کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member
سپاس‌های دریافتی: 2 بار

Re: فیلم در قالب فیلم های وسترن و رمامتیک

پست توسط محمد B »

Sajadandsajedeh*# نوشته شده: چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396, 8:01 am یک پسر جوان به زندگی دو خواهر تنها که پدرشان را تازه از دست وارد میشود و انها به او اعتماد کرده ودر محل نگهداری دام ها به او جا داده و ان پسر در کارهای مزرعه به انها کمک میکنه و در اخر با خواهر بزرگ ازدکاج میکند

اسم فیلم زندگی آغاز می‌شود است
New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط محمد B »

نسیم رحمانیان نوشته شده: شنبه 9 تیر 1397, 11:18 am سلام ببخشید مطمعنم این فیلم یا ۲۰۱۷ هس یا ۲۰۱۸ ولی هر کار میکنم اسمشو پیدا نمیکنم،چندتا دوستن که با یه دوربین از خودشوپ عکس میگیرن بعد تک تک افراد توی عکس میمیرن اینا میان عکسو اتیش میزنن یکی از افراد شروع میکنه ب اتیش گرفتن لطفا میگید اسم فیلمشو؟امریکاییه

اسم فیلم : پولاروید Polaroid
New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی خارجی

پست توسط محمد B »

سلام دوستان من یه فیلم خارجی دیدم ولی اسمشو نمیدونم لطفا هر کی میدونه بگه ممنون. خلاصه اش اینجوری بود که : اول فیلم نشون میده که یه دختر که می‌خواست واسه یه مصاحبه کاری به یه شهر دیگه بره تنها با ماشین تو جاده وسط جنگله جی پی اس اش از کار میوفته مجبور میشه کنار جاده نگه داره. از ماشین پیاده میشه و یه نقشه میگیره دستش میخواد راه رو پیدا کنه. همون موقع دو تا پسر مزاحم میان که برادر بودن . یکیشون هیکل گنده و موهای بلندی داشت. اولش وانمود میکنن که میخوان به دختره کمک کنن ولی رفتارشون مشکوک بوده بعد شروع میکنن به اذیت کردن دختره و حمله میکنن بهش و چاقو در میارن. دختره پاش زخمی میشه و دماغ یکی از پسرا رو هم میشکونه و ماشین خودشو ول میکنه و میدوه تو جنگل و فرار میکنه و پسرا هم میرن دنبالش ولی پیداش نمیکنن. دختره شب تو جنگل میمونه. فرداش یه پسره دیگه پیداش میکنه و میبرتش تو کانِکس خودش و اونجا دستاشو میبنده. پسره تو کار پخت شیشه ( مواد مخدر) است و با اون دوتا پسر مزاحم پسر عمو هستن. پسره رفتاراش مشکوکه ولی بعدش دختره رو از پسر عموهاش قایم میکنه و بهش کمک میکنه. هر وقت پسر عموهاش واسه بردن مواد مخدرها میومدن به دختره میگفت قایم شو و
نمیگذاشت پسر عموهاش بیان تو کانکس ببیننش. به دختره گفت روز شنبه پسر عموهام ماشین رو فلان جا پارک میکنن میرن فلان جا و من از فرصت استفاده می کنم ماشین رو برمیدارم میبرمت جایی که میخوای بری. پلیسا هم ماشین دختره رو کنار جاده پیدا میکنن و دنبالش می‌گردن. رئیس پلیسه وانمود میکنه که پلیسه ولی در واقع سر دسته و رئیس اون پسرای مزاحم بود. پسرعموها به پسره شک میکنن و می‌فهمن که دختر رو قایم کرده. همون موقع که دختره و پسره تو کانکس نشسته بودن حرف میزدن یهو پسر عموها میان تو. خلاصه آخرش همه پسرا و رئیس پلیسه کشته میشن و دختره فرار میکنه. صحنه آخر فیلم نشون میده که دختره خسته و زخمی و داغون وسط جاده داشته لنگون لنگون میره و چند تا ماشین پلیس از پشتش میان. اسم یکی از پسرای مزاحم لیسفر یا ليستر یا لوسیفر یه همچین چیزی بود دقیق یادم نیست.
New Member

Re: فیلم در قالب فیلم های وسترن و رمامتیک

پست توسط محمد B »

Sajadandsajedeh*# نوشته شده: چهارشنبه 27 اردیبهشت 1396, 8:01 am یک پسر جوان به زندگی دو خواهر تنها که پدرشان را تازه از دست وارد میشود و انها به او اعتماد کرده ودر محل نگهداری دام ها به او جا داده و ان پسر در کارهای مزرعه به انها کمک میکنه و در اخر با خواهر بزرگ ازدکاج میکند

اسم این فیلم سینمایی زندگی آغاز می‌شود است.
New Member

پست توسط محمد B »

سلام دوستان من یه فیلم خارجی دیدم ولی اسمشو نمیدونم لطفا هر کی میدونه بگه ممنون. خلاصه اش اینجوری بود که : اول فیلم نشون میده که یه دختر که می‌خواست واسه یه مصاحبه کاری به یه شهر دیگه بره تنها با ماشین تو جاده وسط جنگله جی پی اس اش از کار میوفته مجبور میشه کنار جاده نگه داره. از ماشین پیاده میشه و یه نقشه میگیره دستش میخواد راه رو پیدا کنه. همون موقع دو تا پسر مزاحم میان که برادر بودن. یکیشون هیکل گنده و موهای بلندی داشت. اولش وانمود میکنن که میخوان به دختره کمک کنن ولی رفتارشون مشکوک بوده بعد شروع میکنن به اذیت کردن دختره و حمله میکنن بهش و چاقو درمیارن. دختره پاش زخمی میشه و دماغ یکی از پسرا رو هم میشکنه و ماشین خودشو ول میکنه و میدوه تو جنگل و فرار میکنه و پسرا هم میرن دنبالش ولی پیداش نمیکنن. دختره شب تو جنگل میمونه. فرداش یه پسره دیگه پیداش میکنه و میبرتش تو کانِکس خودش و اونجا دستاشو میبنده. پسره تو کار پخت شیشه ( مواد مخدر) است و با اون دوتا پسر مزاحم پسرعمو هستن. پسره رفتاراش مشکوکه ولی بعدش دختره رو از پسرعموهاش قایم میکنه و بهش کمک میکنه. هر وقت پسرعموهاش واسه بردن مواد مخدرها میومدن به دختره میگفت قایم شو و نمیگذاشت پسرعموهاش بیان تو کانِکس و ببیننش. به دختره گفت روز شنبه پسرعموهام ماشین رو فلان جا پارک میکنن و خودشون میرن فلان جا و من از فرصت استفاده میکنم و ماشین رو برمیدارم میبرمت به جایی که میخوای بری. پلیسا هم ماشین دختره رو کنار جاده پیدا میکنن و دنبالش می‌گردن. رئیس پلیسه وانمود می کنه که پلیسه ولی در اصل سردسته و رئیس پسرا هستش. پسرعموها به پسره شک میکنن و می‌فهمن که دختره رو قایم کرده. همون موقع که دختره و پسره تو کانکس نشسته بودن و حرف میزدن یهو پسرعموها میان تو. پسرا کشته میشن و دختره فرار میکنه خودشو رو زمین میکشونه و به کنار جاده میرسه که یه ماشین پلیس میاد اینم سوار میشه ولی بعدش میفهمه راننده ماشین همون رئیس پلیسه بوده. خلاصه دختره رو میبره کنار یه رودخونه دختره میاد فرار کنه میره تو آب مرده بهش میرسه سرشو میکنه زیر آب که خفش کنه. دختره یه چاقو از تو آستینش درمیاره که قبلا از تو وسایلای پسری که بهش کمک کرده بود برداشته بود و با اون مرده رو میکُشه. صحنه آخر فیلم نشون میده دختره زخمی و خسته کنار جاده لنگون لنگون می‌رفته که ماشین های پلیس از پشتش میان برای کمک. اسم یکی از اون دوتا پسر مزاحم لیسفر یا ليستر یا لوسیفر یه همچین چیزی بود دقیق یادم نیست.
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 6 بار

پست توسط sara74 »

Mental carbon نوشته شده: شنبه 8 شهریور 1399, 10:30 pm سلام یه فیلمی بود حدودا ساخته ده دوازده سال قبل یه سامورایی خیلی حرفه ای بود یه ادمکش بالفطره که به خاطر یه یه نوزاد دیگه ادمکشی رو رها میکنه و شمشیرشو از غلاف بیرون نمیاره و تو یه دهکده زندگی رو از سر میگیره تا اینکه مجبور میشه واسه دفاع از مردم دهکده شمشیرشو از غلاف بیرون بیاره همین باعث میشه ادم بدای داستان بفهمن کجاس و بیان پیداش کنن
فک کنم فیلم رسم جنگجو باشه

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط sara74 »

hmn_bhr نوشته شده: چهارشنبه 9 مهر 1399, 8:26 pm من چند سال پیش فیلمی دیدم که در آن یک خانواده در وسط جنگل در خانه جنگلیشان زندگی میکردند و پسر خانواده با موجودات عجیب و غریب کوتوله ارتباط میگیرد و گویی پدر خانواده قبلا از وجود آنها با خبر بوده و دور تا دور خانه را با استفاده از سنگ های خاصی حصار میکشد که این موجودات توانایی عبور از آن را نداشتند و حال که دوباره آنها قصد حمله دارند مجدد خانواده شروع به جمع آوری و چیدن سنگ ها در کنار هم دور تا دور خانه میشوند و...
فقط همینقدر از فیلم یادم هست تورو خدا هر کی اسمش رو میدونه بهم بگه :)
فیلم ماجراهای اسپایدرویک

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط sara74 »

Faezeh3245 نوشته شده: شنبه 31 خرداد 1399, 11:46 pm سلام، من اسم فیلمی رو فراموش کردم؛ داستان درباره‌ی شهریه که همه چیزش با برق کار می‌کنه و حالا شهر به کمبود انرژی رسیده شخصیت اصلی هم یه دختر پستچیه (که توی قصه بچه‌ها شغلشون رو به صورت شانسی و با قرعه بدست میارن نه با انتخاب) و یه پسر نوجوان هم هست که لوله‌کشه.
فقط کلیت داستان توی خاطرم هست.☹
شهر امبر city of ember
Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط sara74 »

Kimia1378 نوشته شده: جمعه 10 مرداد 1399, 11:18 am سلام میشه لطفا به من هم کمک کنید چندین ساله دنبال اسم یک فیلم و یک سریال هستم.درضمن من نمیدونم این جا چه جوری باید سوال بپرسم و وقتی جواب بدید از کجا میفهمم لطفا راهنمایی کنید.
اولی اسم یک فیلم رو میخوام
این فیلم رو حدودا 15 سال پیش از تلویزیون دیدم
اون جا 4 یا 5 سالم بوده.من فقط ترس شدید و علاقه شدید به موضوع رو یادم که با این که میترسیدم میخواستم نگاه کنم کلیات داستانی که یادمه ایناست
یک مکانی بود مثل هتل تو اتاق خواباش شومینه داشت(شومینه سنگی قدیمی هتل یا همون مکان قدیمی بود)
طی اتفاقی مشخص میشه شومینه یکی از اتاق ها راهیه به زمان گذشته(مثلا 1000 سال پیش)دو نفر هستن تو که برای انجام کاری باید از این تونل عبور کنن.دیگه دقیقش یادم نیست و نمیدونم این دو نفر از زمان حال میرن گذشته یا از گذشته میان اینده.ولی صحنه هایی که ازش یادمه اینه تو اون تونل خونه یک پیرزن هم هست که احتمالا جادوگره.این دونفر بعد از انجام کارشون یکیشون بر میگرده به زمان خودش.یکی تو همین زمان میمونه .صحنه اخر فیلم هم مربوط به موقعیه که اون ادم به زمان خودش برگشته لباس یک شاهزاده تنش هست تو یه دشت بهوش میاد و عشقش رو میبینه(عشقش هم یه لباس سفید تنشه اون هم شاهزادست)و ازش میپرسه که اون یکی ادمه چی شده پسره هم میگه تو همون زمان مونده.میدونم خیلی بد گفتم ولی این فیلم سالیان سال هست ذهن منو درگیر کرده و من سنم خیلی کم بوده واسه همین این طوری یادم مونده.
شاید فیلم معجون زمان باشه

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط sara74 »

45214868 نوشته شده: سه‌شنبه 17 تیر 1399, 9:59 pm سلام این فیلم در مورد یه دختره که یه دفتر نقاشی پیدا می‌کنه بعد میفهمه که نقاشی ها معما هستند و با حل کردن تمام معما ها می‌فهمه که چطور کسی که نقاشی ها را کشیده مرده . در ضمن همه این معما ها به ربطی به تمساح داره و همه را با کمک به عکس تمساح که همه جای فیلم هم هست حل میکنه
ویکتور و راز قصر کروکودیل

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط sara74 »

سلام دهه هشتاد یه سریال هندی به اسم سیندیا از شبکه دو پخش میشد. ولی هر چی گشتم با این اسم چیزی پیدا نکردم. داستانش در مورد یک زن به اسم سیندیا بود که صورتش در طی حادثه ای میسوزه ،جراحی پلاستیک میکنه ولی بعدش فراموشی میگیره. بعد ها خانوادش میفهمن که این زن دخترشون نیست (فکر میکردن جراحی کرده قیافش عوض شده) بلکه کلا یه نفر دیگه است اسمش رو هم میزارن خاطره.
اگه کسی میدونه اسم اصلی سریال چیه لطفا جواب بده

یه فیلم کره ای هم که اسمش رو نمیدونم این که دو تا دختر که با هم دوست بودن میخواستن آشپز قصر بشن. یکی از اونها که آشپزیش بد بود به اون یکی حسادت میکرد ولی اون یکی دختر به این کمک میکرد. وقتی ژاپن به کره حمله کرد، این دوتا فرار کردن یکشون تیر خورد. بعدها هر کدومشون رفتن دنبال زندگی خودشون. یکشون یه اشپز فقیر معمولی شده بود اون یکی هم غذای کره ای تبلیغ میکرد
New Member

فیلم دهه ۱۹۷۰ به اسم شیطون شیطونا بود

پست توسط ابراهیم متقی »

فیلمی خارجی دهه ۱۹۷۰میلادی بچه های کالج توی آزمایشگاه ماده ای اختراع میکنن بر حسب تصادف و این ماده قابلیت نامریی شدن دار
یادم هست اسم فیلم شیطون شیطنها بود
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”