نذر محیط زیستی یک کارخانه در یزد+ تصاویر

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 4
تاریخ عضویت: دوشنبه 10 مهر 1396, 7:26 pm
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار

نذر محیط زیستی یک کارخانه در یزد+ تصاویر

پست توسط Natural_environment1 »

دومين محموله علوفه از كارخانه الكترود گرافيتي اردكان در قالب نذر طبيعت به منطقه شكارممنوع مَرْوَر ( ايستگاه محيط باني بنستان) شهرستان ميبد ارسال شد.
زیست بوم: دومين محموله علوفه از كارخانه الكترود گرافيتي اردكان در قالب نذر طبيعت به منطقه شكارممنوع مَرْوَر ( ايستگاه محيط باني بنستان) شهرستان ميبد ارسال شد.

به گزارش زیست بوم، حسن جمالی مدیر روابط عمومی این کارخانه با بیان این موضوع گفت: ارسال علوفه به منطقه حفاظت شده دره انجير شهرستان اردكان در راستای مسئولیت اجتماعی کارخانه انجام شد و این کار را نه یک وظیفه کاری و اداری بلکه ارائه خدمت به گونه های زیستی سرزمینی می دانیم که به آن تعلق داریم.

وی گفت: احداث نزديك به ٣٠ هكتار فضاي سبز، حمايت از گونه نادر و در معرض انقراض هوبره و انتخاب آن به عنوان نماد زيست محيطي كارخانه، ايجاد آبشخور براي حيوانات منطقه از دیگر اقدامات محیط زیستی است که کارخانه الكترود گرافيتي اردكان انجام داده است.

[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

جمالی افزود: کاشت علوفه در فضای سبز ایجاد شده و اهدای آن به محیط زیست منطقه با همکاری کارکنان کارخانه، انجام مطالعات اوليه جهت ايجاد مركز پرورش آهو ،ميش و كل و بزکوهی از دیگر اقداماتی است که انجام داده ایم و امیدواریم به عنوان یک گام کوچک در راستای حفاظت از محیط زیست موثر بوده باشد.

کارخانه الکترود گرافیتی در ۱۵ کیلومتری شهر اردکان و از طرح های در حال ساخت سازمان توسعه و نوسازی معادن وصنایع معدنی ایران (ایمیدرو) است.

[External Link Removed for Guests]
Junior Poster
Junior Poster
پست: 134
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 19 شهریور 1387, 2:29 pm
سپاس‌های ارسالی: 31 بار
سپاس‌های دریافتی: 465 بار

Re: نذر محیط زیستی یک کارخانه در یزد+ تصاویر

پست توسط sabalan1400 »

وظیفه همه ماست .. متاسفانه خداوند رو تنها تو مسجد می بینیم و در رمضان و محرم....
طبیعت جلوه بی بدیل خلقت خداست که با تخریب اون عملا داریم پنجه بر صورت خدائی خلقت می کشیم... من هنوز نمی تونم آدمای متدین فامیل را قانع کنم که باباجان چاه غیرمجاز عمیق زدی برای کیف و صفای خودت ... شرع خدا میگه حرومه ... متاسفانه برخی متدینین و متشرعین ما درک وجدانی از طبیعت ندارن ...
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”