وزارت ارشاد سال ۸۵ را سال رجوع به قرآن اعلام كرد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

وزارت ارشاد سال ۸۵ را سال رجوع به قرآن اعلام كرد

پست توسط Leila »

وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در مراسم تجليل از طاهره صفارزاده - قرآن پژوه -گفت: سال جاري را سال رجوع زيبا تر و گسترده تر به قرآن قرار مي دهيم، چون احترام به قرآن احترام به پيامبر است.
به گزارش خبرگزاري فارس محمدحسين صفارهرندي در محفل انس با قرآن كريم حوزه بسيج خواهران وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي با بيان اين مطلب كه «قرآن كتاب يادآوري و تنبه، تدبر و تامل است» بيان داشت: قرآن دعوت به نگريستن به دور و بر مي كند آن هم از موضع تدبر و تعمق درباره خودش.
وي با بيان اين مطلب كه از خاصيت ذكر بودن قرآن بايد بهره برداري هاي بيشتري صورت گيرد، ادامه داد: هر زمان كه در مقابل قرآن زانو مي زنيم، پله هاي زيادي از مسيرهاي انحرافي به مسير ثواب باز مي گردد. قرآن وسيله تصحيح و تطبق عمل ما با آرمان هاي ما است و از قرآن مي توان به عنوان زبان معيار نام برد.
وي با توجه به حضور صفارزاده و بانوان قرآن پژوه در اين مراسم ادامه داد: مايه مباهات و غرور است كه بانويي ايراني به عنوان بانوي قرآن پژوه در جهان معرفي شده است.
وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي در ادامه به نقش فعال زنان در عرصه هاي فرهنگي و اجتماعي اشاره كرد و گفت: نقش برجسته زنان در هدايت هاي علمي و معنوي بر هيچ كس پوشيده نيست. در ادامه اين مراسم طاهره صفارزاده سه قطعه شعر قرائت كرد و لوح ياد بود خود را از وزير ارشاد دريافت كرد.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”