روشن شدن خودکار موبایل دیتا

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات تلفن همراه خود را مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain II
Captain II
محل اقامت: فلاح
سپاس‌های ارسالی: 299 بار
سپاس‌های دریافتی: 261 بار

روشن شدن خودکار موبایل دیتا

پست توسط امیر عیوضی »

درود بر دوستان
به تازگی گوشی موبایل huawei y6 pro -AL00 خریداری کردیم (دست دو اما کم کارکرد)
گوشی یه مشکلی که داره هرز چند گاهی خود به خود موبایل دیتاش وصل میشه
البته بازنشانی به تنظیمات کارخانه همون اول کردیم که اطلاعات صاحب قبلیش پاک شه و تمام بود و نبود گوشی پاک شد و گوشی خام هستش اما این مشکل ازار دهنده هست چون هزینه سنگینی میندازه و من از وای فای استفاده میکنم
یه تحقیقی هم که کردم بعضیا گوشی اکبند گرفتن و از همون اول این مشکلات رو داشتن البته روی گوشی های مختلف
از تنظیمات دسترسی برنامه ها به موبایل دیتا رو برداشتم
به نظر شما بزرگواران بنده چگونه میتونم این مشکل رو حل کنم؟(اندروید گوشی به اخرین نسخه بروز و رسمی موجود هست)
متشکرم
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا ( أرضُ الله الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 4479 بار
سپاس‌های دریافتی: 8589 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

سلام
در گوشیها خیلی چیزها هست که با نت تماس میگیره برای اطلاعات گرفتن مثل هواشناسی , بازار بورس , ایمیل , ساعت و تاریخ , آپدیت سیستم عامل گوشی , فلاش پلیر , ریل پلیر و غیره
برنامه هایی هم هست که اطلاعات ارسال میکنه مثل بدافزارها که صدا و تصویر و شماره ها و مسجها و غیره رو میفرسته برای اربابش و همچنین موقعیت یاب گوشی و غیره
برنامه هایی هست که بهتون میگه چی به نت وصل شده و چقدر اطلاعات کشیده یا فرستادن
در گوگل پلی فراوونه .
بنویسید contorol internet trafic
اطلاعات بیشتر در مورد امنیت اطلاعاتی و مالی
topic-t112046-144.html
صرفه‌جویی های میلیونی در هزینه‌های خودرو

صرفه‌جویی های میلیونی در هزینه‌های زندگی

برنامه‌های کاربردی اندروید و اطلاعات مهم در مورد تنظیمات اندروید

جسارتاً آموزش توبه به زبان ساده

توصیه‌های مهم امنیتی

توصیه‌های بسیار مهم بهداشتی

تاپیک جامع سرویس و تعمیر و مشاوره آبگرمکن و پکیج

سوالات سیستم آبرسانی ساختمان

دوستِ عزیز، چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همه ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برای بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه.
یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست.

باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
قبول نداری؟
این شما واین هم دنیا
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22099 بار

Re: روشن شدن خودکار موبایل دیتا

پست توسط sinaset »

باسلام
البته مارک گوشی شما خوب نمی باشد (بنظر اینجانب)

اما معمولا اینجور باگ و اشکالات در نسخه های بعدی فریم وار ها برطرف میشود،جستجو کنید ببینید جدیدترین فریم واری که برای گوشی شما اماده است،چه چیزی می باشد. و چه اشکالاتی را برطرف کرده است.
سپس اقدام به دانلود و نصب ان بر روی گوشی خود کنید.
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

پست توسط Erratic »

sinaset نوشته شده:باسلام

اما معمولا اینجور باگ و اشکالات در نسخه های بعدی فریم وار ها برطرف میشود،جستجو کنید ببینید جدیدترین فریم واری که برای گوشی شما اماده است،چه چیزی می باشد. و چه اشکالاتی را برطرف کرده است.
باتشکر.

سری huawei از بهترین و پرطرفدارترین سری برندهای پر استفاده در ایران هستش. این گوشی ها جزو اولین برندها بودن که اسمارت فون های هوشمند رو با سخت افزار قابل ملاحظه و با اختلاف قیمت بسیار زیاد از رقبای خودشون وارد بازار کردند
به شخصه دو سال هست که از سری y550 استفاده میکنم و کاملا راضی هستم گوشی 4g ساپورت است و سی پی یو 4 هسته 1.2 و زمان خودش با قیمت 340 تومان نه از بازار بلکه از مغازه تهیه شد. مدل سامسونگ با در نظر گرفتن و پایین بودن برخی مشخصه ها با قیمت 550 تومان توسط دوستان خریداری شد که مشکل سی پی داشت و مدام هنگ میکرد.
مقایسه این برند همچون برند لنوو هست که سخت افزار های قدرتمند رو با قیمت بسیار مناسب تر از رقبا عرضه میکنند
Captain II
Captain II

پست توسط امیر عیوضی »

سلام
گوشی به اخرین نسخه موجود فریم وارش اپدیته
بعدشم گوشی که تازه ریست فکتوری شده چیزی نداره که بخواد اذیت کنه
اگرم چیزی دانلود بشه به صورت خودکار مال زمانی هست که خود فرد وای فای یا موبایل دیتاش رو روشن میکنه و بعدبرنامه ها بدون اجازه استفاده میکنند
اما برنامه ای نمیتونه که خودش تنظیمات گوشی رو بهم بریزه و موبایل دیتا رو روشن کنه
مگر اینکه برنامه های داخلیش باشه که البته اگر این مشکل برای همه بود صد در صد کارخانه برای همه اپدیت میفرستاد
این مشکل ربطی به مارک و برند نداره
یه بنده خدایی سامسونگ نوت3 اکبند گرفته بود و این مشکل را داشت و حتی من چندین نفر را دیدم که این مشکل را توی انجمن های مختلف بیان کردن با مارک های مختلف
حالا به نظرتون امکان داره از چی باشه؟ و چطور میشه حلش کرد؟
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22099 بار

پست توسط sinaset »

Erratic نوشته شده:

باتشکر.

سری huawei از بهترین و پرطرفدارترین سری برندهای پر استفاده در ایران هستش. این گوشی ها جزو اولین برندها بودن که اسمارت فون های هوشمند رو با سخت افزار قابل ملاحظه و با اختلاف قیمت بسیار زیاد از رقبای خودشون وارد بازار کردند
به شخصه دو سال هست که از سری y550 استفاده میکنم و کاملا راضی هستم گوشی 4g ساپورت است و سی پی یو 4 هسته 1.2 و زمان خودش با قیمت 340 تومان نه از بازار بلکه از مغازه تهیه شد. مدل سامسونگ با در نظر گرفتن و پایین بودن برخی مشخصه ها با قیمت 550 تومان توسط دوستان خریداری شد که مشکل سی پی داشت و مدام هنگ میکرد.
مقایسه این برند همچون برند لنوو هست که سخت افزار های قدرتمند رو با قیمت بسیار مناسب تر از رقبا عرضه میکنند

سلام بر شما
،لزوما پرطرفدار بودن،به معنی خوب بودن یا ... نیست.
کیفیت ساخت،پشتیبانی (مثل فریم وار تا حداقل 1 تا 2 سال) و .. ملاک های برای انتخاب یک گوشی مناسب می باشد.
اینجانب تا بحال با تلفن هوشمندی چون مارک مورد اشاره شماکار نکرده ام،اما چین بطوری کلی به روی کیفیت کار نمی کند! و این بارها و بارها تکرار شده است

دلیل محبویت گوشی مثل سامسونگ (که اینجانب بنظرم در رده متوسط می باشد!) همین استفاده از سخت افزار بالا و قیمت پایین می باشد، حال شرکت هاوایی نیز از چنین الگویی برای کارها خود استفاده کرده است و محبوب شده است،و این اصلا خوب نیست! چون کیفیت بالاتر از قدرت می باشد!
چرا که گوشی که خریداری شود،و بعد از 1 سال یا 2 سال استفاده (مداوم )خراب بشود... خوب نمی باشد.

بطور کلی چین،واقعا بازار جهانی را خراب و بی کیفیت کرده است . هزینه که پرداخت میشود!که حداقل 4 تا 5 سال کار کند! در عرض 1 یا 2 سال خراب یا با مشکلات عجیب بر می خورد.
ملت ما هم که فکر میکنم! ده ها یا 100 سال بعد! بعد از کلی خسارت،یاد خواهند گرفت،که کیفیت مهم تر از کمیت خواهد بود...
---
به کمک نرم افزار ترافیک خودتان را کنترول کنید.چون با نرم افزار میشه ریزترین فعالیت اینترنت را کنترول کرد.
*ضمن اینکه توصیه نیز میکنم،از مارک معتبر استفاده کنید و قبل از خرید تلفن همراه خود،در اینترنت به خوبی تحقیقات انجام دهید.تا مثل حال،به مشکل برنخورید.
*ضمن اینکه،بعد از خرید گوشی خودتان،قبل از اینکه مهلت تست چند روزه گوشی تمام بشود،همه تنظیمات و قابلیت های تلفن را بررسی کنید (طبق قانون رسمی، 72 ساعت می باشد،تا اونجا که فکر میکنم)
*بعضی گوشی از کارخانه! مشکلات از قبیل چیپ های سی پی یو یا مادربرد یا .. دارن،برای همین،همیشه از گوشی ها با گارانتی معتبر استفاده کنید،تا در صورت بودن مشکل،به کمک نمایندگی ان را فورا تعویض کنید. (معمولا این چنین گوشی ها با مشکلات از قبیل ریست شدن بی مورد و دائم روبرو هستن)

باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.
Captain II
Captain II

پست توسط امیر عیوضی »

گوشی نزدیک به یکسال و اندی ماه گارانتی رسمی هواوی سرویس داره
اتفاقا راجب این گوشی تحقیقاتی هم انجام دادیم
از نظر کیفیت البته با عرض پوزش ، گوشی های هواوی سگ جون ترین و خرکار ترین گوشی های هستن که تو ایران موجودن و قطعاتش به راحتی و ارزانی گیر میاد
برای مثال ما حدود 3/4 ماه پیش یه گوشی سامسونگj5 خریدیم و این گوشی روش گلس ضخیم و ضد ضربه هم انداختیم
این گوشی یک بار ازدست افتاد
اقاسینا هم در جریان هستند
گوشی هیچیش نشده اما صفحه نمایشش (lcd) خراب شده زنگ زدیم میگن حداقل 400 تومن هزینشه چون کم گیر میاد قطعات، تعمیر سخت و از اون بد تر lcd از تاچ و صفحه و ... جدا نیست بلکه مرتبط به هم هستن
اما هواوی تحقیق کردیم قیمت lcd 120 هزار تومنه همچیش گیر میاد تعمیر راحت
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا ( أرضُ الله الواسعة)
سپاس‌های ارسالی: 4479 بار
سپاس‌های دریافتی: 8589 بار

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI »

امیر عیوضی نوشته شده:سلام

حالا به نظرتون امکان داره از چی باشه؟ و چطور میشه حلش کرد؟

سلام
باید توی تنظیمات گوشی و برنامه هاش بگردین تا هر چیزی که مربوط به تماس با نت هست از کار بندازین
برنامه کنترل ترافیک هم نصب کنین . شاید با اون پیدا بشه
صرفه‌جویی های میلیونی در هزینه‌های خودرو

صرفه‌جویی های میلیونی در هزینه‌های زندگی

برنامه‌های کاربردی اندروید و اطلاعات مهم در مورد تنظیمات اندروید

جسارتاً آموزش توبه به زبان ساده

توصیه‌های مهم امنیتی

توصیه‌های بسیار مهم بهداشتی

تاپیک جامع سرویس و تعمیر و مشاوره آبگرمکن و پکیج

سوالات سیستم آبرسانی ساختمان

دوستِ عزیز، چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همه ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برای بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه.
یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست.

باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و نفوذت رو به کار بگیر
تا مانعِ پرواز بشی.
قبول نداری؟
این شما واین هم دنیا
Captain II
Captain II

پست توسط امیر عیوضی »

سلام دوستان
بنده تونستم مشکل رو حلش کنم
از طریق تنظیمات، قسمت اول موارد بیشتر،یه بخشی داره کهAPNها و خاموش و روشن کردن داده هابود، اما یه قسمت داشت که میشد تنظیم کرد که اتوماتیک اینترنت دیتا روشن و خاموش میشه
از همه دوستان عزیزم بابت محبتشون سپاس گزاری میکنم
موفق باشید
در پناه خدا.
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

پست توسط Erratic »

sinaset نوشته شده:
Erratic نوشته شده:

باتشکر.

سلام بر شما
[HIGHLIGHT=#FF0000]،لزوما پرطرفدار بودن،به معنی خوب بودن یا ... نیست. 
کیفیت ساخت،پشتیبانی (مثل فریم وار تا حداقل 1 تا 2 سال) و .. ملاک های برای انتخاب یک گوشی مناسب می باشد.
اینجانب تا بحال با تلفن هوشمندی چون مارک مورد اشاره شماکار نکرده ام،اما چین بطوری کلی به روی کیفیت کار نمی کند! و این بارها و بارها تکرار شده است

دلیل محبویت گوشی مثل سامسونگ (که اینجانب بنظرم در رده متوسط می باشد!) همین استفاده از سخت افزار بالا و قیمت پایین می باشد، حال شرکت هاوایی نیز از چنین الگویی برای کارها خود استفاده کرده است و محبوب شده است،و این اصلا خوب نیست! چون کیفیت بالاتر از قدرت می باشد!
چرا که گوشی که خریداری شود،و بعد از 1 سال یا 2 سال استفاده (مداوم )خراب بشود... خوب نمی باشد.

بطور کلی چین،واقعا بازار جهانی را خراب و بی کیفیت کرده است . هزینه که پرداخت میشود!که حداقل 4 تا 5 سال کار کند! در عرض 1 یا 2 سال خراب یا با مشکلات عجیب بر می خورد.
ملت ما هم که فکر میکنم! ده ها یا 100 سال بعد! بعد از کلی خسارت،یاد خواهند گرفت،که کیفیت مهم تر از کمیت خواهد بود...
---
به کمک نرم افزار ترافیک خودتان را کنترول کنید.چون با نرم افزار میشه ریزترین فعالیت اینترنت را کنترول کرد.
*ضمن اینکه توصیه نیز میکنم،از مارک معتبر استفاده کنید و قبل از خرید تلفن همراه خود،در اینترنت به خوبی تحقیقات انجام دهید.تا مثل حال،به مشکل برنخورید.
*ضمن اینکه،بعد از خرید گوشی خودتان،قبل از اینکه مهلت تست چند روزه گوشی تمام بشود،همه تنظیمات و قابلیت های تلفن را بررسی کنید (طبق قانون رسمی، 72 ساعت می باشد،تا اونجا که فکر میکنم)
*بعضی گوشی از کارخانه! مشکلات از قبیل چیپ های سی پی یو یا مادربرد یا .. دارن،برای همین،همیشه از گوشی ها با گارانتی معتبر استفاده کنید،تا در صورت بودن مشکل،به کمک نمایندگی ان را فورا تعویض کنید. (معمولا این چنین گوشی ها با مشکلات از قبیل ریست شدن بی مورد و دائم روبرو هستن)

باتشکر.

سلام
برندی پرطرفدار هست که توسط عامه مرد استفاده تست شده و جواب داده یا توسط آشنایان خریداری و رویت شده عملکردش پس در صورتی که یک برند محبوب باشه یعنی عملکرد داشته
گوشی سامسونگ علاوه قیمت بالا از سخت افزارهای مناسب استفاده نمیکنه همچنین مشکلات اصولی و پایه ای در اکثر مدل هاش رویت شده بزرگترین نمونه اون ترکیدن باتری یکسری از این گوشی بود که فیلم هاش هنوز در یوتوب هست پس فکر نکنید که اگر جنسی قیمتش بالاست لزوما کیفیتش هم بیشتر هست
Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 »

مشکل روشن شدن خودکار دیتا و GPS از شیطنت‌های همراه اول حدود 2 3 سال پیش بود که البته برای مکان یابی و تست کیفیت اینترنت 3g/4g استفاده میکرد، برای اینکه اپراتورها دسترسی به گوشی شما برای انجام چنین کارهایی رو نداشته باشند باید Simtoolkit رو از سیستم حذف کنید که برای این کار نیاز هست گوشی روت بشه. من دقیقا اون زمان این مشکل رو داشتم که با این روش حل شد. ممکنه مشکل شما هم به همین دلیل بوده باشه که البته این برنامه توسط همراه اول چند سالی میشه دیگه اجرا نمیشه، اما به هر حال حذف Simtoolkit جلو سو استفاده های احتمالی در اینده رو خواهد گرفت
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات تلفن همراه”