کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

New Member

Re: کمک برای پیدا کردن اسم یک فیلم سینمایی

پست توسط 990142437 »

سلام خسته نباشید ببخشید من چند سال پیش یه فیلم دیدم که در مورد یه ختری بود که با پدر و مادرش به یه شهر جدید میرن و اونجا یه همسایه داشتن که خیلی مشکوک بود بعد دختره میره دنبال مرده مرده هم داستان زندگیشو برای دختره تعریف میکنه اخرشم دختره رو تکه تکه میکنه میندازه تو صندوق واز دره پرتش میکنه پایین . پیر مرد همسایه شون قاتل اکثر دخترای گمشده اون اطراف بود . اگه کسی دیده میشه اسمشو بگه :o 😅
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4590 بار
سپاس‌های دریافتی: 6777 بار

پست توسط bamn »

990142437 نوشته شده: سه‌شنبه 16 دی 1399, 7:00 pm سلام خسته نباشید ببخشید من چند سال پیش یه فیلم دیدم که در مورد یه ختری بود که با پدر و مادرش به یه شهر جدید میرن و اونجا یه همسایه داشتن که خیلی مشکوک بود بعد دختره میره دنبال مرده مرده هم داستان زندگیشو برای دختره تعریف میکنه اخرشم دختره رو تکه تکه میکنه میندازه تو صندوق واز دره پرتش میکنه پایین . پیر مرد همسایه شون قاتل اکثر دخترای گمشده اون اطراف بود . اگه کسی دیده میشه اسمشو بگه :o 😅

کمی شبیه فیلم " استخوان های دوست داشتنی " پیتر جکسون است ، اما خیلی بعید می دانم آن فیلم باشد چون اگر فیلم جکسون بود حتماً به اینکه روح دختر داستان فیلم را تا زمان به دام افتادن قاتل روایت می کند اشاره می کردید .
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
New Member

پست توسط AnnaSa »

سلام خسته نباشید
من یک فیلمی رو فک کنم حدود یک سال یا دو سال پیش دیدم
درباره یک دختر کر و لال که سعی میکنه از قاتل فرار کنه و اون و قاتله توی خونه زندانی میکنه و مادربزرگشو میکشه و حالا دنبال دخترس
دختره وارث ثروت بزرگیه
New Member

پست توسط AnnaSa »

AnnaSa نوشته شده: شنبه 20 دی 1399, 1:17 am سلام خسته نباشید
درباره یک دختر کر و لال که سعی میکنه از قاتل فرار کنه و اون و قاتله توی خونه زندانی میکنه و مادربزرگشو میکشه و حالا دنبال دخترس
دختره وارث ثروت بزرگیه
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

AnnaSa نوشته شده: شنبه 20 دی 1399, 1:17 am سلام خسته نباشید
دختره وارث ثروت بزرگیه
:
با سلام .
توضیحی که دادید شبیه داستان فیلم Hush محصول 2016 آمریکا به کارگردانی مایکل فلاناگان است ، با این تفاوت که کسی که ابتدا توسط قاتل کشته می شود دوست شخصیت اصلی است نه مادر بزرگش! بنابراین احتمال دارد منظور شما فیلم دیگری باشد .

صلوات
New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط sayeh.84 »

با سلام.
بنده به دنبال سه فیلم هستم که هر کاری کردم نتوانستم پیدا کنم.

۱. در این فیلم یک سری شخصیت های کارتونی در کنار انسان های واقعی البته به صورت مخفیانه زندگی میکنند. فکر کنم می خواهند خانه ای که شخصیت های کارتونی هم در آن زندگی میکنند تخریب کنن. شخصیت های کارتونی وارد یک حالت خلسه میشن و همش تکرار میکنن ما اجازه نمیدیم که در ان زمان یک طوفان ایجاد میشه. این صحنه ها در ذهنم مانده
۲. فیلمی هست که یک پسر فک کنم در یک برنامه جادوگری شرکت میکنه و بعدش قدرت ذهنی پیدا میکنه.در اخر فیلم با قدرت ذهنش جلوی یک فاجعه انفجار رو میگیره! این صحنه هایی هست که در ذهنم مانده
۳. در مورد فیلمی هست که از یک قطار یک سری مواد سمی نشت میکنه و دنیا با این کار در حال تمام شدن هست. بعد شخصیت فیلم میره که قطار رو منفجر کنه که سگش خودشو فدا میکنه و قطار رو منفجر میکنه.
اگر هر کدام از این فیلم ها در خاطرتون هست ممنون میشم اسمشو بگید.
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

sayeh.84 نوشته شده: جمعه 26 دی 1399, 9:57 pm با سلام.
بنده به دنبال سه فیلم هستم که هر کاری کردم نتوانستم پیدا کنم.

۱. در این فیلم یک سری شخصیت های کارتونی در کنار انسان های واقعی البته به صورت مخفیانه زندگی میکنند. فکر کنم می خواهند خانه ای که شخصیت های کارتونی هم در آن زندگی میکنند تخریب کنن. شخصیت های کارتونی وارد یک حالت خلسه میشن و همش تکرار میکنن ما اجازه نمیدیم که در ان زمان یک طوفان ایجاد میشه. این صحنه ها در ذهنم مانده
۲. فیلمی هست که یک پسر فک کنم در یک برنامه جادوگری شرکت میکنه و بعدش قدرت ذهنی پیدا میکنه.در اخر فیلم با قدرت ذهنش جلوی یک فاجعه انفجار رو میگیره! این صحنه هایی هست که در ذهنم مانده
۳. در مورد فیلمی هست که از یک قطار یک سری مواد سمی نشت میکنه و دنیا با این کار در حال تمام شدن هست. بعد شخصیت فیلم میره که قطار رو منفجر کنه که سگش خودشو فدا میکنه و قطار رو منفجر میکنه.
اگر هر کدام از این فیلم ها در خاطرتون هست ممنون میشم اسمشو بگید.
با سلام .

فیلم اول را درست به یاد ندارم و با مضمون مشابهش هم فیلم زیاد دیده ام . اما فیلم های دوم و سوم را خیلی خوب به یاد دارم ، آنقدر که از اینکه اسمشان یادم نیست تعجب می کنم!!!
.
فیلم دوم اگر اشتباه نکنم باید محصول دهه هشتاد آمریکا باشد . سه سکانسش که خیلی دوست داشتم : جایی پسر قهرمان فیلم در یک محل عمومی در حال فرار است و چراغ ها یکی ، یکی منفجر می شوند - جایی دیگر پسر را برای معاینه پیش دکتر برده اند و دکتر از او می خواهد برای اثبات حرفش کمد اتاق را جابجا کند اما پسر کل ساختمان را به هم می ریزد - و در سکانس نهایی هم که پسر باید با قدرت ذهنی اش جلوی چکیدن قطره های آب سنگین را روی مواد قابل اشتعال بگیرد گروهی از دوستانش برای رساندن او به محل حادثه به سبک بازیکنان فوتبال آمریکایی به زنجیره انسانی پلیس ها حمله می کنند!

فیلم سوم را هم خیلی خوب یادم هست که شبکه دو در یکی از آن روزهای رویایی " روز جهانی کودک و تلوزیون " دهه هفتاد پخش کرد! فیلم احتمالاً محصول دهه هشتاد ژاپن بود و کودک قهرمان داستان در آن روز بخصوص توانایی حرف زدن با حیوانات را پیدا کرده بود تا به او درباره وقوع فاجعه هشدار بدهند . چند نفر هم در مسیر رسیدن به قطار مواد شیمیایی به او کمک کردند و یکی از آنها سعی کرد قطار را منفجر کند اما کشته شد بعدش پسر بچه به سمت قطار دوید که ناگهان سگش مشعل را قاپید و به سمت قطار رفت ...

همانطور که گفتم این دو فیلم خیلی خوب در ذهنم مانده اند و دلم می خواهد یک بار دیگر آنها را ببینم ، اما خیلی بعید می دانم حتی نسخه زبان اصلی آنها را هم بتوان در اینترنت پیدا کرد . برای تماشای دوباره آنها و چند فیلم دیگری که در دهه هفتاد دیدم و در ذهنم مانده اند ، باید قفسه های خاک گرفته آخر سالن آرشیو صدا و سیما را زیر و رو کرد!

صلوات
New Member

پست توسط HMir »

سلام
دوتا فیلم هست اگه بتونید کمک کنید تا اسمشون رو پیدا کنم هر دو تا از تلویزیون پخش شده هر دو هم تقریبا تم کمدی داشتن و قدیمی بودن
اولی سه تا کله پوک بودن که دنبال یه موضوعی میگشتن و یه سوار بدون سر قلابی تو فیلم بود
دومی هم یه پیرمرد ثروت مند بود که توی تخت خوابیده بود ورثه اش جمع شده بودن تا ببینن پولهاشو کجا مخفی کرده اخرش هم پیرمرد پاندول طلای ساعت دیواری که ثروتش هست روبه نوه اش میبخشه
New Member

پست توسط Abbassa9 »

سلام اگه میتونه لطفا کمک کنه.یه فیلم بود که دو تا پسر بچه بودن یه دستگاهی
پیدا که همه کاری میتونست بکنه از متوقف کردن زمان تا کارای دیگه.زبان دستگاه لاتین بود که اون دوتا پسر سر کلاس ورزش نرفتن و بجاش رفتن زبان لاتین کار کردن و تونستن راش بندازن.و...
از برنامه کودک و نوجوانم پخش شد دهه ۷۰

پست توسط ریحانه ام اچ زد »

سلام،من دنبال یه فیلمی میگردم که حدودا سال ۲۰۱۰ دیده بودمش
یه فیلم آسیا شرقی بود و موضوعش پلیسی و جنایی بود.صحنه های زیادی ازش خاطرم نیست فقط یادمه اسم یکی از شخصیتاش مایکل بود و صحنه آخر فیلم مجرمی که دنبالش بودن،پلیسارو مجبور میکنه تو قفس برای نجات گروگانگیر باهم مبارزه کنن.آخرم یکی از شخصیتا میمیره
ممنون میشم اگه کسی اسم فیلمو یادشه بهم بگه.خیلی واجبه
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”