اصفهان شهر نمونه کشور می شود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۱۰ فروردین ۱۳۸۵, ۱:۳۹ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

اصفهان شهر نمونه کشور می شود

پست توسط Leila »

رئیس شورای اسلامی شهر اصفهان با توجه به اقدامات چشمگیر عمرانی ، فرهنگی و خدماتی انجام شده ، اعلام کرد: به طور قطع اصفهان تا 30 سال آینده شهر نمونه کشور خواهد شد.
به گزارش مهر ، مهندس حاج رسولی ها در مراسم بهره برداری از 11 طرح عمرانی در محدوده شهرداری منطقه 4 اصفهان ، گفت: این کلانشهر از استانداردهای لازم برای زندگی شهری برخوردار است.


وی تنها مشکل موجود در شهر اصفهان را ترافیک و کندی عملیات اجرایی پروژه قطار شهری دانست و تصریح کرد: امید است با تلاش مسئولان شهر اصفهان و سازمان قطار شهری این پروژه تا پایان امسال به بهره برداری برسد.

حاج رسولی ها ، آینده روشنی را از لحاظ شهری و مدیریتی برای اصفهان پیش بینی کرد و افزود: مهم ترین مشکلات کلانشهرها ، عدم تحقق مدیریت واحد شهری است.

وی با انتقاد از دولت به دلیل عدم اختصاص بودجه لازم برای شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر ، گفت: این نهادهای مردمی با عملکرد مثبت خود نقش مهمی را در آبادانی شهر و فعالیت های عمرانی داشته اند و مردم شاهدند که این ساختار باعث تحولات چشمگیری در مسائل شهری شده است.

رئیس شورای شهر اصفهان در پایان از نمایندگان مجلس خواست که مدیریت واحد شهری را در دوره سوم شوراهای اسلامی شهر و روستا محقق سازند.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”