممنون میشم راهنمایی کنید
New Member

پست توسط Braveheart1981 »

سلام
من مدت زیادی هست که دنبال اسم یک فیلم سینمایی و یک سریال قدیمی هستم.
فیلم مورد نظرم رو در اوایل دهه هفتاد یک بار صدا و سیما پخش کرد و یک فیلم غربی بود و ماجراش از این قراره که یه سری افراد در چند سال قبل از زمان حال جزو گروه مرموز و خاصی بودن که در اونجا قسم خورده بودن که اگر در سالهای آینده زندگی، مسوولان اون گروه مرموز ازشون هر تقاضایی بکنن حتی اگر نثار جونشون باشه، دریغ نکنن و در هر شرایطی از زندگی شخصی که باشن برن و جونشون رو فدا کنن.
مثلا یک صحنه مهمش جایی بود که یه زن خانه دار که تلفن از طرف مسوولان اون گروه بهش میشه، یک دفعه انگار تبدیل به یه موجود دیگه میشه و تلفن از دستش میفته و بدون اینکه خانواده ش رو ببینه و بحساب بیاره از خونه می‌ره بیرون تا دستوری که بهش داده شده بود اجرا کنه!!
سریال مدنظرم هم در اواخر دهه شصت از شبکه دو و در برنامه کودک این شبکه پخش میشد و یه سریال کمدی بود که در اون ماجراهای زندگی دوتا برادر کودن با مادر پیرشون نشون داده میشد و یه خلافکار بدجنس به اسم «هودسن کلر» هم با این خانواده چالشهایی رو داشت.
New Member

پست توسط Braveheart1981 »

سلام
من مدت زیادی هست که دنبال اسم یک فیلم سینمایی و یک سریال قدیمی هستم.
فیلم مورد نظرم رو در اوایل دهه هفتاد یک بار صدا و سیما پخش کرد و یک فیلم غربی بود و ماجراش از این قراره که یه سری افراد در چند سال قبل از زمان حال جزو گروه مرموز و خاصی بودن که در اونجا قسم خورده بودن که اگر در سالهای آینده زندگی، مسوولان اون گروه مرموز ازشون هر تقاضایی بکنن حتی اگر نثار جونشون باشه، دریغ نکنن و در هر شرایطی از زندگی شخصی که باشن برن و جونشون رو فدا کنن.
مثلا یک صحنه مهمش جایی بود که یه زن خانه دار که تلفن از طرف مسوولان اون گروه بهش میشه، یک دفعه انگار تبدیل به یه موجود دیگه میشه و تلفن از دستش میفته و بدون اینکه خانواده ش رو ببینه و بحساب بیاره از خونه می‌ره بیرون تا دستوری که بهش داده شده بود اجرا کنه!!
سریال مدنظرم هم در اواخر دهه شصت از شبکه دو و در برنامه کودک این شبکه پخش میشد و یه سریال کمدی بود که در اون ماجراهای زندگی دوتا برادر کودن با مادر پیرشون نشون داده میشد و یه خلافکار بدجنس به اسم «هودسن کلر» هم با این خانواده چالشهایی رو داشت
New Member

پست توسط karimelahi »

سلام دوستان عزیز ممنون میشم برای پیدا کردن اسم یه فیلم کمکم کنید.عده ای در یک خانه به طور اجبار در یک مسابقه ای شرکت میکنن که اونجور که یادم هست باید همدیگه رو حذف فیزیکی بکنن تا نفر آخر که می مونه به جایزه برسه.بازیگران معروفی در فیلم هستند ولی متاسفانه چیز بیشتری یادم نمیاد.باز هم متشکرم
New Member

پست توسط manshahr »

لطفا اگر کسی اسم این فیلم میدونه جواب بده- در این فیلم قاتل از پشت بام یک ساختمان شلیک میکند و فردی را به قتل میرساند اسلحه قاتل دوربین دار بود اما یک پایه داشت که با دو میخ پرس میشد به زمین یا هر سطحی که اسلحه روی اون بود و یه کاراگاه یا پلیسی بود که به دنبال قاتل بود و احتمالا اخر فیلم بود وقتی قاتل با خودرو در حال فرار بود پلیس با همون اسلحه که مشکل داشت بهش شلیک میکنه و قاتل کشته میشه - لطفا اگر کسی اسم فیلم میدونه جواب بده متشکر
New Member

پست توسط Arashpr33000 »

سلام دوستان من چند سال پیش یه فیلم دیدم ولی اسمش یادم نمیاد یه گروه زن و مرد بودن فکر کنم استاد دانشگاه بودن رفتن توی جنگل داخل یک کلبه و گرم صحبت شدن که یکیشون ادعا میکنه عمر جاودان داره بقیه باور نمیکنن ولی اصرار داره که راست میگه و کم کم بقیه حرفشو باور میکنن و به جایی میرسه که میگه مسیح من بودم و یه خانمی که مذهبی هست اونجا رو ترک میکنه و در کل فیلم یه پیرمرد هست که حرفشو باور نمیکنه و بالاخره بقیه رو قانع میکنه که مرده داره دروغ میگه و آخر فیلم اون بنده خدا که ادعا میکنه عمر جاودان داره به پیرمرده میگه معلم فیزیکتو تو بچگی یادت میاد که فلان حرفو بهت زد بعد پیرمرده میبینه که این همون معلم فیزیک دوران مدرسه اش هست و از ترس سکته میکنه. اسم فیلم و هنرپیشه هاش یادم نیست ولی فکر میکنم فیلم امریکایی بود‌. ممنون میشم اگه کسی اسمشو میدونه بهم بگه
New Member

پست توسط Mohammad.11054 »

سلام خسته نباشید من یه فیلمی نگاه کردم که ژانر ترسناک بود این فیلم اینطوری بود که یه دختری با دوربین عکاسی که عکس می‌گرفت بعد توی اون عکس یه روح بود متاسفانه اسم فیلمو نمیدونم
New Member

پست توسط tectonic »

سلام دوستان. من چند روز پیش یه تیکه از یه فیلمی رو دیدم که نشناختم بازیگرهاش کی بودن. دنبال اسم فیلم هستم.
2-3 نفر که به بنظر میامد پلیس لباس شخصی باشن، دنبال 2 نفر بودن. کلیه تعقیب و گریز توی یک سری کوچه های قدیمی بسیار تنگ بود. پسره که فرار کرد ولی دختره بلیز شلوار و کلاه مشکی تنش بود که میره توی یه کوچه ی بن بست که ته کوچه یه در کرم رنگ نیمه باز بود. ولی یکی از پلیس ها دختره رو پیدا میکنه و اسلحه میگیره سمتش اما به محض اینکه دختره بر میگرده ظاهرا پلیسه و اون همدیگه رو میشناختن که یه جوری همو نگاه میکنن.
اصلا نمیدونم بازیگرهاش کی بودن و اسم و موضوع فیلم چی بود؟! ولی همین یک دقیقه خیلی ذهنم رو مشغول کرده.

ممنون میشم راهنماییم کنید.
New Member

پست توسط Machinekiller »

یه فیلم برا حدود سال 2000 تا 2015  یه آدم کش تنها هستش که پلیس میخاد بگیرتش ولی هیچ ردی از خودش نمیزاره و انقار میخاد از دولت انتقام بگیره و یه دوستم داره. از فیلم 3 جاش یاد مونده.1- یه جاش که آخراشه از بچه ها به عنوان گروگان استقاده میکنه و به دست یه دختره نارنجک میده ولی ی پلیسه نارنجکو از دستش میگیره پرت میکنه .  2- میره یه منطقه ممنوعه زیر آب اونجا گازهای کشنده نظامی رو میره می دزده
3- اینم دقیقا آخرشه که یه جا پر از سیاستمدارا و افراد نظامی مهم جلسه دارن یه گاز پخش میکنه اونا رو میکشه
ممنون میشم بگین اسمش چیه
New Member

پست توسط Machinekiller »

سلام
من خیلی وقته دنبال ی فیلم میگردم ازش چنتا صحنه یادم مونده
یه قاتل بود که یه دوستم داشت پلیس دنبالش بود ولی خیلی حرفه ای بود ازش ردی نمیموند .
از صحنه هایی که یادمه میتونم بگم : 1- یه جاش بود البته آخرش که یه مجلس پر از سیاست مدار با نظامی های رده بالا رو با یه گاز کشنده میکشه
2- بچه ها و یه دخترو گروگان میگیره که فرار کنه و دست دختره نارنجک میده و ی پلیس اون نارنجکو از دست دختره میگیره و پرتش میکنه اونور
3- آخرش با رفیقش درگیر میشن
4- یه جا میره که ممنوعه هستش و محافظت میشه اونجا میره ته یه برکه تا گاز های کشنده رو ورداره
ممنون میشم اسمشو بگین
New Member

پست توسط Mmmmmoooom »

این فیلم داستان دختر ۱۸ ساله به نام امبر است که به دعوت یکی از دوستان مدرسه اش به یک پارتی شبانه میرود اما به طرز عجیبی توسط یک باند قاچاق دختران ربوده و این باند امبر و دیگر دختران را شبانه به مردان میانسال اجازه نیدهند تا با آنها
New Member

پست توسط محمد علی جلال آبادی »

سلام  و صد سلام. درود و فراوان درود به عزیزان هنر هفتمی و نوستالژی
 :) اول خوشحالم که پیش شمام.
 دوم یک فیلمه که خیلی خیلی دنبالشم و اگر کسی اسمش رو بدونه واقعا نابغه است، فیلمی در دهه هفتاد که راجع به کمک به دیگران بود و قهرمانش گویا یک کشیش بود که گروهی هم همراه داشت و بعد از مدتی تلاش برای کمک به جمعی از مصیبت زده ها (که نمی دانم آواره بودند یا زلزله زده یا جنگ زده و فقیر و...) بلاخره به رادیو می رود و چنان صحبت احساسی و شور انگیزی با صدای حزن آلودی می کند که مردم در حین پخش زنده صحبتهایش پشت شیشه استودیو حاضر می شوند و از شدت هیجان برای کمک کردن منتظر می مانند و حتی یکی از مردم که منتظر اتمام سخنرانی نمی ماند روی مقوایی می نویسد باید برای کمک به کجا بروند؟ و کشیش هم سرش را بالا می آورد و با خواندن مقوا می گوید «کجا، آها ...» و آدرس محل کمک کردن و جمع آوری مشارکت ها را می دهد. خلاصه فیلم شور انگیزی بود. ممنون می شوم جهت یافتن نامش بهم کمک کنید حتی اگر نمی دانید و فیلم را دیده اید با تعریف قسمتهایی از آن به بقیه جهت یافتن نامش کمک کنید. تشکر :D
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”