مسابقه برای خوره فیلم ها!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4605 بار
سپاس‌های دریافتی: 6812 بار

Re: مسابقه برای خوره فیلم ها!

پست توسط bamn »

، جواب مسابقه مشتزنی نیست ، اما خیلی ها فیلم مورد نظر را با مسابقه مشتزنی اشتباه می گیرند! (این یعنی مثلاً راهنمایی بودها!)  
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

راهنمایی جدی تر می کنم ، اگر تا ساعت 21 جواب ندادید می روم سراغ مسابقه بعدی (جواب هم دادید می روم سراغ مسابقه بعدی!!!)

کارگردان و نقش اول فیلم حالا هر دو چهره های مشهوری در هالیوود هستند ، اما در آن زمان بعد از ساختن یک فیلم مستقل کم هزینه که مورد توجه منتقدان قرار گرفت ، این اولین کار جدیشان بود که باعث شهرتشان شد .

راهنمایی قبلی را هم فراموش نکنید که گفتم بخاطر برخی شباهت ها ، فیلم را گاهی با باشگاه مشتزنی اشتباه می گیرند . در واقع این شباهت بخاطر یکی از بازیگران فیلم است!!! دیگه راهنمایی از این بیشتر؟!!!

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

دانم دارم زود جواب می دهم، اما چون جمعه ها نیستم ، ترسیدم تا شنبه حوصله تان سر برود و قید مسابقه را بزنید!

جواب مسابقه شماره 14 :   " قاپ زنی " (Snatch) محصول سال 2000 آمریکا و انگلستان به عنوان اولین فیلم مهم ساخته گای ریچی و بازی جیسون استتهام (اولین نقش آفرینی مهم) ، استیون گراهام و براد پیت!

مسابقه بعدی را کمی آسان تر گرفتم ، طولانی تر هم هست ، تا حسابی گوش کنید و بهانه نداشته باشید!!!

مسابقه شماره 15 : [External Link Removed for Guests]

لینک کمکی : [External Link Removed for Guests]

صلوات
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: بوشهر
سپاس‌های ارسالی: 517 بار
سپاس‌های دریافتی: 364 بار
تماس:

پست توسط mosiuo »

bamn نوشته شده:   دانم دارم زود جواب می دهم، اما چون جمعه ها نیستم ، ترسیدم تا شنبه حوصله تان سر برود و قید مسابقه را بزنید!

جواب مسابقه شماره 14 :   " قاپ زنی " (Snatch) محصول سال 2000 آمریکا و انگلستان به عنوان اولین فیلم مهم ساخته گای ریچی و بازی جیسون استتهام (اولین نقش آفرینی مهم) ، استیون گراهام و براد پیت!

مسابقه بعدی را کمی آسان تر گرفتم ، طولانی تر هم هست ، تا حسابی گوش کنید و بهانه نداشته باشید!!!

مسابقه شماره 15 : [External Link Removed for Guests]

سلام.فیلم مورد نظرت رو دیدم چندین بار هم دیدم اما اسمش رو یادم نمیاد.در مورد یه قاتل حرفه ای سیاه پوست چاق هست که تنها زندگی و کار میکنه و در نهایت هم کشته میشه.اون دیالوگی رو هم که گزاشتی عاشقشم اون جایی هست که شخصیت اصلی کنار خیابون کنار یه ماشبن بستنی فروشی سیار ایستاده و داره با یه دختر بچه در مورد کتاب هایی که خوندن حرف میزنن.سیاه پوسته عادت داره کتاب مورد علاقش رو قرض میده به بقیه و بعد نظرشون رو در مورد اون کتاب میپرسه.
شخصیت اصلی فیلم هم بسبار شخصیت معروفی هست اما اسمش رو بلد نیستم .هیچ فیلم ضعیفی ازش ندیدم .فوق العاده ازش خوشم میاد
اشک های که پس از هر شکست میریزیم، عرق هایست که برای پیروزی نریخته ایم!!!
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

این طوری که نمی شود!باید اسم فیلم را بگویید . یک راهنمایی هم می کنم که بازیگر مورد نظرتان اسکار هم گرفته است (البته نه برای این فیلم)  

صلوات
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط mosiuo »

bamn نوشته شده:  این طوری که نمی شود!باید اسم فیلم را بگویید . یک راهنمایی هم می کنم که بازیگر مورد نظرتان اسکار هم گرفته است (البته نه برای این فیلم)  

اسم فیلم رو یادم نمیاد فقط میدونم بازیگر اصلیش فارست ویتاکر سیاه پوست هالیودی که عاشق بازیهاشم.اخرین فیلمی که ازش دیوم آزمایش بود که عالی بازی کرد توش البته یه فیلمه 2016 هم داره که برا اسکار نامزد شده ببینم چی میشه.
مهم دیدن فیلمه که من چند بار دیدمش نمیدونم چرا بخاطر اون فیلم اسکار نگرفته اخه بهترین فیلمش بود .اگه لازمه تا داستان فیلم رو کامل توضیح بدم.حدس میزنم یه اسم سامورایی داشت یا حداقل یه اسم سامورایی تو فیلم زیاد تکرار شد..یه صحنه جالب هم داشت که به شکارچیان غیر قانونی حیوانات برخورد میکنه و بعد صحبت باهاشون میکششون.اون سکانس رو خوب یادمه
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط mosiuo »

یه فیلم دیگه هم ازش دیدم ایم اونم یادم نمباد با یه همکار دیگه برا یه شرکت که اعضای بدن رو برا مروم میساختن کار میکرون و اون مسءول پس گرفتن اعضا از کسایی که قست اعضای بدنشون رو ندادن.خیلی باحال بود
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

خیلی تنبل هستید!اسم بازیگر را که دارید ، خود فیلم هم که یادتان هست! پیدا کردن نام فیلم 2 دقیقه هم کار نداشت!

به هر حال از شما قبول می کنم! در ضمن فکر نمی کنم فارست ویتاکر برای فیلم " ورود " نامزد اسکار بشود! فیلم " مصادره کنندگان " رو هم دیدم . بی رودربایستی بگویم ، آشغال بود!!! اصلاً ارزش وقتی رو که برای دیدنش گذاشتم نداشت!

جواب مسابقه شماره 15 :   " گوست داگ : راه یک سامورایی " (Ghost Dog : The Way of the Samurai) ، محصول 1999 آمریکا ، فرانسه ، آلمان و ژاپن ، به کارگردانی جیم جارموش

حالا برویم سراغ مسابقه بعدی ، این یکی کمی سخت تر است برای همین اول کار یک راهنمایی می کنم ؛ از این فیلم به عنوان وصیتنامه سینمایی یکی از مشهورترین ستاره های تاریخ هالیوود یاد می شود!

مسابقه شماره 16 : [External Link Removed for Guests]

صلوات
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

نبود؟

مورد سئوال سخته یا قهر کردید؟!

خب فیلمش خیلی بی خودی بود! ویتاکر این همه فیلم خوب بازی کرده اون وقت شما این فیلم رو مثال می زنید؟! مصادره کننده ها شاید بدترین فیلم ویتاکر نباشد اما مطمئناً جزو پنج تا بدترین فیلم هایش است! فیلم های خوبش را بخواهید مثال بزنید باید بگویید : جوخه ، اتاق امن ، باجه تلفن ، مناظره کنندگان بزرگ ، دیدگاه برتر ، پیشکار و ... ، حتی فیلم سلاطین خیابانش هم بهتر از مصادره کننده ها است . البته ، هیچ شکی نیست که بدترین فیلم کارنامه ویتاکر چه فیلمی است! فیلمی که لقب بدترین فیلم تاریخ سینما را گرفته! " زمین میدان نبرد " (Battlefield Earth) .

صلوات
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط mosiuo »

سلام.من به شخصه علاقه خاصی به ویتاکر دارم شدیدا.بخصوص تو فیلمی که نقش موش ازمایشگاهی رو داشتن و برای یک ماه به عنوان مورد ازمایشی و برای دریافت پول تو یه یاختمان با چندین نفر محبوس مشن واقعا زیبا بود.
اما سوال اخری دیالوگ برام اشنا نیست.اگه میشه در مورد موضوع یا تاریخ فیلم یه راهنمایی کن
Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn »

mosiuo نوشته شده:سلام.من به شخصه علاقه خاصی به ویتاکر دارم شدیدا.بخصوص تو فیلمی که نقش موش ازمایشگاهی رو داشتن و برای یک ماه به عنوان مورد ازمایشی و برای دریافت پول تو یه یاختمان با چندین نفر محبوس مشن واقعا زیبا بود.
اما سوال اخری دیالوگ برام اشنا نیست.اگه میشه در مورد موضوع یا تاریخ فیلم یه راهنمایی کن

دیگر ، فقط می خواهید خواننده باشید؟
قرار نیست این صفحه فقط یک مکالمه دو طرفه بین بنده و جناب mosiuo باشد . شما هم کمی مشارکتتان را افزایش دهید و اگر فیلمی به نظرتان آشنا می آید ، جواب بدهید ، قبلاً هم گفته ام ، نترسید که بگویم جوابتان اشتباه است!

در مورد راهنمایی برای مسابقه شماره 16 هم باید بگویم ؛ این فیلم یکی از آخرین فیلم های بزرگ و کلاسیک ژانر وسترن در آخرین سال های عصر طلایی این ژانر بود (که با هجویه کلاسیک " زین های شعله ور " به گند کشیده شد!!!) و آنقدر مورد توجه قرار گرفت که یکی-دو سال بعدش نسخه کامل تر آن به صورت یک سریال تلوزیونی در آمریکا پخش شد . هنرپیشه نقش اول این فیلم همانطور که گفتم از مشهورترین ستاره های تاریخ هالیوود است که سابقه شکستن دماغ محافظ فرانک سیناترا هم در پرونده اش ثبت شده! با اینکه بعد از این فیلم چند فیلم دیگر هم بازی کرد و سپس درگذشت ، اما حرف های مهمی که در این فیلم برای نسل رو به انحطاط جوان های آمریکایی می زند ، آن را تبدیل به یک اثر مهم در تاریخ هالیوود کرده است . 

صلوات
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط mosiuo »

سلام .
دیالوگ رو هنوز یادم نیومده اما فک میکنم نقش اصلیش باید جان وین باشه اخه 2تا بازیگر مشهور وسترن جان وین و کلینت ایسفود هستند پس احتمالا منظور شما جان وینه اما باز نمیدونم کدوم فیلم ایشون منظور شماست.
البته خب منم فیلمهای وسترنقدیمی زیادی ندیدم اگه بحث سر کلینت ایسفود بود همه کاراش رو دیدم همشون.اما دهه 40 تا 70 خیلی قدیمی هستن دیگه
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”