پیام رسان داخلی ، آری یا نه؟!

در اين بخش مي‌توانيد درباره نرم افزار تلفن همراه به تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4464 بار
سپاس‌های دریافتی: 6407 بار

Re: پیام رسان داخلی ، آری یا نه؟!

پست توسط bamn » پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397, 10:36 am

Erratic نوشته شده:سوم اردیبهشت 1397 طی حفاری جهت بزرگ کردن محدوده حرم شاه عبدالعظیم یک جسد مومیایی پیدا شده که اگر تصویرش رو به یک کودک یک ماهه الی یک ادم بالغ 120 ساله نشون بدید میگه این جنازه صددرصد مومیایی شده هستش
مویایی که با فاصله 30 متری از مقبره پهلوی اول پیدا شده
مومیایی که ابتدای انقلاب با نقش قبر کردنش نتونستن پیداش کنن
رو خبر 20:30 رسانه ای که باید ملی و به دور از هر دروغی باشه و فقط هدفش اطلاع رسانی به مردم باشه اومد خیلی عادی گزارش تهیه کرده که مومیایی پیدا نشده در اون محدوده و اونجا گورستان بوده و اون تصویر مربوط به یک جسد عادی هست و این گزارش رو پخش کردن در خبر برای 75 میلیون ایرانی
اونوقت شما انتظار داری منه نوعی بیام از یک پیام رسان داخلی استفاده کنم؟
میخواستم تنها عمق فاجعه رو براتون بگم
برای اون دسته از کسانی که نمیدونن بگم
من نه تنها از یک پیامرسان داخلی استفاده نمیکنم
بلکه اگر روزی به جز پیام رسان های داخلی هیچ پیام رسانی وجود نداشته باشه باز هم از پیام رسان های داخلی استفاده نمیکنم و
اگر مجبور بشم تا اخر عموم نیام اینترنت از پیام رسان داخلی استفاده نمیکنم
اگر سیستمم نابود بشه باز هم یک پیام رسان داخلی نصب نمیکنم
من از پیام رسانی استفاده میکنم که سازنده ش از افراد دولتی یا حکومتی ایران نباشه
دوستای مدیر سازنده اپش حکومتی یا دولتی نباشن
حتی دوستای دوستای دوستاش هم به همین شکل نباشه
بنده ریگی به کفش ندارم اما دلیل نمیشه کل زندگیم رو سیستمی بدونه که به هیچ عنوان بهش اعتماد و اطمینان ندارم.

برای اون دسته از دوستانی که خیال میکنن تو گوشی بنده هستند و از اپ هایی که نصب دارم اطلاع دارن عرض میکنم
بنده هیچ اپ ایرانی روی گوشیم ندارم و هیچ برنامه ای رو که از مارکت بازار متعلق به ایران باشه دانلود و نصب نمیکنم
دوست عزیزی که گفتی اسنپ.! اون رو هم بنده استفاده نمیکنم تا اونایی که مطلع شدم این اپ متعلق به سپاه هستش

حالا شما بیا اینجا برای بنده قصه تولید داخلی و حمایتو حسن کرده رو تعریف کن
موفق باشی

عزیز ، همین استدلال شما نشان می دهد تا چه حد تحت تاثیر فضای مجازی قرار دارید که قدرت تشخیص واقعیت ها را از دست داده اید!

اولاً بحث پیدا شدن جسد رضا شاه پهلوی یک بحث حاشیه ایی است که خود رسانه های حامی دولت در حال دامن زدن به آن هستند تا حواس مردم را از مسائل مهمتر پرت کنند .

دوماً اینکه این جسد واقعی است یا نه ، شما باید برای پی بردن به حقیقت به منابع واقعی و تخصصی مراجعه نمایید نه شایعات فضای مجازی! بسیاری از کارشناسان و مورخان تعلق داشتن این جنازه به رضا شاه را با ادله منطقی کاملاً رد نموده اند! مرحوم صادق خلخالی هم که سال 59 مقبره را تخریب کرد در خاطراتش تاکید کرده هیچ جنازه ایی در مقبره نبوده و بنابراین این حرف که محمدرضا شاه قبل از پیروزی انقلاب جنازه پدرش را از کشور خارج کرده باید صحیح باشد . تازه بسیاری از سایت ها و کانال های تلگرامی برای اثبات تعلق این جنازه به رضاشاه ، عکس ادعایی را با آخرین عکس گرفته شده از جنازه پهلوی اول درون تابوت مقایسه کرده اند در حالی که این مقایسه از اساس مشکل دارد چون عکس جنازه ادعایی را برگردان کرده اند تا به نظر برسد که مثل آخرین عکس جنازه رضاشاه دست چپش خم شده در حالی که در عکس اصلی جنازه یافت شده دست راست خم شده است!!!

سوماً چه جنازه رضا شاه باشد چه نباشد ، هرکس که منکر جنایات و خیانت های پهلوی ها شود ، خودش را به نفهمی زده است! 40 سال پیش مردم ایران از دست ظلم و جنایات این خاندان دست به انقلاب زدند اما حالا نسل جدید بجای شنیدن حقایق از زبان کسانی که انقلاب کردند دنبال شنیدن آن از زبان کسانی است که از کشور گریختند! یاللعجب!!!

در ضمن کاری هم با صدا و سیمای خودمان نداریم که در پنج سال گذشته برخلاف تصور شما ، بزرگترین منتقدانش خود حزب اللهی ها و اصولگراها بوده اند که معتقدند صدا و سیما چشمش را بر روی بسیاری از حقایق کشور و ضعف های دولت بسته و با آن مماشات می کند! اخبار و برنامه های تولیدشان هم که روز به روز افت کیفیت دارد هیچی! 
آخرین ويرايش توسط 1 on bamn, ويرايش شده در 0.
:razz: :razz: :razz: :razz:

Major
Major
سپاس‌های ارسالی: 110 بار
سپاس‌های دریافتی: 303 بار

پست توسط مهاجر تنها » پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397, 10:58 am

درجواب اقای سیناست

درمسائل دینی هم همینطور! فلا شخص برجسته گفت! تو چرا انجام دادید؟! چرا تحقیق نکردی! چرا هزینه برای چیزی ها کم ارزش مثل شام و ناهار دادن و .. ماه محرم کردی؟! مگر کار واجب تری نبود! تا شام و نهار دادن! به ادم هایی سیر!

بسم الله الرحمن الرحیم
اگر قراره در انجمنی که در مورد پیام رسان داخلی بحث بشه حرف دیگری زده شود !!!!
پس
اقای مدیر انجمن! اگر منظور شما از شخص برجسته یک مرجع تقلیدی هست که تحقیق شده راجع به او بعد مقلدش شدی در احکام شرعی( فقط )از فحوای ایه قران(فلولانفر من کل فرقة)توبه122 فهمیده می شود باز اگر از قران حجت خواستید براتون میارم از روایات هم خواستید حجج ان را می اورم تحقیق:دوشخصی که از جهت اخلاقی ورفتار کردار درستکارند
شما می گویید ان روایتی که اون خوانده خب من هم خواندم و اون ایه ای که او خونده من هم خواندم چرا چیزهایی که او می گوید من نمی فهمم یا چیزهایی که من فهمیدم او نفهمیده پس معلوم من صاحب علمی هستم وبه مرتبه ای رسیدم که میدانم او اشتباه می کند
اقاس مهندس کسی باذهن قوی بخواهد مجتهد شود اقلا باید 40سال زحمت بکشه تا بتونه استباط احکام کنه این حرف من نیست حرف کسی که محاسنشو در قران و روایت سفید کرده فقط برای فهم قران شما علاوه بر ادبیات کامل عرب و علوم بلاغت و فصاحت وبیان بدیع ومنطق و لغة و اصول (که اقلا10سال می کشه تا خوب بخونی)و بعد باخواندن کتب فقهی گذشته اگر بتونی بفهمی خیلی خوبه
اقای حسن زاده املی حرف قشنگی توی الهی نامه داره الهی شکر که فهمیدم نفهمیدم.(وای به حال کسی که ادعا می کنه من فهمیدم روی فهمش به قهقرا بره وخودشو غنی از مطالعه و تحقیق بدونه)
این صحبتهای من فقط در احکام شرعی بود ونه در سیاست ونه اعتقادات ونه حتی احکام اخلاقی
این موارد حرفهای خودشوداره

اما نذری امام حسین علیه السلام و سفره های محرم که شما خیلی از این امور رابیهوده می دونی و فکر می کنی هزینه های این امور باید صرف مثلا فقرا شود موقعی کسی تو گود نباشه خیلی راحت می تونه همه چیز ها را ببره زیر سوال هیچ نترسه ایا صحبت من درسته اشتباهه؟چی بگم؟هر امری و فعلی حکم خودشو داره خداوند حج را واجب کرد روزه هم واجب شد نماز هم واجب شد من حق دارم ازپیش خودم بگم با عقل جور میاد که من بجای روزه نماز بخونم پدر خودمو در نیارم؟چرا حج برم پول بدهم ظالمین عوضش روزه می گیرم ؟خداهم باید قبول کنه.
هر چیزی جایگاه خودشو داره کمک به ضعفای جامعه جای خودش سفره پهن کردن برای جمع شدن مومنین سر یک سفره فقیر و غنی و دکتر و مهندسو روحانیو کاسبو رفتگرو همه وهمه بهترین فرصته اما ما بلد نیستیم استفاده کنیم این سفره های نذری بالای پنجاه درصدشون ضعفای جامعه میان جالبه بیشتر خوشحال می شوند چون با عزت بهشون رسیدگی میشه نه با خاری بقیه اش بمونه

حیف عجله داشتم

درباره پیام رسانها چه داخلی چه خارجی به نظرم راه دادن افراد (ممکن افراد خطرناک باشند و ممکنه سالم)به محیط
خصوصی که شاید ما بهترین دوستانمون راه نمیدهیم یکی از اون محیطهای خصوصی ذهنمونه
اگر از محله ای رد شوید که احتمال دهید 10%جیب شما را می زنند مسیرتان را عوض می کنید فقط در این پیام رسانها نه تنها جیب بلکه ....

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4048 بار
سپاس‌های دریافتی: 2811 بار

پست توسط Erratic » پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397, 2:59 pm

bamn,
تنها جنازه ای که در ایران مومیایی شده جنازه رضا شاه بوده
جنازه ای که یافت شده مومیایی بوده جنازه در 30 متری مقبره رضا شاه بوده
امثال شما همان هایی هستند که در قرن 19 و قبل از ان بهشت رو به صورت کیلویی و متری به مردم میفروختند
با استدلال های شما میتوان با پای پیاد به مریخ رفت و برگشت
bamn,
"اولاً بحث پیدا شدن جسد رضا شاه پهلوی یک بحث حاشیه ایی است که خود رسانه های حامی دولت در حال دامن زدن به آن هستند تا حواس مردم را از مسائل مهمتر پرت کنند . "
شما گویا از مسائلی خبر دارید که ما نداریم
تا انجایی که بنده میدونم جبهه اصلاحات تا همین لحظه جلوی زبانش رو گرفته تا از فاش کردن پول های میلیارد دلاری مردم که که از کشور خارج شده و حق مسلم مردم بوده جلوگیری کنه!
مشکلات دلار رو همه میدونن کدام افراد از کدام جناه ها به وجود اوردن! حالا میخوان مسائل رو به حاشیه ببرن حواس مردم را پرت کنن
عجیببا غریبا
شما برای خودت میبری و میدوزی من کی دفاع کردم از کارهای کرده و یا نکرده رضا شاه که معرکه برداشتید از این موضوع؟ قطعا رضا شاه خدمات بسیار ارزنده ای برای ایران انجام داده که شاید اشتباهاتش لابه لای اونهمه دستاوردی که برای اولین بار به ایران اورد ناچیز باشه
مسئله دروغ پرانی صدا و سیماست که به صورت سیستماتیک از دولت پشت پرده همیشگی دستور میگیره
مسئله عدم اعتماد به سیستم هست که من مثال تنها این یک مورد رو زدم
جنازه مومیایی رضا شاه در حال حاضر یک اثر فرهنگی و تاریخی محسوب میشه
امثال شماها به دنبال حذف بی سر و صدای این جور موارد تاریخی هستند تا 10 سال بعد بگن رضا شاهی بر این مملکت حکومت نکرده و همه ش زیر سر اسرائیل و امریکا و غرب و شرق و قطب شمالو جنوب بوده و همه تحریف هست
همون کاری که به سر تاریه های دیگه این سرزمین اوردند
بحث رو به حاشیه نبرید
با جدل و بحث نه شما من رو میتوی ببری به شبکه های جاسوسی داخلی نه اون 40 میلیونی که دارن از تلگرام استفاده میکنن رو
دیگه مثل گذشته ها نیست در پشت پرده مسائل رو زیر اب فرو ببرن
همین کانال هایی که شما دارید عرض میکنید افشاهای گسترده و فساد های شخصیت های دولتی و حکومتی رو برای همگان اشکار کرده
حتی اگر درصد ناچیزی تشویش اذهان کنن باز حقایق رو بازگو میکنن
لپ کلام امثال شما به دنبال چال کردن این مومیایی هستند در دستشویی های مکان های دینی و حاضر نیستند به یک جنازه بی جان که دستش از این دنیا کوتاهه رحم کنند
داریم میخونیم بازتاب افکار امثال شمارو در شبکه های اجتماعی!

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 9280 بار
سپاس‌های دریافتی: 22075 بار

پست توسط sinaset » پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397, 6:43 pm

باسلام
کاربر محترم "bamn"
کاربر محترم "Erratic"

لطفا به شخصیت و تفکر همدیگر احترام بگذارید... چه نیاز است! در انجمن چنین اختلافات به وجود بی اید..!
هرکس نظرش را بگویید. بدون اینکه شخصی را در دسته بندی مختلف قرار دهد!.
---
کاربر محترم "مهاجر تنها"

اینجانب اسم هیچ شخصیت را نیااوردم،و فقط اشاره کردم،شخصیت برجسته دینی.
ضمن اینکه خود مراجع دینی اعلام کرده اند! "تقلید در اصول دین جایز نیست." و ما فقط در نحویه خواندن نماز و یک سری احکام از این دست می باشد که باید تقلید کنیم!(که چندان مهم نیست! )

در ایات قرانی نیز که خداوند ان را برای همه انسان ها با هر سلیقه فکری فرستاده! ذکر کرده، در روز قیامت بین مستکبرین و مستضعفا دعوایی شکل میگیرد! ضعفا به قدرتمندان (یا بزرگ تر یا ..) می گویند شما ما را به این روز انداختین! انها نیز می گویند! ما گفتیم،شما چرا انجام دادید!؟ (با چنین مفهومی!) خداوند نیز می گوید گناه هر دو شما دو برابر است!

هرکس مسئول فکر و اندیشه خود است!(در مسائل بالا دسته از این دست) و باید با انتخاب راه خود را انتخاب کند! باید تحقیق میکرد! باید فکر میکرد! و باید وقت می گذاشت و اندیشه میکرد! که ایا چنین چیزی درست است؟! فلا مداح گفت پیراهن را ..! تو چرا انجام دادی؟! اصلا چرا در مراسمی که یاد خدا در ان نبود! شرکت کردی؟! مگر مسخره بازی است،که دلت برای یک انسان که تمام زندگیش را برای خدا داد بسوزد! بعد چنین کار وقیحانه انجام بدهی! یا حتا زنجیر بزنی! این دیگر چیست؟!!! خوب یک گوشه بشین دلسوزی خود رو انجام بده و بعد برو! تازه این دلسوزی باید حتما حتما تو رو به خدا وصل کند! وگرنه مشکل دارد! ... عقل این را می گوید! خدا این را می گوید..

در باب هزینه سفره ها !
اینجانب نظر بخصوصی ندادم! گفتم صرف کارها واجب! مثلا اگر یک نخبه در کشور باشد! و قصد داشته باشد! مشکل اسفالت را برای همیشه ریشه کن کند! و مردم کشور همت کند و پول شام و .. را به او بدهند! فردا به نفع همین فقیر نیست؟! ایا این شرافتمندانه تر نیست؟! مگر ما کشور جنگ زده هستیم! که بخواهیم ناهار و شام بدهیم! فقرا ما با شا و شرافت هستن... و نیاز دارن! تفکر اسلامی چنین می گوید..
همین که ما به دوره ای رسیده ام که همه دارن وارد خانه اجاره ی میشون!(که شبه رباست!) و خانه ها اپارتمانی شده است! این فقر نیست؟! اصلا چرا قبول کردن؟! چرا اعتراض نکردن؟! ایا وقت ان نشده! با اندیشه صحیح و عمیق مشکلات رو بهتر حل کنیم! شاید شام دادن برای 100 سال پیش خوب بوده! ولی الان مشکل کسی را حل نمی کند! همه علاقه دارند در یک خانه خوب یا محیط یا جامعه با اسایش و ارامش و با شا و شخصیت زندگی کنند...
و این سهم انهاست! که باید داده شود! این واجب است! نه مستحب!

اما هزینه های بی دلیلی و بی اندیشه چه توسط مردم و چه توسط کسانی دیگر... باعث فقره های بزرگ فرهنگی،فکری،اقتصادی شده است!
فراموش نکنیم! خدا هر نعمت که به ما داده! و متعاقبا می خواهد که ان نعمت را صرف کار درست و صحیح کنیم! اگر مثلا یک ماشین داده! گفته برای کارهای واجب! (نه برای خرید بستنی ،که سر کوچه می باشد!!!)... اگر چنین نکنیم! پس در نتیجه این اسراف است و با اقتصاد کشورمان صدمه خواهد زد.
موفق باشید.
باتشکر.
"قرآن"(کلام خدا) ...راه سعادت و خوشبختی.
با عرض پوزش،دیگر در انجمن حضور ندارم،که به پیام ها پاسخ بدم.

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn » پنج شنبه 6 اردیبهشت 1397, 6:44 pm

Erratic نوشته شده:bamn,
تنها جنازه ای که در ایران مومیایی شده جنازه رضا شاه بوده
جنازه ای که یافت شده مومیایی بوده جنازه در 30 متری مقبره رضا شاه بوده
امثال شما همان هایی هستند که در قرن 19 و قبل از ان بهشت رو به صورت کیلویی و متری به مردم میفروختند
با استدلال های شما میتوان با پای پیاد به مریخ رفت و برگشت
bamn,
"اولاً بحث پیدا شدن جسد رضا شاه پهلوی یک بحث حاشیه ایی است که خود رسانه های حامی دولت در حال دامن زدن به آن هستند تا حواس مردم را از مسائل مهمتر پرت کنند . "
شما گویا از مسائلی خبر دارید که ما نداریم
تا انجایی که بنده میدونم جبهه اصلاحات تا همین لحظه جلوی زبانش رو گرفته تا از فاش کردن پول های میلیارد دلاری مردم که که از کشور خارج شده و حق مسلم مردم بوده جلوگیری کنه!
مشکلات دلار رو همه میدونن کدام افراد از کدام جناه ها به وجود اوردن! حالا میخوان مسائل رو به حاشیه ببرن حواس مردم را پرت کنن
عجیببا غریبا
شما برای خودت میبری و میدوزی من کی دفاع کردم از کارهای کرده و یا نکرده رضا شاه که معرکه برداشتید از این موضوع؟ قطعا رضا شاه خدمات بسیار ارزنده ای برای ایران انجام داده که شاید اشتباهاتش لابه لای اونهمه دستاوردی که برای اولین بار به ایران اورد ناچیز باشه
مسئله دروغ پرانی صدا و سیماست که به صورت سیستماتیک از دولت پشت پرده همیشگی دستور میگیره
مسئله عدم اعتماد به سیستم هست که من مثال تنها این یک مورد رو زدم
جنازه مومیایی رضا شاه در حال حاضر یک اثر فرهنگی و تاریخی محسوب میشه
امثال شماها به دنبال حذف بی سر و صدای این جور موارد تاریخی هستند تا 10 سال بعد بگن رضا شاهی بر این مملکت حکومت نکرده و همه ش زیر سر اسرائیل و امریکا و غرب و شرق و قطب شمالو جنوب بوده و همه تحریف هست
همون کاری که به سر تاریه های دیگه این سرزمین اوردند
بحث رو به حاشیه نبرید
با جدل و بحث نه شما من رو میتوی ببری به شبکه های جاسوسی داخلی نه اون 40 میلیونی که دارن از تلگرام استفاده میکنن رو
دیگه مثل گذشته ها نیست در پشت پرده مسائل رو زیر اب فرو ببرن
همین کانال هایی که شما دارید عرض میکنید افشاهای گسترده و فساد های شخصیت های دولتی و حکومتی رو برای همگان اشکار کرده
حتی اگر درصد ناچیزی تشویش اذهان کنن باز حقایق رو بازگو میکنن
لپ کلام امثال شما به دنبال چال کردن این مومیایی هستند در دستشویی های مکان های دینی و حاضر نیستند به یک جنازه بی جان که دستش از این دنیا کوتاهه رحم کنند
داریم میخونیم بازتاب افکار امثال شمارو در شبکه های اجتماعی!

عزیز ، می بینید چقدر راحت دارید حرف هایی را که در چند کانال مجهول خوانده اید تکرار می کنید و مستندات تاریخی را قبول ندارید؟! بله جنازه رضاشاه مومیایی شد اما نه در ایران و نه به شیوه مصریان باستان ، بلکه طی یک فرایند نوین پزشکی این عمل در مصر انجام گرفت و چند سال بعد که جنازه به ایران انتقال داده شد طبق رسوم اسلامی ، با کفن و بدون لباس دفن گردید .

در مورد اینکه رضاشاه خدماتی در ایران داشته و به اصطلاح مدرن سازی کشور در زمان وی شتاب گرفته ، باید توجه داشت که همه دیکتاتورهای تاریخ همینطور بوده اند! از استالین تا صدام حسین ، از هیتلر تا چائوشسکو ، همه آنها خدماتی برای کشورهای خود انجام دادند اما آیا این خدمات باعث شده تا نام نیکی از آنها در تاریخ بماند؟! همین ظل السطان که این همه مورد لعن و نفرین بزرگ و کوچک مردم اصفهان است ، اگر برای افزایش قدرت و ثروت خودش اصفهان را تبدیل به یک شهر تجاری و صنعتی نمی کرد ، الان اصفهان از کاشان هم احتمالاً کوچکتر بود! اما نامش به نیکی نمانده چون ظلم ها کرد ، چپاول ها کرد ، بسیاری از مردان نام آشنای شهر را به طمع مصادره اموالشان به زندان انداخت و بسیاری از کاخ ها و ابنیه باشکوه اصفهان را به اسم مدرن سازی و فروش املاک دولتی ویران نمود .

در مورد دعانویس هایی هم که به اسم دین خرافه رواج می دادند و سند بهشت می فروختند ، اولاً حوزه عملیه قم برای مبارزه با همین ملانماها تاسیس شد ، دوماً ایده فروش بهشت از کجا آمده؟ بروید چند تا کتاب تتاریخ بخوانید ببینید در زمان چند تا از پاپ های واتیکان تا همین یک قرن قبل برای تامین مخارج کلیسا بهشت می فروختند؟! فضای مجازی اینگونه تاریخ را وارونه می کند!

فضای مجازی از پادشاهان قبل از اسلام بت می سازد و داستان ها از آنها می بافد در حالی که بسیاری از این داستان ها غیر واقعی و یا در حقیقت به افراد دیگر تعلق دارند! کوروش پرستان حتی نمی دانند کوروش خودش بت پرست بوده و دین زرتشت در زمان ساسانیان به دین رسمی و حکومتی ایران تبدیل شده است ، دینی که داشتن سواد بین طبقه عامه و فرودست جامعه را حرام و کفرآمیز می دانست و موبدانش برای مردم موعظه می کردند قلم از ابزار شیطان است!

شمایی که تاریخ را در کانال های تلگرامی جستجو می کنی و باورت شده شاه سلطان حسین آشی با فلان مشخصات برای پیروزی بر افغان ها نذر کرده بود که بعد از فتح اصفهان نصیب افغان ها شد ، نمی دانی که محاصره اصفهان یک سال تمام طول کشید و شاه سلطان حسین چون انبارها خالی شده بود و مردم اصفهان از گرسنگی در حال مرگ بودند ناچار به تسلیم در برابر محمود افغان شد!

شمایی که سیاست را در کانال های تلگرامی جستجو می کنی و باورت شده که کشور را سپاه و دولت در سایه اداره می کنند و رئیس جمهور هیچ کاره است ؛ این چه اداره کردنی است که هرکجا علنی و نمایان کار می کنند موفق هستند و جاهای دیگر که فقط ادعا می شود دستشان است ناموفق؟! اصلاً می دانید این عبارت " دولت در سایه " که رسانه های اصلاح طلب مثل مترسک سر جالیز علم کرده اند از کجا آمده؟ این عبارت را آقای سعید جلیلی به کار برد که بعد از شکست در انتخابات سال 92 گفته بود اینکه در انتخابات شکست خورده ام دلیل نمی شود که در خانه بنشینم و برای مردم کاری انجام ندهم!

شما سرتان با همان تلگرام گرم باشد!  

Major
Major

پست توسط مهاجر تنها » جمعه 7 اردیبهشت 1397, 12:24 am

کاربر محترم "مهاجر تنها"

اینجانب اسم هیچ شخصیت را نیااوردم،و فقط اشاره کردم،شخصیت برجسته دینی.
ضمن اینکه خود مراجع دینی اعلام کرده اند! "تقلید در اصول دین جایز نیست." و ما فقط در نحویه خواندن نماز و یک سری احکام از این دست می باشد که باید تقلید کنیم!(که چندان مهم نیست! )

شمامتاسفانه متن حقیر را خوب مطالعه نکردی یا دقت نکردی چون در نوشته بوضوح روشنه که من تقلید در فروع دین را گفتم نه اصول دین ونه حتی سیاست و نه اعتقادات مشخص و کاملا روشن بیان کردم

اما این(که چندان مهم نیست)
شاید شما مجتهد هستید و شاید خودتون احکام را استنباط می کنید تعبیر غیر مهم را استفاده می کنید موقعی در باره تقلید ایه قران داریم و همچنین سیره پیامبر اسلام وائمه علیهم السلام این بوده که افراد حاذق در دین را برای هدایت مردم ویاد دادن احکام دین می فرستادند قطعا این مسئله برای خدا و رسولش مهم بوده
حالا چرا برای شما مهم نیست پاسخ باشما
خیلی نکات اینجا قابل طرحه که من از اونها می گذرم

در ایات قرانی نیز که خداوند ان را برای همه انسان ها با هر سلیقه فکری فرستاده! ذکر کرده، در روز قیامت بین مستکبرین و مستضعفا دعوایی شکل میگیرد! ضعفا به قدرتمندان (یا بزرگ تر یا ..) می گویند شما ما را به این روز انداختین! انها نیز می گویند! ما گفتیم،شما چرا انجام دادید!؟ (با چنین مفهومی!) خداوند نیز می گوید گناه هر دو شما دو برابر است!

هر موقع ایه از قران را ذکر کردید شماره ایه نام سوره را بیان کنید تا به نتیجه ی خوبی برسیم
اما ایه که دلالت برحرف شما داره به نظرم سوره ابراهیم ایه21باشه اگر جای دیگره بفرمائید تا مراجعه شود

وَبَرَزُوا لِلَّهِ جَمِيعًا فَقَالَ الضُّعَفَاءُ لِلَّذِينَ اسْتَكْبَرُوا إِنَّا كُنَّا لَكُمْ تَبَعًا فَهَلْ أَنْتُمْ مُغْنُونَ عَنَّا مِنْ عَذَابِ اللَّهِ مِنْ شَيْءٍ قَالُوا لَوْ هَدَانَا اللَّهُ لَهَدَيْنَاكُمْ سَوَاءٌ عَلَيْنَا أَجَزِعْنَا أَمْ صَبَرْنَا مَا لَنَا مِنْ مَحِيصٍ [21] همه در پيشگاه خدا حاضر آيند. ناتوانان به آنان كه گردنكشى مى‌كردند گويند: ما پيرو شما بوديم. آيا اكنون مى‌توانيد ما را به كار آييد و اندكى از عذاب خدا را از ما دفع كنيد؟ گويند: اگر خدا ما را هدايت كرده بود، ما نيز شما را هدايت مى‌كرديم. حال ما را راه خلاصى نيست، براى ما يكسان است چه بيتابى كنيم، چه شكيبايى ورزيم.

اقای عزیز
این ایه مشخصا راجع به تبعیت کفار در کفر از یکدیگر می باشد بقرینه ایات قبل و بعدش وشیطان سرامد مستکبرین در ایه بعد از خودش دفاع می کنه وهیچ ربطی به مشار الیه جنابعالی نداره

همینه که حقیر میگویم فهم قران وروایت مقدماتی داره
اولا ضعفا در این چه کسانی هستند و قرائنش چیه
ثانیا مستکبرین چه کسانی هستند
ثالثاتبعیت انها چگونه بوده (تقلید بوده اطاعت بوده تایید کردن بوده سکوت کردن در مقابل اعتقادات انها بوده)
رابعا در چه چیزی تبعیت کردن اون ضعفا
خامسا دوست گرامی هر ترجمه ای حجت نیست باید خیلی دقیق کنکاش کرد تا بدست بیاوریم حقایق را

باز تاکید می کنم از خداوند می خواهم که انشاالله با غرور علمی به قهقرا نرویم وای به حال اون روز که احتمال خطا در خود راه ندهیم
اما حقیر نگفتم چشم بسته تقلید کنید در احکام و فروع دین بلکه راه بازه برای اینکه علت فتاوای اقایونو بپرسید کسی جلوی شما را نگرفته ولی انقدر باید انصاف داشت که خوب تحقیق کنید و متوجه منظور مجتهد شوید

ودر اخر باز گفتم و معنا تحقیق برای شما اوردم که دو نفر درستکار گواه باید باشند طبق قران وحدیث که گفته می شود بینه

هرکس مسئول فکر و اندیشه خود است!(در مسائل بالا دسته از این دست) و باید با انتخاب راه خود را انتخاب کند! باید تحقیق میکرد! باید فکر میکرد! و باید وقت می گذاشت و اندیشه میکرد! که ایا چنین چیزی درست است؟

در مسائل اعتقادی و اخلاقی اجتماعی وفرهنگی قطعا نیاز به کمک داره باید مطالعه کنه باید تحقیق کنه بدون هیچ تعصبی و باید مباحثه و مذاکره کنه تا ارا وعقاید درست رابدست بیاره نه کنج اتاق بشینه بصرف اینکه چیزی با تخیلاتش درست در بیاد بگه عقل سلیم میگه باید اینجور باشه یا بگه من از قران اینچنین فهمیدم پس خدا هم اینجوری میگه پس همه در اشتباهندو من حقیقت رابدست اوردم و صد البته ما مسئول اندیشه ها وافکار مون هستیم

! فلا مداح گفت پیراهن را ..! تو چرا انجام دادی؟! اصلا چرا در مراسمی که یاد خدا در ان نبود! شرکت کردی؟! مگر مسخره بازی است،که دلت برای یک انسان که تمام زندگیش را برای خدا داد بسوزد! بعد چنین کار وقیحانه انجام بدهی! یا حتا زنجیر بزنی! این دیگر چیست؟!!! خوب یک گوشه بشین دلسوزی خود رو انجام بده و بعد برو! تازه این دلسوزی باید حتما حتما تو رو به خدا وصل کند! وگرنه مشکل دارد! ... عقل این را می گوید! خدا این را می گوید.

کاری به حرفهای مداحها ندارم من عزاداری برای اهل بیت فقط کار دارم
شما چندتا مطلب راجع به عزاداری و تاریخچه اش فوایدش ضررهاش و افتهایش خوندی چقدر رفتی با عزادارهای واقعی صحبت کردی چقدر با یک کارشناس مذهبی مباحثه کردی؟واقعا برایم سواله وقصدی ندارم چقدر راجع به فلسفه عزاداری مطالعه کردید که راحت می گوئید مسخره بازی متاسفم واقعا

این حقیر برای خودم از کودکی تابه حالا مانند روز دیده ام برکات عزاداری برای امام حسین علیه السلام که نمی تونم بیان کنم حالا شما خیلی راحت می گویی مسخره بازی چیزی که من با چشم دیدم و قابل توجیه علمی نیست و قطعا به عقیده دکتری که شاهد ماجرا بود معجزه بود اگر در خانه کس است یک حرف بس است

فلسفه ی سوختن برای کسی که همه زندگیش را برای خدا داد مفصله که اشک برای مصیبتهای او چه چیزهایی را زنده می کند یاد او را زنده نگه داشتن چه مفهومی داره خواهران و دختران او چه کردند که باید یاد انها باقی بماند یاران او چرا از خود گذشتگی کردن باید تا روز قیامت زنده بماند مردم عالم متوجه اموری شوند

دراین مقال نمی گنجه

اما هزینه هایی که باید صرف نخبگان صرف جهیزیه فقرا کودکان بی سر پرست یا بیماران روی تخت بیمارستان را بروید از مسرفینی که ماشینهای میلیاردی سوار می شوند کسانی که صاحب دهها خانه هستند فی الواقع خانه هاشون احتکار کردن کسانی که سفرهای خارج کذایی دارن کسانی که عروسیهایی با هزینهای میلیاردی می کنند حج می روند مکه را بار می کنند میارن کسانی که زندگی دارند که خدا می دونه حق چندتا فقیر و بدبخت را خورده اند بانکهایی که خون مردم را درشیشه کردن که سرامد ربا خورها هستند

شاید بگویید به اینها چه مربوطه من هم به شما می گویم به انها چه مربوطه کسی سفره نذری می اندازه به موقع خیره وبه موقع صدقشو می ده بخلاف خیلیها
اما وظیفه کسی که باید به وضع جامعه برسه تا از این بدبختیها نجات پیدا کنه حکومته والبته خود مردم که بیراهه می روند از قران وروایات دست کشیدن ودنباله رو خیالبافی ها ارزوهای موقتی خودشون هستند بخاطر ماشین و خانه و ویلا و سفرها غذاها پوششها کذایی و کلا رفاه خودشون از همه چیز گذشتن حتی به همدیگر رحم نمی کنند یعنی فاتحه اگر هنر زیادی دارید یقه اقایان بگیرید تا به دادمردم برسد اگر عدالت علی علیه السلام در این مملکت بود این مشکلات نبود
والبته اگر برخی روحانیون جایگاه خودشونو می فهمیدن و وارد سیاست نمی شدن

اما بقیه اش بماند

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط sinaset » جمعه 7 اردیبهشت 1397, 9:09 am

باسلام

تشکر از نظر شما،اما این تاپیک موضوع دیگری دارد،بهتر است،بحث را با خارج از محتوا و موضوع نبریم ...
فقط چند نکته عرض میکنم ..

*اول اینکه،مطالب که از اینجانب یا افراد دیگر ذکر میکنید، با نقل قول یا فونت متفاوت و .. مشخص کنید،تا زمان خواندن بهتر مشخص شوند.

نکته بعدی! [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]این مطلب را با جستجو کوتاه برایتان پیدا کردم، ببینید (خلاصه و قسمت ها مفید تر پایین تر قرار می دهم ):
<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
در روز قیامت، مستضعفان از مستکبران شکایت می­کنند و به خداوند عرض می­کنند که این مستکبران باعث گمراهی ما شدند و از خداوند برایشان تقاضای عذاب دو برابر می­نمايند «رَبَّنا هؤُلاءِ اَضَلُّونا فَآتِهِمْ عَذاباً ضِعْفاً مِنَ النّار» (سوره اعراف 38)
و خداوند جواب می­فرماید که: «لِكُلٍّ ضِعْف‏» رای هر دو گروه، دو برابر عذاب است. برای هر دو گروه، دو برابر عذاب است.
مستکبران که هم خودشان، راه خلاف رفتند و هم دیگران را منحرف کردند، به عذابِ دو برابر الهی گرفتار می­شوند، امّا علّت اینکه مستضعفان به عذاب پروردگار گرفتار می­گردند، این است که می­توانستند اِعراض کنند، ولی از مستکبران برائت نجستند و بدون تحقیق، و با سوء اختيارِ خود، رهبری مستکبرانِ طاغی را پذیرفتند و گمراه شدند ولذا آنها هم مستحق دو عذاب هستند. اگر پیروان، گرد پیشوایانِ گمراه را نگیرند، آنها قدرت بر اغوای مردم نخواهند داشت، ولذا پیروان مستکبران هم دو برابر عذاب می­شوند. این مستضعفان در روز قیامت پشیمان شده و حسرت می­خورند که ای کاش خداوند و رسولش را اطاعت می­کردند «يَقُولُونَ يا لَيْتَنا اَطَعْنَا اللهَ وَ اَطَعْنَا الرَّسُولا» (سوره احزاب،66)

در روز قیامت، مستضعفانی که توسط مستکبران گمراه شدند، می­گویند: «لَوْ لا اَنْتُمْ لَكُنّا مُؤْمِنين‏»(سبا،31)
اگر شمـا نبودید، مـا گمراه نمی­شدیم. آنان جواب می­دهند: آیا ما شما را با زور از هدایت بازداشتیم؟ بلکه شما خودتان مجرم بودید «اَ نَحْنُ صَدَدْناكُمْ عَنِ الْهُدى‏ بَعْدَ اِذْ جاءَكُمْ بَلْ كُنْتُمْ مُجْرِمينَ» (سبا،32)
باز مستضعفان به مستکبران می­گویند که مکر شبانه­روزی شما باعث شد که ما گمراه شویم «وَ قالَ الَّذينَ اسْتُضْعِفُوا لِلَّذينَ اسْتَكْبَرُوا بَلْ مَكْرُ اللَّيْلِ وَ النَّهارِ اِذْ تَاْمُرُونَنا اَنْ نَكْفُرَ بِاللَّه‏...» (سبا،33)
خداوند متعال در مبارکة ابراهیم(عَلَيهِ­السَّلام) از لسان شیطان می­فرماید: «فَلا تَلُومُونی‏ وَ لُومُوا اَنْفُسَكُم‏» پس مرا ملامت نکنید و خودتان را ملامت کنید. شما خودتان گمراه شدید، من پیشنهاد دادم و شما پذیرفتید. (ابراهیم،22)

با توجّه به مطالب مذکور معلوم می­شود که هیچ­ کس نمی­تواند بگوید که همسرم مرا گمراه کرد یا پدر و مادرم یا فرزندم و یا دوستم موجب گمراهی من شد. همچنین کسی نمی­تواند به دیگری بگوید که تو فلان گناه را انجام بده، گنـاهت به گردن من! زيرا، گرچه کسی که موجب گمراهی فرد دیگری می­شود، دو برابر عذاب می­گردد «لِيَحْمِلُوا اَوْزارَهُمْ كامِلَةً يَوْمَ الْقِيامَةِ وَ مِنْ اَوْزارِ الَّذينَ يُضِلُّونَهُمْ بِغَيْرِ عِلْم‏»[13]، ولی کسی که در اثر اغوای دیگران دچار انحراف شده، او هم به عذاب الهی گرفتار می­شود، زیرا با وجود اینکه می­دانست راهش باطل است، باز هم او را تبعیّت کرده است،

بطور کلی قران قصد دارد به همه بگویید همیشه و همه جا باید فکر کرد! نباید به دلیل از کسی یا چیزی پیروی کرد!(ماهیت دنیا چنین است،که همه چیز اسباب امتحان و البته انحراف است! حتی به اسم دین..!) و کسانی که قصد دارد دیگران را به فکر و اندیشه وادارن(صحیح) انسان خوبی می باشند! چون خدا خواسته چنین کند! خودش در قران بارها اعلام کرده! اندیشه فکر دانشمند و ..! یعنی خدا فقط با این دسته می باشند که با فکر و اندیشه صحیح خود را ساخته اند و روز به روز یقینشان نسبت به خودش (خدا)بیشتر و بیشتر میشود و همیشه این دست هستن که پیروز هستن.
در باب هزینه و مسائل که گفتید قبلا بحث شده ..
باتشکر.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72593 بار
سپاس‌های دریافتی: 31658 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 7 اردیبهشت 1397, 9:58 am

سلام دوستان عزیز
مطالب رو خوندم و متاسف شدم از این همه عقده گشایی، میشد با احترام به دیگران هم عقاید رو بیان کرد
من هم مثل اکثر دوستان نسبت به حریم خصوصی اکثر پیامرسانهای جهان، نگرانی دارم، چه خارجی و چه داخلی، عقیده دارم پیامی که در پیامرسان یا هر سیستم ارتباطی دیگری درج شد، دیگه مال من نیست، به همین دلیل اگر هم استقاده‌ای از پیامرسانی میکنم با در نظر داشتن این دیدگاه هست، تفاوتی هم در ایرانی و خارجی بودن اون قائل نبستم، دلیل اون روشنه‌، رسوایی‌هایی که گاه و بیگاه در مورد فروش و استفاده در داده کاوی از طرف شرکتهای مطرح جهانی می‌بینیم هست، اخرین اون هم مربوط به مجموعه فیسبوک (فیسبوک، اینستاگرام و واتس‌اپ) و فروش اطلاعات به کمبریج انالیتیکا هست که متاسفانه برخی مشتریان اون هم اینطور که خوندم در سال 96 ایرانی بودند!

اما بحث گذر از انحصار تلگرام که امروز مطرح میشه به هیچ عنوان چنین بحث‌هایی نیست، بحث امنیت ملی و بهتره بگم امنیت اقتصادی ما هست و به همین دلیل هم تقریبا همه‌ی طیف‌های فکری و سیاسی در این مورد اتفاق نظر دارند و اون این دو مورد هست:
1- ارز دیجیتال Gram و شبکه پول مجازی TON که در چارچوب یک ICO توسط تلگرام تحت پلاتفورم BlockChain در حال ایجاد هست یک تهدید نابودگر برای امنیت ملی و پول ملی ما هست. اساس ارزهای دیجیتالی پردازش غیر متمرکز کلیدهای رمز گذاری شده تحت پردازش سنگین هست، به این شکل که هر کسی به عنوان یک واحد ماینر مسئول پردازش بخشی از تراکنش در این شبکه‌ها میشه و به ازای اون ارزش افزوده‌ای رو خلق میکنه که بخشی از اون به ماینر به عنوان پاداش داده میشه. این ارزها، در حال بلعیدن منابع انرژی و ارزهای حقیقی و خلق ارزهای مجازی هستند. به بیان ساده تر عملا با فراگیر شدن ارزهای دیجیتالی غیر حاکمیتی هر کشور، قدرت مالی اون کشورها نابود میشه و یک حاکمیت بدون قدرت مالی، یعنی یک برده، نه یک حاکمیت!. به همین دلیل هم تمام دنیا از روسیه و امریکا و چین و انگلیس گرفته تا دیگر کشورها به مقابله با اون پرداختند. دلیل دوم مقابله هم هزینه‌ی انرژی مورد نیاز برای این شبکه‌ها هست. چند وقت پیش اماری میخوندم که طی 5 سال آینده اگر ارزهای دیجیتال با این سرعت رشد کنند، بیش از نیمی از تولید برق جهان رو به خودش اختصاص خواهد داد و با توجه به تغییر درجه سختی معدن کاوی بر اساس میزان رقابت، هرچه افراد بیشتری به این شبکه‌ها بپیوندند، معدن کاوی این ارزها کندتر و سحت تر خواهد شد و به صورت تساعدی مصرف منابع بیشتر خواهد شد. پس تهدید اصلی که امروز باعث شده ایران یا 50 کشور دیگه به سمت فیلتر تلگرام سوق داده شوند این موضوع هست. نه بحث‌های حریم خصوصی که همین امروز هم سازمانهای امنیتی چندان دست بسته نیستند در این زمینه، در ایران هم اگر قرار بود به این دلیل بسته بشه تلگرام، در همون نا ارامی‌های دیماه سال کذشته این اتفاق میافتاد، نه امروز و در استانه‌ی عملیاتی شدن شبکه TON تلگرام!
2- تهدید بعدی که وجود داره هم بحث امنیت شغلی هست. دوستانی که در اینترنت فعالیت دارند، حتما بارها دیده‌اند شرکتهای مختلف بعد از اینکه به رشد مورد نظر خودشون رسیدند، برای ورود به بازار امریکا تلاش میکنند و یا برای گرفتن تسهیلات و امثال اون دست به دامن سیستم مالی امریکا یا بلوک غرب میشن و به همین دلیل مجبور به تحریم کشورهایی مثل ایران خواهند شد، نمونه‌ی واضح اون رجیسترارهای دامنه و سایتهای کار پروژه‌ای اینترنتی هستند که باعث بیکاری و ایجاد مشکل برای هزاران ایرانی شدند، حالا این موضوع رو در کنار اینکه در حال حاضر بیش از 200 هزار نفر از طریق تلگرام امرار معاش میکنند. فرض کنید این عدد به بالای 5 میلیون نفر برسه، با احتساب اینکه هر ایرانی حداقل دو نفر رو تحت تکفل داشته باشه، حدود 15 میلیون نفر از جمعیت ما حداقل بخشی از زندگی و درامدشون به این شبکه‌ی خارجی وابسته باشه و حال این شرکت برای ایجاد فشار به ایران، ما رو تحریم کنه، یعنی 15 میلیون ایرانی ناراضی، 15 میلیون ایرانی که زندگی و درامدشون مختل شده، چقدر آمار جرم و جنایت بالا خواهد رفت، چقدر بی‌ثباتی ایجاد خواهد شد و ...

پس راه درست اینه که ما در داخل شبکه‌های اجتماعی با چنین قابلیتی داشته باشیم و به مرور مردم در کنار تلگرام و دیگر پیامرسانهای خارجی، نمونه‌ی ایرانی اون هم داشته باشند و در اونها هم فعالیت کنند و کسب و کار خودشون رو در پیامرسانهای ایرانی هم ایجاد کنند و به مرور این کوچ صورت بگیره تا هم اختلالی در کار و درامد مردم ایجاد نشه، هم مصونیت در مقابل تحریم‌ها داشته باشم.

در مورد حریم خصوصی هم که در بالا صحبت کردیم، اما برای من فتوای رهبری هم حجت هست و هم قانون، در پیامرسانها و شبکه‌های خارجی مطمئنا برای ما به عنوان ایرانی هیچ حق قانونی قائل نخواهند شد، چون طبق قوانین اونها ما متخاصم هستیم و صدمه زدن به ما یک حق و قانون هست و حقوق ما بی معنی هست، همونطور که دوستان قدیمی‌تر در جریان چندین بار تحریم و حذف یکباره اطلاعات همین انجمن توسط دیتاسنترهای امریکایی هستند. در اینکه اطلاعات ما برای دیتاماینینگ و تحلیل شناختی ما استفاده میشه تا بهتر بتونند به ما صدمه بزنند هم هیچ فرد دارای دانش در این حوزه تردیدی نداره، چون سود پیامرسانها و شبکه‌های اجتماعی در این هست و تا به امروز هم بیرنس پلن برای این پیامرسانها قابل تعریف نبود، الان هم به همین دلایل مالی که اشاره کردم ایجاد این شبکه‌ها معنی میده و اگر دقت کنید هم پست اغلب پیامرسانها بانکها هستند، چون امنیت مالی ما در خطر هست، وگرنه نسبت سود و هزینه با هم به هیچ عنوان هم تراز نخواهد بود. اما در ایران توان پردازش دیتا ماینینگی و زیرساختهای اون وجود نداره، طبق فتوای رهبری هر نوع دسترسی غیر مچاز و خارج از قانون و حکم قضایی هم ممنوع و حرام شد. پس با در نظر گرفتن مواردی که در بالا اشاره شد و جایگاه فرد فتوا دهنده که هم رهبر کشور هستند و به لحاظ قانونی این فتوای ایشون حکم حکومتی و قانون هست و هم جایگاه دینی ایشون، من به پیامرسانهای بومی اعتماد بیشتری دارم، ضمنا به دوستان توصیه میکنم کمی در مورد قوانین حریم خصوصی ایران و امریکا مطالعه کنید، برای مثال در ایران شنود غیر قانونی و بدون حکم قاضی، یا شنود عام غیر قانونی بوده و مجازات‌های سنگین داره، اما در امریکا دستگاهای امنیتی و انتظامی شنود عام رو مجاز میدونند و صرف اینکه یک مامور به شخصی مشکوک بشه، اجازه‌ی شنود داره، اما در ایران شنود و ورود به حریم خصوصی بدون حکم قاضی، از اعتبار ساقط هست و مدارکی که از این طریق به دست اومده باشه باطل خواهد بود، ضمن اینکه مامور خاطی هم مجازات خواهد شد. پس به شخصه سعی میکنم اطلاعاتی که شخصی هستند و کسی نباید بدونه رو در هیچ سیستم ارتیاطی ارسال نکنم و از بین نمونه بومی و یا خارجی، من بومی رو انتخاب میکنم، چون قابلیت اطمینان بیشتری دارند. امیدوارم بدور از تعصب و بدور از نجواهای حناس رسانه‌های بیگانه، در این مورد به صورت علمی دوستان موضوع رو بررسی و نظر بدهند، چطور ما به شبکه بانکی و بسیاری سرویسهای دیگه اعتماد داریم و مشکلی هم نیست، اما به پیامرسانها که میرسیم، چون شبکه‌های معاند ما ضرر خواهند کرد و نونشون تخته خواهد شد، اینطور سم پاشی میکنند، اینها اگر دلسوز ما بودند، شبکه‌ی مالی جهانی رو به روی ما نمی‌بستند که این همه مشکل مالی داشته باشیم، حالا باور کنیم اینهایی که دسترسی ما رو به هر چیز خوبی می‌بندند و بیشتری صادرات امریکا به ایران، سیگار و کوکاکولا هست، بی دلیل و برای رضای خدا شبکه مالی TON و ارز دیجیتال رو بدون هیچ محدودیتی در اختیار ما میگذارند؟ شک نکنید این هم حداقل به اندازه سیگار و دیگر چیزهایی که با سخاوت به ما میدهند خطرناک و نابودگر هست

ضمنا توجه داشته باشید این قانون حریم خصوصی برای مواردی هست که به صورت قانونی امکان دسترسی به اونها وجود داره، مثل شبکه‌های احتماعی و شبکه‌های ارتباطی داخلی، در مورد متخاصمین، به هر شکلی بشه اطلاعات به دست اورد بلامانع هست و به این ترتیب با در نظر گرفتن همه‌ی جوانب، پیامرسانهای داخلی امنیت حریم خصوصی بیشتری خواهند داشتتصویر

موفق باشید :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major

پست توسط مهاجر تنها » جمعه 7 اردیبهشت 1397, 10:16 am

sinaset نوشته شده:باسلام

تشکر از نظر شما،اما این تاپیک موضوع دیگری دارد،بهتر است،بحث را با خارج از محتوا و موضوع نبریم ...
فقط چند نکته عرض میکنم ..

*اول اینکه،مطالب که از اینجانب یا افراد دیگر ذکر میکنید، با نقل قول یا فونت متفاوت و .. مشخص کنید،تا زمان خواندن بهتر مشخص شوند.

نکته بعدی! [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]این مطلب را با جستجو کوتاه برایتان پیدا کردم، ببینید (خلاصه و قسمت ها مفید تر پایین تر قرار می دهم ):
در روز قیامت، مستضعفان از مستکبران شکایت می­کنند و به خداوند عرض می­کنند که این مستکبران باعث گمراهی ما شدند و از خداوند برایشان تقاضای عذاب دو برابر می­نمايند «رَبَّنا هؤُلاءِ اَضَلُّونا فَآتِهِمْ عَذاباً ضِعْفاً مِنَ النّار» (سوره اعراف 38)
و خداوند جواب می­فرماید که: «لِكُلٍّ ضِعْف‏» رای هر دو گروه، دو برابر عذاب است. برای هر دو گروه، دو برابر عذاب است.
مستکبران که هم خودشان، راه خلاف رفتند و هم دیگران را منحرف کردند، به عذابِ دو برابر الهی گرفتار می­شوند، امّا علّت اینکه مستضعفان به عذاب پروردگار گرفتار می­گردند، این است که می­توانستند اِعراض کنند، ولی از مستکبران برائت نجستند و بدون تحقیق، و با سوء اختيارِ خود، رهبری مستکبرانِ طاغی را پذیرفتند و گمراه شدند ولذا آنها هم مستحق دو عذاب هستند. اگر پیروان، گرد پیشوایانِ گمراه را نگیرند، آنها قدرت بر اغوای مردم نخواهند داشت، ولذا پیروان مستکبران هم دو برابر عذاب می­شوند. این مستضعفان در روز قیامت پشیمان شده و حسرت می­خورند که ای کاش خداوند و رسولش را اطاعت می­کردند «يَقُولُونَ يا لَيْتَنا اَطَعْنَا اللهَ وَ اَطَعْنَا الرَّسُولا» (سوره احزاب،66)

در روز قیامت، مستضعفانی که توسط مستکبران گمراه شدند، می­گویند: «لَوْ لا اَنْتُمْ لَكُنّا مُؤْمِنين‏»(سبا،31)
اگر شمـا نبودید، مـا گمراه نمی­شدیم. آنان جواب می­دهند: آیا ما شما را با زور از هدایت بازداشتیم؟ بلکه شما خودتان مجرم بودید «اَ نَحْنُ صَدَدْناكُمْ عَنِ الْهُدى‏ بَعْدَ اِذْ جاءَكُمْ بَلْ كُنْتُمْ مُجْرِمينَ» (سبا،32)
باز مستضعفان به مستکبران می­گویند که مکر شبانه­روزی شما باعث شد که ما گمراه شویم «وَ قالَ الَّذينَ اسْتُضْعِفُوا لِلَّذينَ اسْتَكْبَرُوا بَلْ مَكْرُ اللَّيْلِ وَ النَّهارِ اِذْ تَاْمُرُونَنا اَنْ نَكْفُرَ بِاللَّه‏...» (سبا،33)
خداوند متعال در مبارکة ابراهیم(عَلَيهِ­السَّلام) از لسان شیطان می­فرماید: «فَلا تَلُومُونی‏ وَ لُومُوا اَنْفُسَكُم‏» پس مرا ملامت نکنید و خودتان را ملامت کنید. شما خودتان گمراه شدید، من پیشنهاد دادم و شما پذیرفتید. (ابراهیم،22)

با توجّه به مطالب مذکور معلوم می­شود که هیچ­ کس نمی­تواند بگوید که همسرم مرا گمراه کرد یا پدر و مادرم یا فرزندم و یا دوستم موجب گمراهی من شد. همچنین کسی نمی­تواند به دیگری بگوید که تو فلان گناه را انجام بده، گنـاهت به گردن من! زيرا، گرچه کسی که موجب گمراهی فرد دیگری می­شود، دو برابر عذاب می­گردد «لِيَحْمِلُوا اَوْزارَهُمْ كامِلَةً يَوْمَ الْقِيامَةِ وَ مِنْ اَوْزارِ الَّذينَ يُضِلُّونَهُمْ بِغَيْرِ عِلْم‏»[13]، ولی کسی که در اثر اغوای دیگران دچار انحراف شده، او هم به عذاب الهی گرفتار می­شود، زیرا با وجود اینکه می­دانست راهش باطل است، باز هم او را تبعیّت کرده است،

بطور کلی قران قصد دارد به همه بگویید همیشه و همه جا باید فکر کرد! نباید به دلیل از کسی یا چیزی پیروی کرد!(ماهیت دنیا چنین است،که همه چیز اسباب امتحان و البته انحراف است! حتی به اسم دین..!) و کسانی که قصد دارد دیگران را به فکر و اندیشه وادارن(صحیح) انسان خوبی می باشند! چون خدا خواسته چنین کند! خودش در قران بارها اعلام کرده! اندیشه فکر دانشمند و ..! یعنی خدا فقط با این دسته می باشند که با فکر و اندیشه صحیح خود را ساخته اند و روز به روز یقینشان نسبت به خودش (خدا)بیشتر و بیشتر میشود و همیشه این دست هستن که پیروز هستن.
در باب هزینه و مسائل که گفتید قبلا بحث شده ..
باتشکر.

علیکم السلام

این ایات هیچ ربطی به تقلید در احکام شرعی نداره چون منجر می شود که خود قران خودش رانقض کند به انحاءگوناگون
بحث تخصصیش بمونه

همون جواب که در ایه 21ابراهیم دادم دقیقا در تمام ایات مطرح می شود چرا که تمام ایاتی که کلی وعام است ومقیداتی از جمله ایه نفر اونها راقید می زنه دوست ندارم بگم اما شما با ترجمه ای که در ذهن دارید قرانو معنا می کنید درنتیجه بمطلوبتان می رسید
اون جزوه را مفصلترش در المیزان کنز دقائق البرهان نمونه تفسیر علی بن ابراهیم قمی و غیره دیده ام

دوست من رشته تحصیلی من علوم قران بوده نه اینکه هر استادی حرف بیخودی بزنه قبول کنم وجمود فکری داشته باشم

این بحث شما خواستید به اینجا بکشه من که اصلا دوست نداشتم بحث کنم قلبا
اما زمانی که می بینم از قران و خدا جا هایی مایه می گذارند ناراحت می شوم

انشاالله در سایه اهلبیت علیهم السلام در بندگی خداوند عالم موفق باشید

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر

پست توسط sinaset » جمعه 7 اردیبهشت 1397, 2:25 pm

سلام و ممنون و تشکر.
بازهم پیشنهاد میکنم به همه کاربران،که در حال گفتگو در این تاپیک هستن در نهایت احترام .. گفتگو را انجام دهند.
به عنوان شخصی که سالهایی سال که در انجمن هستم. و تا انجایی که در جامعه دیدم،اینجور بحث واقعا فقط کودرات را افزایش میدهد. بهتر است هرکس در نهایت احترام نظر خودش را بگویید.
اینکه افرادی از یک پست تشکر کردن ! یا تشکر نکردن! دلیل بر حق بودن یا نبودن نیست! یا حتی اگر پست حق باشد! اما دیگری خود را کوچک بشمارد! ...
مقام انسانی دارایه درجات بزرگ می باشد! و بهتراست هیچ وقت هیچ کس را تحقیر نکنیم و برای همه ارزش قائل باشیم(انها که تجربه دارن،بهتر میدانند،که غرور زدگی،یا استفاده قدرت و .. چه عاقبت بدی هم در دنیا و هم اخرت دارد!) من که بشخصه ترجیح میدم حتا به ان فکر هم نکنم. :-)

اینجانب اگر باعث ناراحتی شخصی شدم،یا کسی را ناراحت کردم،پوزش می طلبم. :razz:
امیدوارم کاربران که در انجمن هستن،بازهم به فعالیت ها خود ادامه دهند.(مخصوصا در قسمت های علمی)
باتشکر. :D

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: تبریز
سپاس‌های ارسالی: 1623 بار
سپاس‌های دریافتی: 807 بار

پست توسط ho3ein2000 » جمعه 7 اردیبهشت 1397, 4:08 pm

بنام خدا
بنده ترجیح میدهم به انتخاب های مهمتری بیاندیشم :D
خدا یاور بنده اش هست~ تا وقتی که بنده یاور برادرش باشه

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط bamn » شنبه 8 اردیبهشت 1397, 11:02 am

سلام مجدد خدمت کلیه دوستان .

اولا اگر کسی از شما احساس کرده که بنده به وی توهینی کردم همین جا پوزش می طلبم . اتفاقاً بنده از اینکه بحث ها در این تایپیک این همه داغ شده خوشحال هم هستم که تونستم با راه انداختن این تایپیک کمی دوستان را تشویق به مشارکت نمایم . وقتی هم کسی تند بگوید ، بنده هم تند اما بدون کلمات زشت جوابش را داده و می دهم .

دوماً دیروز یک نکته به ذهنم رسید ؛

کسانی که اصرار دارند که همچنان از تلگرام بجای پیام رسان های داخلی استفاده نمایند توجه داشته باشند که از این پس هزینه استفاده آنها از تلگرام دو برابر محاسبه خواهد شد!!!

اگر به خاطر داشته باشید سال گذشته قوانین تعرفه بندی هزینه اینترنت توسط وزارت ارتباطات بطور کلی تغییر کرد . یکی از این تغییرات این بود که نرخ هزینه انتقال دیتا از سرورهای خارج کشور دو برابر سرورهای داخلی محاسبه می شود . وزارت ارتباطات روز پنجشنبه اعلام کرد چون تلگرام به تعهدات خود عمل نکرده سرورهای داخلی آن مسدود شده و فقط از طریق سرورهای خارج کشور قابل دسترسی است! برای همین هم می باشد که در این دو-سه روز گذشته سرعت تلگرام کم شده و عکس ها و فیلم ها دیرتر از قبل بارگذاری می شوند! 
پس اگر همچنان به استفاده از تلگرام ادامه دادید و ماه آینده در پیامک قبض موبایلتان افزایش چشمگیری دیدید تعجب نکنید!

ارسال پست

بازگشت به “نرم افزار تلفن همراه”