"""" آقايان و خانمها """""

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

Major I
Major I
پست: 302
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 13 اسفند 1385, 1:40 pm
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 15 بار
تماس:

پست توسط Saeed_6262 »

خيلي بي مزه و يخ بود
فكر مي كردم از اين چرنديات نميشه حداقل تو اين كلوپ نوشت،حالا ديدم هم ميشه نوشت هم توسط
مدير قدرداني ميشه 8) 8) 8) 8) 8) 8)
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4343
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 23 اسفند 1384, 1:14 pm
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6689 بار
سپاس‌های دریافتی: 12079 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 »

خيلي بي مزه و يخ بود
فكر مي كردم از اين چرنديات نميشه حداقل تو اين كلوپ نوشت،حالا ديدم هم ميشه نوشت هم توسط
مدير قدرداني ميشه
_________________

جوش نزن عزيزم قبلا هم از اينجور تايپيکها زياد داشتيم (بر ضد هر دو طرف ) اينها فقط براي شوخي هست همه مي دونن که واقعيت نداره :)
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 1487
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 2 آذر 1385, 7:26 pm
سپاس‌های ارسالی: 16 بار
سپاس‌های دریافتی: 209 بار

پست توسط ALIAGHAKHAN »

Saeed 6262,جان
هدف از قرار دادن اين موضوع و يا چنين موضوعاتي در سايت ، فقط زنگ تفريحي است براي دوستان و كاربران محترمي مثل شما :-o و همه ميدانند كه كسي منظور خاصي نداره و نميتونه داشته باشه :-)
همه ما ميدونيم كه هيچ كس قصد جسارت به كسي رو نداره و اينها همه جهت شوخي با افراد است تا همه بيشتر با هم راحت باشند.
موفق باشيد... :)
هيچ كس لياقت اشكهاي تو را ندارد و كسي كه اين لياقت را داشته باشد هيچ گاه تو را به گريه نمي اندازد...
Commander
Commander
نمایه کاربر
پست: 1189
تاریخ عضویت: دوشنبه 1 خرداد 1385, 2:58 am
سپاس‌های ارسالی: 16928 بار
سپاس‌های دریافتی: 4258 بار

پست توسط Fariborz »

Saeed_6262 عزيز در مورد محتوی پست بالا بدون هرگونه اظهارنظری توصيه ميکنم اجازه دهيد تا خود کاربران در مورد مفيد بودن آن قضاوت کنند .
اما يک نکته مهم در مورد قدردانی مديران از پستها را بايد حتمأ ذکر کنم . بعضأ کاربران عزيز دچار اين سوء تفاهم ميشوند که تشکر مديران و مديران ارشد سايت دليلی بر حمايت يا همسويی مديران با مطالب ارسالی است در صورتيکه سپاس مديران تنها قدردانی از فعاليت کاربران در چارچوب قوانين انجمن است . در انجمن ما سپاسگزاری از کاربرانی که بدون هيچگونه چشم داشتی اقدام به ارسال مطلبی ميکنند بخشی از وظايف مديران تلقی ميگردد. با سپاس :razz:
Major I
Major I
پست: 302
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 13 اسفند 1385, 1:40 pm
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 15 بار
تماس:

پست توسط Saeed_6262 »

نمي دونم با سپاسي كه از Aliaghakhan كرده ام تونستم عذر بخوام يا نه؟
ولي درسته كه اون موضوع مربوط به چند وقت پيشه، ولي مي خوام صراحتا از ايشون معذرت بخوام
معذرت مي خوام
و براي اينكه پستم حذف نشه و يا ايرادي بهش وارد نشه يه مطلب هم راجع به اين قسمت مينويسم

سوسك از موش ميترسه،موش از گربه،گربه از سگ،سگ از مرد،مرد از زن،زن از سوسك
اينم يه چرخه طبيعي :L:L
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 682
تاریخ عضویت: شنبه 23 دی 1385, 12:47 am
محل اقامت: زير آسمون ابري
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 164 بار
تماس:

آقايون و خانمها آيا ميتوانند باهم "فقط دوست" باشند؟

پست توسط Montana2100 »

آقايون و خانمها آيا ميتوانند باهم "فقط دوست" باشند؟

تاکنون در یک چنین ارتباطی قرار گرفته اید؟ آیا تا حالا شده که با جنس مخالف فقط یک دوستی معمولی داشته باشید؟ اگر هم یک چنین تجربه ای را نداشته اید....خوب....بیایید در مورد آن فکر کنیم: "آیا امکان دارد که یک زن و یک مرد بدون برقراری هیچ گونه رابطه رمانتیکی، فقط با هم دوست باشند؟"
هزاران مطالعه و تحقیق مختلف انجام گرفته و پژوهشگران در حال تحلیل این امر هستند که رابطه دوستی میان جنس های مخالف امکان پذیر هست یا خیر. همچنین مصاحبه های بیشماری نیز با خانم ها و آقایون انجام پذیرفته و نظر آنها را در مورد این امر جویا شده اند. به هر حال درطی این گفتگوها، هم شاهد نظریات مثبت بوده ایم هم منفی.
برای بیشتر خانم ها و آقایون ارتباط با جنس مخالف در حیطه دوستی جذابیت دارد، اما غیر ممکن است. اغلب افراد معتقدند که: "به هر حال کار به جاهای باریک کشیده میشود." منظور آنها این است که ارتباط به صورت ناخواسته، رمانتیک می شود. برای یک زن و یک مرد بسیار دشوار است که بتوانند یک دوستی افلاطونی را دنبال کنند. به طور طبیعی، احساسات و عواطف وارد رابطه شده و یکی از طرفین مالکیت طلبی را آغاز نموده و حسادت ورزی شروع می شود. آیا می توانید در حالیکه با او خوشگذرانی می کنید، زمانی را در کنار هم می گذرانید، و با هم فعالیت های مشابهی را انجام می دهید، جلوی شهوتتان را بگیرید ؟ احتمالاً نه؛ به هر حال با توجه به تمام داستان های عاشقانه ای که در فیلم ها، و کتاب ها می بینیم و می خوانیم، کمتر اتفاق می افتد که دوستی زن و مرد تداوم داشته و ساده باقی بماند. تا کنون چند داستان را میتوانید تجسم کنید که در آن دوستی یک زن و مرد به سادگی ادامه داشته و هیچ اتفاق عاشقانه ای در آن به وقوع نپیوسته؟
مشکل دیگری که مطرح می شود این است که اگر زن و مرد متاهل باشند، به طور حتم همسرشان تمایلی ندارند که شریک زندگیشان یک دوست صمیمی از جنس مخالف خود داشته باشد به ویژه اگر مدت زمان زیادی را نیز با هم صرف کنند. نظر همسر شما در این زمینه چیست؟ .... ؟؟؟ .... با هم به خواندن این مقاله ادامه دهید.... احتمالاً نظرش تغییر می کند....
از سوی دیگر، افرادی نیز هستند که از این سؤال تعجب کرده و با صراحت تمام اظهار می دارند: البته که آنها می توانند با هم باشند، چرا که نه؟! این افراد گرایشات رمانتیک روابط دوستانه میان زن و مرد را غیر عادی می دانند و آن را به طور کلی رد می کنند. یکی از همین آقایون می گوید: "صمیمی ترین دوست من یک خانم است و من هرگز به فکر برقراری ارتباط رمانتیک با او نیفتاده ام." خانم هایی هم که طرفدار این نوع روابط هستند، می گویند: "من با آقایون خیلی راحت تر از خانم ها می توانم ارتباط برقرار کنم، ما با هم ورزش می کنیم و اوقات خوشی را سپری می نماییم."
در تحقیقات غیررسمی در مورد افرادی که با جنس مخالف "فقط دوست" هستند، اظهارات مثبتی بدست آمده است. اغلب مردها اظهار می دارند که در روابط دوستانه خود با خانم ها مهربانی زیادی را دریافت می کنند، امری که در روابط مردانه کمتر قابل دسترسی می باشد. برخی از آقایون در این زمینه اظهار می دارند که: "من مجبور نیستم که در مقابل یک خانم قدرت نمایی و زورآزمایی کنم و به راحتی می توانم نقاط ضعفم را با او در میان بگذارم، آنها با وجود اطلاع از کلیه ضعف، باز هم ما را میپذیرند." خانم ها هم در مورد دوستان معمولی مرد خود اینطور نظر می دهند که: "او یک معیار مناسب برای آشنایی با خصوصیات مردانه است، امری که ما از دوستان مونث خود نمی توانیم دریافت کنیم."
خیلی جالب است که خانم ها به اندازه آقایون نسبت به دوستان جنس مخالف خود احساس صمیمیت نمی کنند. حتی خانم هایی که در میان دوستان صمیمی خود آقایون را هم دارند، اما یک سری محدودیت های کاملاً روشن را در مورد ارتباطات خود با آنها تعیین می نمایند. خانم ها معتقدند: "من اوقات خوشی را با دوستان پسرم سپری می کنم، آنها می توانند در مورد برخی از مسائل حامی و کمک رسان باشند، اما جای دوستان دخترمان را نمی گیرند، من هیچ گاه آنطور که با دوستان دخترم در مورد مسائل مختلف صحبت می کنم، نمی توانم با دوستان پسرم صحبت کنم." به نظر می رسد که بازدهی روابط با جنس مخالف برای آقایون بیش از خانم هاست؛ اما این امر در تمام شرایط صحت پیدا نمی کند. خانم ها هم در کنار آقایون احساس تنوع بیشتری می کنند.
حالا با وجود تمام این حرف ها می توانیم به این نتیجه برسیم که پاسخ به سؤال: آیا زن و مرد می توانند فقط با هم دوست باشند، بله است؟
تعداد انگشت شماری از روابط به این سادگی ادامه پیدا می کنند. پاسخ حقیقی سؤال این است که "بستگی دارد"، خوب حالا می خواهید حاشیه را کنار بگذاریم و لپ مطلب را برایتان روشن کنیم: این روابط به چه چیزی بستگی دارند؟ آنها به این امر بستگی دارند که هر یک از طرفین ارتباط تا چه اندازه قصد رشد کردن و رسیدن به کمال را دارند. در این نوع روابط چه خانم ها و چه آقایون، باید مواردی را در نظر بگیرند که شاید در روابط با جنس مخالف کمتر به آن فکر می شود. یک دوست مؤنث برای یک مرد صرفاً باید به عنوان فردی حساب شود که او می تواند احساساتش را راحت تر با او در میان بگذارد، با مهر و محبت بیشتری با او رفتار کند، و وجهه آسیب پذیر او را بپذیرد. یعنی دقیقاً کارهایی که یک مرد در کنار دوستان مذکر خود نمی تواند انجام دهد. یک دوست مذکر هم برای خانم به منزله شخصی است که می تواند به راحتی در کنار او استقلال، و جنبه خشن و منطقی خود را بیشتر تجربه کند، وجوهی که تجربه آنها با جنس مونث کمی دشوار است.
بهتر است به دنبال جواب "بله" یا "نه" برای این سؤال نباشیم. باید در یک چنین رابطه ای قرار بگیریم تا بتوانیم بله یا خیر آنرا تعیین کنیم. خانم ها و آقایون می توانند از دوستی با یکدیگر لذت ببرند، اما نه به همان اندازه ای که با افراد همجنس خود ارتباط برقرار می کنند.
تصویر
.................... دنياي ديگري هم هست كه مي‌توان در آن آواز خواند ...................
Major I
Major I
پست: 302
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 13 اسفند 1385, 1:40 pm
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 15 بار
تماس:

پست توسط Saeed_6262 »

1-يك دختر مثل يك آدامس است ... جويدن طولاني هر آدامسي به جز بي مزه شدنش حاصلي ندارد .
۲- يك دختر مثل يك آدامس است ... هيج وقت آدامس نيم خورده كسي را به دهان نزاريد.
3 -توسط خودم حذف شد :P
4- توسط خودم حذف شد :P
۵- يك دختر مثل يك آدامس است ... هر از چندي به دندانهايتان فرصت استراحت هم بدهيد به هر حالآدامستان را مي توانيد عوض كنيد ولي دندانهايتان را نه .
۶-يك دختر مثل يك آدامس است ... به چشيدن طعم تنها " يك " آدامس اكتفا نكنيد. آدامسها در شكلها و , قيمتها و مزه هاي مختلف ساخته مي شوند .
7-توسط خودم حذف شد :P
۸-يك دختر مثل يك آدامس است ... و ازدواج مثل قورت دادن آن ميماند .هيج احمقي آدامسش را قورت نمی دهد
۹- يك دختر مثل يك آدامس است ... داشتن يك بسته آدامس هميشه بهتر از داشتن فقط يك آدامس است .
۱۰- يك دختر مثل يك آدامس است ... حسرت آدامسي را كه دورش انداخته ايد را نخوريد . آدامس هاي خوشمزه ترهميشه پيدا مي شود
Major I
Major I
پست: 302
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 13 اسفند 1385, 1:40 pm
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 15 بار
تماس:

پست توسط Saeed_6262 »

چند ضرب المثل

انگلیسی :
زن شری است مورد نیاز .

زن فقط یک چیز را پنهان نگاه می دارد و ان چیزی است که نمی داند .


استونی :
از خاندان ثروتمند اسب بخر و از خانواده فقیر زن بگیر.

فرانسوی :
انتخاب زن و هندوانه مشکل است .


آلمانی :

کاری را که شیطان از عهده ان بر نیاید زن انجام می دهد .


وقتی زنی میمیرد یک فتنه از دنیا کم می شود .


آن که را که خدا زن داده صبر همه داده .


گریه زن ، دزدانه خندیدن است .


یونانی :
شرهای سه گانه عبارتند از : آتش ، طوفان ، زن


گرجی ها :
اسلحه زن اشک اوست .


ایتالیایی :
زناشویی را ستایش کن اما زن نگیر .

زن و گاو را از شهر خودت انتخاب کن .
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 68
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 1 شهریور 1386, 5:57 pm
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 8 بار

پست توسط ghasedak66230 »

میشه یکی به من بگه این جا چه خبره؟؟ :???:

چرا همه دعوا دارن؟ :-x
Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 309
تاریخ عضویت: چهارشنبه 28 تیر 1385, 9:37 am
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 70 بار

پست توسط Galadriel »

ghasedak66230 نوشته شده:میشه یکی به من بگه این جا چه خبره؟؟ :???:

چرا همه دعوا دارن؟ :-x


تاپیکو ببین خودت می فهمی :::P :L:L
Colonel I
Colonel I
پست: 643
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 19 تیر 1386, 1:08 pm
سپاس‌های ارسالی: 300 بار
سپاس‌های دریافتی: 1161 بار

پست توسط Frogfoot »

هدف از قرار دادن اين موضوع و يا چنين موضوعاتي در سايت ، فقط زنگ تفريحي است براي دوستان و كاربران محترمي مثل شما May I و همه ميدانند كه كسي منظور خاصي نداره و نميتونه داشته باشه

فکر نکنم کسی فکر کنه که هدف از ایجاد همچین تاپیک هایی توهین به دیگران است، اما...
یکی از معضلات اکثر فوروم های ایرانی (نه اینکه همه فوروم های خارجی عالی باشند!) این است که کاربران دوست دارند جدای از هدف فوروم، تمامی نیازهای خود را در آن رفع کنند. عنوان فوروم مشخص می کند که باید در آن بحث های علمی و تخصصی صورت بگیرد، پس کاربری که وارد فوروم می شود باید انتظار پست های فنی، نقد و انتقاد علمی و موضوعاتی از این قبیل را داشته باشد. سرگرم کردن کاربران جزو وظایف یک فوروم تخصصی نیست. برای همچین مواردی سایت های بسیار زیادی وجود دارند که بطور خاص بر روی سرگرمی کار می کنند.

شخصا معتقدم که همچین تاپیک هایی جز دور کردن سایت از هدف خود، بحث های تخصصی و علمی، هیچ کاربرد دیگری ندارد.

البته این صحبت ها با توجه به درک و استنباط من از هدف این فوروم گفته شد و ممکن است برخی از کاربران با آن موافق نباشند که نظرشان در جای خود محترم است.
Major II
Major II
نمایه کاربر
پست: 68
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 1 شهریور 1386, 5:57 pm
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 8 بار

پست توسط ghasedak66230 »

جناب froqfoot نوشته اند:
"فکر نکنم کسی فکر کنه که هدف از ایجاد همچین تاپیک هایی توهین به دیگران است، اما..."

درسته شما فکر نمی کنین کسی فکر کنه که هدف از ایجاد همچین تاپیک هایی توهین به دیگران است اما شاید یکی از در بیاد تو یهو با این همه جر و بحث
رو به رو بشه!!
در اون صورت فکر نکنم اون یه نفر فکر نکنه که هدف از ایجاد یه همچین تاپیک هایی توهینه :x
تونستم منظورمو خوب برسونم؟ :-(
شما به بزرگی خودتون منظورمو بگیرین :-)
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”