دخترم کشته شد؛ چون پسر نزایید

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 155 بار
تماس:

دخترم کشته شد؛ چون پسر نزایید

پست توسط Kingman_62 »

مردی که به اتهام کشتن همسرش بازداشت شده است امروز در دادگاه کیفری تهران خود را بی گناه خواند و اعلام کرد عاشق او بود.
به گزارش ایسکانیوز، در نشست رسیدگی به این پرونده که شنبه در شعبه 71 دادگاه کیفری تهران به ریاست قاضی عزیز محمدی برگزار شد، ابتدا حیدری- نماینده دادستان- به تشریح کیفرخواست پرداخت: محمد کریم 41 ساله متهم است بامداد اول مرداد 1383 زنش طیبه را به دنبال اختلاف خانوادگی خفه کرد.
نماینده دادستان ادامه داد: با توجه به شکایت اولیای دم و همچنین اعتراف صریح محمد کریم در تحقیقات مقدماتی، از دادگاه برای او تقاضای اشدمجازات اسلامی دارم.
سپس مادر داغدار در جایگاه ویژه قرار گرفت و برای دامادش حکم مرگ خواست: صبح آن روز محمد کریم، نوه هایم را به خانه ام آورد و خودش رفت. من منتظر آمدن دخترم بودم که خبری از او نشد و دلواپس شدم.
روز بعد وقتی به خانه طیبه رفتم در کمال ناباوری با جنازه کبودش رو به رو شدم و ...
قاضی عزیز محمدی از مادر طیبه پرسید، آیا دختر و دامادت باهم اختلاف داشتند؟ که پاسخ شنید، بله، دامادم فرزند پسر می خواست اما طیبه دو دختر داشت. آنان بارها سر همین مساله با هم درگیر شده بودند و این اواخر محمد کریم می خواست دختر را طلاق دهد. گزارش ایسکانیوز می افزاید: قاضی عزیز محمدی نوبت را به محمد کریم داد تا به دفاع از خود بپردازد: من آدمکش نیستم، عاشق طیبه بودم و از چگونگی مرگ او خبر ندارم.
متهم 41 ساله ادامه داد: آن روز دو دخترم را به خانه مادرزنم بردم و به ساختمان خودم برگشتم. با طیبه ناهار خوردم و از خانه خارج شدم که صبح روز بعد خبر مرگ همسرم را شنیدم و به روز سیاه نشستم.
رییس شعبه 71 دادگاه کیفری تهران به محمد کریم گفت: پزشکی قانونی، مرگ طیبه را 24 ساعت پیش از پیدا شدن جنازه تشخیص داده، یعنی درست وقتی تو در خانه بودی، در این باره چه توجیحی داری؟ متهم با عصبانیت پاسخ داد: دروغ است. من از چگونگی مرگ زنم خبر ندارم. گزارش ایسکانیوز حاکی است: با پایان حرفهای محمد کریم، قاضی عزیزمحمدی و چهار مستشارش وارد شور شدند و تا با توجه به مدارک موجود به انشای رای بپردازند.
 تصویر

تصویر

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”