بدلكار كبري 11 در برج ميلاد!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1420
تاریخ عضویت: دوشنبه 17 مهر 1385, 9:56 am
محل اقامت: سرزمین تاریکی ها
سپاس‌های ارسالی: 1082 بار
سپاس‌های دریافتی: 869 بار
تماس:

بدلكار كبري 11 در برج ميلاد!

پست توسط gigi64 »

هموطن-بدلكار سريال هشدار براي كبري 11 مي‌خواهد از بالاي برج ميلاد بدون استفاده از تجهيزات و با سه طناب به صورت وارونه فرود بيايد.
پيمان ابدي كه هم‌اكنون گروه بدلكاران را در ايران راه‌اندازي كرده است در گفت‌وگو با فارس در خصوص تازه‌ترين برنامه‌اش در ايران گفت: قرار است با سه طناب 70 متري طول برج ميلاد را به صورت وارنه به سمت پائين سرازير شوم. وي افزود: سخت‌ترين بخش اين كار تغيير طناب‌ها است كه با توجه به اينكه با صورت به سمت پائين مي‌آيم اين كار بسيار سخت خواهد بود.
تصویر

ابدي ادامه داد: در ارتفاع 40 متري زمين نيز بدون چتر، سقوط آزاد انجام مي‌دهم.
اين بدلكار خاطرنشان كرد: قرار است اين عمليات را با پرچم ايران انجام دهم كه اين موضوع باعث نمايش برج ميلاد و اقتدار ايرانيان در جهان خواهد بود.

وي درباره زمان اجراي برنامه‌اش گفت: هنوز زمان اجراي برنامه مشخص نشده است. مسئول پروژه برج ميلاد با اين كار موافقت كرده است اما مسئول حقوقي برج مخالف اجراي برنامه است.
پيمان ابدي كه از بدلكاران حرفه‌اي سريال موتورسواران و هشدار براي كبري 11 است، هم‌اكنون با تشكيل گروه بدلكاران در ايران در حال آموزش به علاقمندان به اين حرفه است.
او معتقد است بدلكاران ايراني اين حرفه را به صورت علمي آموزش نديده‌اند و از نظر آنها بدلكاري كتك خوردن در صحنه‌هاي اكشن فيلم است.
اين بدلكاران قصد دارد در صورت فراهم شدن شرايط، فيلمي اكشن در ايران بسازد.
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”