عنايتي‌: بايد به گلزني عادت كنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

عنايتي‌: بايد به گلزني عادت كنم

پست توسط Leila »

مهاجم ايراني تيم فوتبال الامارات كه از روز دوشنبه در تمرينات تيم‌ملي حاضر شده است، اميد دارد تا در ديدار مقابل كره جنوبي نيز همانند ليگ امارات گلزني كند‌.
به گزارش ايسنا رضا عنايتي اظهار كرد‌: از نظر جسماني در شرايط مناسبی هستم و انگيزه بسياري براي ديدار مقابل كره
جنوبي دارم، البته‌تركيب تيم با نظر كادر فني تعيين مي‌شود اما در صورتي كه به ميدان بروم شانس گلزني خواهم داشت‌.
وي ادامه داد‌: تيم ايران مهاجمان بسيار خوبي دارد و هر كدام توانايي‌هاي مخصوص به خود را دارند، اما كادر فني با توجه به برنامه‌‌ها و نيازهايش، بازيكنان را انتخاب مي‌كند‌.
عنايتي در مورد احتمال حضور زوج موفق فصل گذشته استقلال در ديدار مقابل كره جنوبي نيز گفت‌: من و اكبرپور درك مشتركي از يكديگر داريم اما با توجه به بودن بازيكناني چون‌هاشميان شرايط متفاوت خواهد بود،‌ در استقلال بازيكنان يك باشگاه را در اختيار داريم، اما در تيم‌ملي تمامي‌ توان و استعداد‌ها حضور دارند‌، پس‌تركيب نيز به همين صورت تغيير مي‌كند‌.
عنايتي در مورد عملكردش در ديدارهاي اخير تيم‌ملي نيز خاطر نشان كرد‌: بي‌ترديد ملاك موفقيت يك مهاجم تعداد گل‌هايش است اما هر بازي شرايط مخصوص به خود را دارد‌. روزي بازيكنان ميانه ميدان درفضاسازي و ايجاد موقعيت موفق هستند و روزي نيز اين اتفاق رخ نمي‌دهد،‌ من به زمان و فرصت مناسب نياز دارم و اطمينان دارم كه هيچ گاه يك فرصت خوب را از دست نمي‌دهم‌.
وي ادامه داد‌: در ليگ امارات هشت گل به ثمر رساندم، در حال حاضر پس از يك بازيكن فرانسوي دومين گلزن ليگ امارات هستم، بنابر اين مشكلي در گلزني ندارم اما بايد در ديدارهاي ملي نيز همانند بازي‌هاي باشگاهي به گلزني عادت كنم‌.
مهاجم تيم ايراني در مورد بازي برابر كره جنوبي نيز گفت‌: كره تيم خوبي است اما مي‌توانيم اين تيم را شكست دهيم‌.
عنايتي كه چهار سال را به همراه قلعه‌نوعي در استقلال گذرانده در مورد اظهارات سرمربي تيم‌ملي كه از حضور بازيكنان ايراني در امارات نگران است، تصريح كرد‌: ليگ امارات از نظر امكانات و سرمايه‌گذاري برتر از ليگ ايران است، البته هيچ گاه فوتبال امارات در حد فوتبال ايران مطرح نبوده است اما در هر صورت بايد برنامه‌ريزي و امكانات برتر اين كشور را بپذيريم‌.
وي ادامه داد‌: موفقيت يا ناكامي‌ بازيكنان در ليگ امارات، به خود آنها بستگي دارد، مي‌پذيريم كه در سال‌هاي گذشته برخي بازيكنان تيم‌ملي پس از حضور در ليگ امارات افت كرده اند، اما بي‌ترديد بازيكني كه براي فوتبال بازي كردن به امارات بيايد، مشكلي پيدا نمي‌كند‌. عنايتي در مورد احتمال همراهي تيم استقلال در ليگ قهرمانان آسيا گفت‌: هنوز پيشنهاد رسمي ‌باشگاه به الامارات ارسال نشده و در آينده اين موضوع مشخص مي‌شود،‌ البته در اين مورد مشكلي ندارم‌.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”