مسابقه برای خوره فیلم ها!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4605 بار
سپاس‌های دریافتی: 6812 بار

Re: مسابقه برای خوره فیلم ها!

پست توسط bamn »

SMH نوشته شده:bamn, همش که اهنگ بود :grin: :grin: :grin:
بابزی داره میاد :grin: :grin: :grin:

باگزی ، نه بابزی ، و دوبار هم شلیک می کنه!

برای این همش آهنگه چون موسیقی متن این فیلم از خودش خیلی معروف تره و جزو برترین موسیقی متن های تاریخ سینماست! تعجب می کنم شماها چطور نمی شناسید؟

شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: بوشهر
سپاس‌های ارسالی: 517 بار
سپاس‌های دریافتی: 364 بار
تماس:

پست توسط mosiuo »

فک کنم جواب سوال :فیلم bugsy محصول 1991 باشه که به خاطر موسیقی متن فیلم نامزد جایزه اسکار هم شد.فیلم گنگستری مربوط به مافیا.
انصافا موسیقی جالبی داره محشره
اشک های که پس از هر شکست میریزیم، عرق هایست که برای پیروزی نریخته ایم!!!
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

mosiuo نوشته شده:فک کنم جواب سوال :فیلم bugsy محصول 1991 باشه که به خاطر موسیقی متن فیلم نامزد جایزه اسکار هم شد.فیلم گنگستری مربوط به مافیا.
انصافا موسیقی جالبی داره محشره

متاسفانه پاسختون صحیح نیست! فیلم bugsy اصلاً به فارسی دوبله نشده که بخواهد جزو فیلم های این مسابقه باشد!

شماها باید یکم بیشتر به چیزهایی که بنده می گویم توجه کنید! گفتم راهنمایی نمی کنم ، اما در واقع کرده ام و چاره اش هم فقط یک سرچ ساده در گوگل است!

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

خیلی خوب بابا ، برای اینکه ثابت کنم قبلاً راهنمایی کرده ام ، حالا واضح تر راهنمایی می کنم :

در گوگل بنویسد : " بهترین موسیقی متن فیلم های جهان " ، سه گزینه اول نتیجه جستجو را که باز کنید ، جواب آنجاست! 

صلوات
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط mosiuo »

از 30 تا فیلمی که معرفی کرده بود 90 درصدشو دیدم همه موسیقی هاش رو هم دانلود کردم اما هیچ کدوم شباهتی به قطعه ای که شما گزاشتین نداشت.
هر چند قرار بر گزاشتن دیالوگ فیلم ها بود نه موسیقی متن فیلم.
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

mosiuo نوشته شده:از 30 تا فیلمی که معرفی کرده بود 90 درصدشو دیدم همه موسیقی هاش رو هم دانلود کردم اما هیچ کدوم شباهتی به قطعه ای که شما گزاشتین نداشت.
هر چند قرار بر گزاشتن دیالوگ فیلم ها بود نه موسیقی متن فیلم.

مطمئن هستم جواب رو که بگم ، با خودتان خواهید گفت : ای بابا ، این که خیلی آسون بود! تا فردا صبح باز هم وقت دارید ، یکم بیشتر مرور کنید و با دقت تر! چون اون آهنگی که برای فیلم مورد نظر در اون سایت گذاشته شده تم اصلی فیلم است و تکه کلیپی که بنده گذاشته ام شدت یافته همان تم! باز هم می گویم که جواب همان جاست!  

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

مسابقه شماره 7 :

" روزی روزگاری در آمریکا " (Once Upon a Time in America) ساخته سرجیو لئونه و موسیقی متن شاهکار انیو موریکونه .

با اینکه نقش اول این فیلم رابرت دونیرو می باشد اما معروف ترین بخش فیلم یک سوم ابتدایی آن است که به مرور خاطرات دوران کودکی و نوجوانی کاراکتر وی اختصاص دارد و قسمتی هم که بنده صدای آن را انتخاب کردم مهمترین بخش از این بخش است که امکان ندارد فیلم را دیده باشید و آن را فراموش کنید ؛ جایی که دار و دسته نوجوانان تبهکار سرخوش از اینکه یکی از معروف ترین خلافکارهای محله را فریب داده و پول ها را بالا کشیده اند مشغول قدم زدن هستند که ناگهان سر و کله آن فرد (باگزی) پیدا شده و در صحنه ایی تراژیک با شلیک گلوله کوچکترین پسر را می کشد و سپس خودش توسط یکی از پسرهای بزرگتر با ضربات چاقو به قتل می رسد ...

حتی عکسی هم که از فیلم در آن سایت قرار گرفته به لحظاتی قبل از حمله باگزی اختصاص دارد و بنده انتظار داشتم اگر فیلم را دیده باشید ، جرقه جواب با دیدن عکس در ذهنتان زده شود! 

تصویر 

حالا اشکالی ندارد! چالش خوبی بود! برویم سراغ بعدی که خیلی خیلی آسان است!

شماره 8 :
[External Link Removed for Guests]

لینک کمکی : [External Link Removed for Guests]

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

نبود؟! راهنمایی کنم؟ 

دارند راجب چه دوره ایی از تاریخ معاصر آمریکا صحبت می کنند و حرف هایشان به کجا دارد کشیده می شود که قطع می شود؟ فیلم سیاسی به این معروفی! واقعاً انتظار نداشتم هیچکس نتونه جواب بده . دیالوگ خالی هم بود که!  

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

مسابقه شماره 8 :   " جی اف کی " (JFK) محصول 1991 آمریکا ساخته الیور استون

واقعاً نمی دونستید یا قهر کردید؟

اگر نمی دونستید که اشکالی نداره ، فقط دیگه به خودتون نگید خوره فیلم ، چون یک خوره فیلم واقعی به اونچیزی که داره تماشا می کنه توجه می کنه و اون رو به ذهنش می سپره!

اگر هم قهر کردید ؛ خب ، چه انتظاری داشتید؟ اولاً قرار نبود فقط دیالوگ خالی باشه ، اول کار چی گفته بودم؟ " ... چند جمله مشخص ، یا یک صدا و آهنگ آشنا ... " . دوماً همینه دیگه! کسانی که خوره فیلم هستن یا ادعای فیلم بین حرفه ایی بودن دارند نباید وقت خودشان را با آمریکن پای و توآلایت و ... هدر بدهند . باید بروید سراغ آثار کلاسیک و ماندگار .

این اخطار اول . گفته بودم که اگر سه اخطار پشت سر هم بدهم ، تعطیلش می کنم ، پس اگر در مورد جواب مطمئن نیستید ، باز هم حدستان را بیان کنید و از اینکه بگویم اشتباه است نترسید!

بعدی کمی مشکل تر است و اگر باز هم بی جواب بمانم آنوقت مجبور می شوم برای ندادن اخطار سوم یک مورد خیلی آسان انتخاب کنم!

مسابقه شماره 9 : [External Link Removed for Guests]

صلوات
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط mosiuo »

سلام.پاسخ شماره 9:
فیلم رو قطعا دیدم و کاملا یادمه اما اسمش رو به یاد نمیارم فک کنم ارماگدون باشه .باید بیشتر دیالوگ رو گوش کنم
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط mosiuo »

bamn نوشته شده:   مسابقه شماره 8 :   " جی اف کی " (JFK) محصول 1991 آمریکا ساخته الیور استون

واقعاً نمی دونستید یا قهر کردید؟

اگر نمی دونستید که اشکالی نداره ، فقط دیگه به خودتون نگید خوره فیلم ، چون یک خوره فیلم واقعی به اونچیزی که داره تماشا می کنه توجه می کنه و اون رو به ذهنش می سپره!

اگر هم قهر کردید ؛ خب ، چه انتظاری داشتید؟ اولاً قرار نبود فقط دیالوگ خالی باشه ، اول کار چی گفته بودم؟ " ... چند جمله مشخص ، یا یک صدا و آهنگ آشنا ... " . دوماً همینه دیگه! کسانی که خوره فیلم هستن یا ادعای فیلم بین حرفه ایی بودن دارند نباید وقت خودشان را با آمریکن پای و توآلایت و ... هدر بدهند . باید بروید سراغ آثار کلاسیک و ماندگار .

این اخطار اول . گفته بودم که اگر سه اخطار پشت سر هم بدهم ، تعطیلش می کنم ، پس اگر در مورد جواب مطمئن نیستید ، باز هم حدستان را بیان کنید و از اینکه بگویم اشتباه است نترسید!

بعدی کمی مشکل تر است و اگر باز هم بی جواب بمانم آنوقت مجبور می شوم برای ندادن اخطار سوم یک مورد خیلی آسان انتخاب کنم!

مسابقه شماره 9 : [External Link Removed for Guests]

پاسخ:مطمعنا جواب همون ارماگدون هست محصول 1998 هالیود.فیلم بسبار سرگرم کننده و هیجان انگیز دوبله شده که فک کنم جوایز زیادی هم برنده شده البته بیشترش مربوط به تمشک طلایی بوده .و جزع لیست بدترین فیلمهای پرفروش تاریخ هالیود بوده.
فیلم رو چند بار دیدم اما انصافادیالوگ انتخاب شده تو ذهنم نبود فقط وقتی حرف از اعزام 14 نفر به فضا برای نجات زمین شد تابلو بود که چه فیلمی هست. در ضمن نویسندش هم جی جی ابرامز معروفه..
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

جوابتون کاملاً درست است .

قبول دارم که فیلم چند تا جایزه تمشک طلایی گرفته و از نظر سیاسی هم فیلم بو داری است! اما در ضمن در همان سال جایزه اسکار بهترین موسیقی متن اورژینال را هم گرفت! ملاک ماندگاری یک فیلم به جوایزش نیست (کما اینکه تقریباً نیمی از فیلم هایی که در طی حدود یک قرن گذشته برنده جایزه اسکار شده اند امروزه فقط در حد اسمی در جدول برندگان هستند و مردم آنها را فراموش کرده اند) . البته فیلم آرماگدون یک دوبله بسیار شاهکار هم دارد که جذابیت آن را صد برابر بیشتر از نسخه زبان اصلی کرده ، با این حال فیلمی است که در ذهن می ماند و این یعنی یک فیلم کلاسیک .

بنده بخصوص عاشق این سکانس از فیلم هستم ؛ از جایی که یکی از شخصیت ها برای دیدن پسرش می رود تا وقتی پسره می فهمه "آقا فروشنده توی تلوزیون" پدرش است ، موسیقی متن شاهکار فیلم و دوبله عالی اش که سخنرانی رئیس جمهور ایالات متحده را حسابی احساسی در آورده ، اشکم را در می آورد!!!

گفته بودم برای بعدی یک مود خیلی آسان انتخاب می کنم ، اما حالا که جواب دادید ، می روم سراغ یک مورد کمی سخت تر!!!

در ضمن یک سوپرایز خارج از مسابقه هم برایتان دارم! اگر یادتان آمد موسیقی کدام سریال بود که چه بهتر ، اما فقط می خواهم گوش کنید و حس نوستالژیکش را احساس نمایید!!!

شماره 10 :
[External Link Removed for Guests]

نوستالژی : [External Link Removed for Guests]

صلوات
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”