درخشش دوومیدانی ایران در قهرمانی آسیا

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3298
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۰ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 4688 بار
سپاس‌های دریافتی: 6979 بار

درخشش دوومیدانی ایران در قهرمانی آسیا

پست توسط bamn »

   سلام خدمت دوستان گرامی .

در شرایطی که هنوز یک روز به پایان رقابت های دوومیدانی قهرمانی آسیا (سال 2017) در شهر تاریخی بوبانسور هندوستان باقی مانده است تیم ملی دوومیدانی ایران با کسب 4 مدال طلا و یک مدال برنز در رده سوم جدول رده بندی مدالی این رقابت ها قرار گرفته است .

برای تیم ایران تا این لحظه احسان حدادی در پرتاب دیسک ، علی ثمری در پرتاب وزنه ، حسن تفتیان در دوی 100 متر و حسین کیهانی در دوی 3000 متر با مانع موفق به کسب مدال طلا شده اند و مسلم نیادوست در دوی 1500 متر مدال برنز گرفته است .

پیشتر بهترین عملکرد دوومیدانی ایران در رقابت های قهرمانی آسیا به رقابت های سال 2007 در امان (پایتخت اردن) باز می گشت که تیم ایران در آن رقابت ها موفق به کسب دو مدال طلا ، 4 نقره و 3 برنز شده بود .

در شرایطی که سال آینده رقابت های بازی های آسیایی 2018 جاکارتا را در پیش داریم ، امید به موفقیت تیم دوومیدانی ایران در آن رقابت ها و جبران عملکرد ضعیف این تیم در بازی های آسیایی 2014 بیشتر شده است ، به شرط اینکه در این فاصله تقریباً 14 ماهه ، دوومیدانی ایران اسیر حواشی نگردد .

فراموش نکنید هدف نهایی برنامه ده ساله فدراسیون دوومیدانی ایران برای این رشته پر مدال در بازی های آسیایی و المپیک رسیدن به حد نصاب کسب 5 تا 8 مدال طلا در بازی های آسیایی 2022 می باشد .  
شادی روح پدرم و همه درگذشتگان

صلوات
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”