"""" آقايان و خانمها """""

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1474 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 »

ARMIN نوشته شده:Leila, انصافا چند تاش اصلا درست نيست.مثلا در مورد 4 به دليل اين است که خانم ها معمولا سنگين تر از آقايون هستند. :grin: .
ولي mohsen1001, مورد 15 و 16 درسته ديگه.

چی بگم والا :-o
Captain
Captain
سپاس‌های دریافتی: 27 بار

پست توسط sandbad »

بايد توجه داشت که هميشه حرف اخر رو اقايون ميزنند...ميگن چشم :?
نوبت باران هميشه محفوظ است...
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران. شهرک اکباتان
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 186 بار

پست توسط ARMIN »

sandbad, دقيقا درست مي گي هميشه حرف اول و آخر را در همه جا آقايون مي زنند. «چشم خانم جان»
Don't play games with the ones who love you
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila »

خيلي عاليه :-)
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
-
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

4 مسئله اي كه هرگز نبايد بروي مردا

پست توسط NIRVANA »

در روابط زناشويي مسائلي وجود دارند كه يـك زن هيچگـاه نبايد درمورد شوهرش مطرح نموده و يا با سخني نيش دار اقدام به آزار و اذيت او نمايد. شما مي توانيد در مورد نحوه لـبـاس پـوشيـدن و يـا اضافه وزن شوهر خود صحبت نماييد بـدون ايـنكه براي وي دلخوري پيش بيايد و يا از شما دلگيـر گـردد امـا چـهار مـسئله وجـود دارد كه پيش كشيدن هر يك تاثير ناگواري در روحيه و غرور يك مرد برجاي خواهدگذاشت چـرا كه اولا باعث مي گـردد كه او خودش را با خصيصه هاي مـردان ديـگر مقايسه نموده و سرخورده شود ثـانـيا به دليل اين كـه تـغيير مسائل مذكور به دست خود آدم نبوده و جزء ويژگيهاي هر انساني است، موجب افسردگي و نا اميدي خواهد گرديد.

در ادامه به اين مسائل اشاره ميكنيم:

1- بنيه مالي و پول
واضح است كه داشتن پول بيشتر بهتر از داشتن مقدار كم آن مي بـاشد. مـردان بـر اين تصورند كه ميـزان سـرمايه و قدرت مـالي آنها منعكس كننده ارزشهاي درونيشان است. بنابراين گوشـه و كنـايه زدن در مـورد درآمـد يـك مـرد در حـقيـقت لـطمـه زدن بـه غـرور او محسوب مي گردد. وقتي به شوهر خود با سخني نيش دار ميگوييد كه مثلا " تلويزيون ما كوچكترين تلويزيوني است كه تا حالا ديده ام"، در وجود و ضمير او آتشي برميافروزيـد چون او را در برابر مردهاي ديگري كه مي شناسيد شرمنده و تحقير نموده ايد-- مرداني با تلويزيونهاي بزرگتر و پيشرفته تر. تلويزيون بزرگ يعني كيف پر از پول. و درآمـد يـك مـرد چيزي نيست كه بتواند آنرا فورا تغيير دهد -- مگر اينكه بخواهد بـه يك بانك دستبرد بزند. شـكاف زماني عميق تر مي شود كه يـك زن خـانه مـحـقر شـوهـرش را به روي او زده و ميپرسد: "ميتونم بپرسم پــولاتو كجا خرج ميكني؟ " آيا شوهر بايد بگويد صرف داروهاي گران قيمت رفع كم مويي ميكند؟ نمي داند.

2- موي سر
اگر مسئله اي وجـود داشته باشد كه مــردان نسبت بـه آن حساس باشند، اين مسئله موي سر آنها است. هر مردي نگران اين موضوع مي بـاشـد كه بالاخره موي سرش را از دست خواهد داد، چون مردان تصور ميكنند كـه بـا ريختن موي سر، جذابيت آنها در برابر همسرشان نيز ازبين خواهد رفت.

يـكي از دوسـتـان مـن بـعد از اينكه نامزدش به او گفت: "موهاي خوش رنگي داري ولي حيف كه كـم پشته"، دچـار افـسردگي شـد. در حـقيقت او كار زيادي براي پرپشت كردن مـوهايش نمي توانست انجام دهد مگر اينكه به سـراغ داروهـاي گـران قـيـمـت رشد مو ميرفت.

3- قد
مردها كاري زيادي در مورد كوتاهي قد خـود نميتوانند انجام دهند. قـد پدر و دو برادر من هر سه 179 و قد خود من 170 سانت است. چند ماه پيش وقتي همسرم با كنايه گفت "برادات هر دو قـد بلندند، پـس قد تو به كي رفته؟" حسابي دلگير شده و تا چند وقت در فكرش بودم. با اينكه بسياري مردان كوتاه قد و در عين حال قدرتمند و موفق، در اجتماع وجـود دارند، مطالعات نشان داده كـه مـردان بـلنـد قد جـدي تـر از مـردان كوتاه قد در نظر گرفته مي شوند.

4- مردانگي
مسخره نمودن مردانگي يك فرد،شكنجه آورترين گوشه و كنايه براي وي بشمار مي آيد. يك زن بايد بداند كه هرگز نبايد شوهر خود را بدليل ناتواني ها و ضعف هاي جنسي وي مورد سرزنش و استهزاء قرار دهد چرا كه اين مطلب مي تـواند صـدمات و زيانهاي جبران ناپذيري در روحيه و زندگي او بگذارد.

نـكته اين است كه وقتي شما به شوهر خود اين موضوع را گوشزد ميكنيد، در حقيـقـت او تصور مينمايد كه نسبت به مردان ديگر داراي ضعف و ناتواني شديد است و همين امر باعث سرشكستگي و آزرده خاطري وي ميگردد.
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران. شهرک اکباتان
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 186 بار

پست توسط ARMIN »

سلام
NIRVANA, واقعا عالي بود. اي کاش تمام خانمها اين مطالب را مطالعه مي کردند و از آنها اطلاع داشتند.
Don't play games with the ones who love you
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط Leila »

اخه نمي شه از همه ي اين موارد بي خيال گذشت
بعضي از مواردو بايد حتما حتما گفت :-)
Major
Major
نمایه کاربر
محل اقامت: در همين نزديكي...
سپاس‌های ارسالی: 48 بار
سپاس‌های دریافتی: 189 بار

پست توسط Masoud »

اگه شوهره 8-) بشه بزن و :cool: کنه...بازم جرات داري بگي؟؟ :grin:
تصویر
Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط saeed13608285 »

علتش اينه كه مردا ميتونن با يك زن كم هوش تر از خودشون هم خوشبخت بشن.ولي اگه يك مرد هوش هم نداشته باشه پس ديگه چي داره كه زنه دلشو بهش خوش كنه؟ :grin:
saeed
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط Leila »

زدي وسط خال :-)
مردي كه هوش نداشته باشه ارزش زندگي كردنو نداره :-)
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط Leila »

بله كه دارم خوبشم دارم :-)
-
سپاس‌های دریافتی: 16 بار

توصيه هايي در رابطه با زبان جسمان

پست توسط NIRVANA »

توصيه هايي در رابطه با زبان جسمان (براي اقايان)

اینم در برای آقایون :-)

با حرکات خود چه پیامی را انتقال می دهید؟

در این قسمت چند حرکت پیشنهاد می شود که رعایت آنها الزامی است:

1- کمر خود را راست نگه دارید. با این کار شما به "با اعتماد به نفس ترین" انسان موجود بر روی کره زمین تبدیل می شوید.

2- آرام حرکت کنید. زمانیکه می خواهید ژست های مختلف به خود بگیرید، باید سعی کنید که این کار را با آرامش تمام انجام دهید. به آرامی صحبت کنید و به آرامی چشمک بزنید. با این کار اطمینان خاطر و آرامش خود را به شخص مقابل منتقل می کنید.

3- مکث کنید. هرگاه شما را مخاطب قرار دادند، آنگاه پاسخ دهید. به خاطر داشته باشید که مجبور نیستید نسبت به مسائلی که تمایل ندارید، وا کنش نشان داده و به آنها پاسخ دهید. خانم ها همیشه قصد دارند تا تعادل شما را بر هم زنند. پس بهتر است که با طناب آنها به چاه نیفتید. خونسردی خود را حفظ کنید و اگر این کار نیاز به مکث کردن داشت، از انجام آن خودداری نکنید.

رفتارهاي نادرستی که باید از آنها اجتناب کنید:

1- تند تند صحبت کردن یا زیاد صحبت کردن. این کار گویای آن است که شما فرد عصبی و سطحی نگری هستید. (حتی اگر داستان بسیار جالبی را تعریف کنید یا اینکه صحبت کردن از جمله خصوصیات جذاب شما باشد.)

2- حرکات بدنی، خنده و تیک های عصبی. من بسیاری از افراد را دیدم که پس از اتمام صحبت هایشان خنده هایی از روی عصبانیت به فرد مقابل تحویل می دهند. با این کار جاذبه خود را از دست می دهید. این کار نا امنی و عدم اطمینان شما را نشان می دهد.

3- عدم برقراری ارتباط چشمی. شما باید تا زمانیکه او به چشمان شما نگاه می کند، ارتباط چشمی را برقرار نگاه دارید. با این کار به صورت ناخوداگاه نشان می دهید که هیچ گونه ترس پنهانی در دل خود ندارید.

من به شما پیشنهاد می کنم که در مورد حرکات بدن و طریقه پیدا کردن تسلط بر آن ها مطالعه بیشتری داشته باشید تا بتوانید تبدیل به "مرد رویا های خانم ها" شوید.

فیلم سینمایی ocean’s eleven را تماشا کنید و به حرکات فیزیکی برد پیت و جرج کلونی توجه کنید. آن دو نمونه های جذابی از حرکات تاثیر گذار فیزیکی را ارائه می دهند.

فیلم بر باد رفته را تماشا کنید و ببینید که رت چگونه اسکارلت را مهار می کند. واقعا فوق العاده است.

هر چه توجه بیشتری داشته باشید بهتر یاد می گیرید و پیشرفت می کنید.

نکاتی پیرامون امتیازات شخصی برای ملاقات با خانم ها؟

حتما. در این قسمت نکاتی است که سالیان دراز طول کشید تا به آنها دست پیدا کردم:

1- اگر مواردی را که خانم ها برای آن ارزش قائل هستند رعایت کنید تا اینکه بخواهید از روش عادی زندگی خود پیروی کنی(مگر اینکه خود به شخصه در این کار استاد باشید)، از عموم مردم احترام بیشتری دریافت می کنید

2- برای جذاب نشان دادن شخصیت خود باید همه روزه از امتیازاتی که توسط خانم ها مورد پذیرش واقع می شود بهره بگیرید. شاید در طول روز خانم ها از بین 50 تا 100 مورد مختلف برخورد کنند اما پس از مدتی تمام آنها را فراموش می کنند شما باید از این نکته استفاده کنید و خود را در میان آنها قرار دهید و سعی کنید که کنار گذاشته نشوید.

3- بامزه و سرگرم کننده باشید. (این افراد به عنوان خود نما و با مزه هم شناخته می شوند.) می توانید از چیزهایی از این دست استفاده کنید: " من داشتم در اینترنت گشتی می زدم که دیدم تعداد بسیار زیادی خانم تنها و نا امید در اینجا پیدا می شوند که ناگهان تو را دیدم که که تنها و نا امید بودی اما دوست داشتنی هم بودی..." به خاطر همین بهت پیغام دادم که ببینم آیا به اندازه عکست جالب هستی."

بهتون نگفته بودم که به تازگی یکی از دوستان عکس خودش به همراه چند دلفین را در پروفایل شخصی اش جا داده بود. این کار باعث شد که او پیام های بشماری را از جانب خانم های مختلف دریافت کند. البته من خودم امتحان نکردم اما باید عقیده بینظیری باشد!

آیا فکر می کنید بعضی از خانم ها تنها به دنبال مال و منال آقایون هستند؟

اول باید بگوییم که بله؛ بعضی از خانم ها فقط با مردهایی ارتباط برقرار می کنند که با اندازه کافی پول داشته باشند.

اما این امر فراگیر نیست و خانم های انگشت شماری به دنبال این مسائل هستند.

اگر یک خانم امواج جادویی جذابیت را از جانب مردی دریافت کند، آنوقت پولدار بودن و یا نبودن شما مشکلی را ایجاد نمی کند. من در گذشته تصور می کردم که تنها مردهایی که ماشین مدل بالا دارند و حساب های بانکی شان پر از پول است می توانند با هر خانمی که بخواهند ارتباط برقرار کنند.

اما بعدها که با مردهایی که در مورد برقراری ارتباط با خانم ها موفق بودند آشنا شدم به این نتیجه رسیدم که شخصیت بیش از هر چیزی (از جمله قیافه، قد و پول) برای آنها اهمیت دارد.

در حقیقت بیشتر مردهایی که در ارتباط با خانم ها موفق می شوند به هیچ وجه پولدار نیستند.

شما باید یاد بگیرید که چگونه می توانید خانم ها را با استفاده از شخصیت جذاب خود تحت تاثیر قرار دهید. راه عبور شما همین است و بس.

باور کنید.

خانمها تا چه اندازه با این مطالب موافقید؟ :-(
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”