تعمیرکارسلام، مرکز درخواست تعمیرات و خدمات آنلاین

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: دوشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۸۸, ۹:۵۸ ب.ظ

تعمیرکارسلام، مرکز درخواست تعمیرات و خدمات آنلاین

پست توسط Hesam.time »

به جای اینکه مدام لوازم خانگی و لوازم الکتریکی خود را زمانی که به نظر می رسد خراب هستند، کنار بگذارید؛ با تعمیرگاه های مجاز لوازم الکتریکی و ارائه دهندگان سرویس تعمیرات نظیر مرکز درخواست تعمیرات و خدمات آنلاین "[External Link Removed for Guests]" تماس بگیرید. پس از اعلام شرح خرابی در کوتاه ترین زمان، کارشناس تعمیرات به محل اعزام شده و  از دستگاه مشتری بصورت رایگان جهت ارائه سرویس بازدید می کند.
تصویر

دستگاه الکتریکی برای تعمیر و یا برای بررسی بیشتر از مشتری تحویل و رسید ارائه می شود.  پس از بررسی دستگاه برقی، هزینه و فیمت تعمیرات برای مشتری بصورت تلفنی ارائه می شود.فهرست لوازم خانگی و برقی و دستگاههای دیجیتال جهت تعمیرات در[External Link Removed for Guests] عبارت است از: [External Link Removed for Guests] ، [External Link Removed for Guests] ، گیرنده دیجیتال ، [External Link Removed for Guests]، [External Link Removed for Guests]، سینمای خانگی، گیرنده دیجیتال، رسیور، اسپیکر، [External Link Removed for Guests]، [External Link Removed for Guests]،[External Link Removed for Guests]، ضبط پخش، [External Link Removed for Guests]، [External Link Removed for Guests]، کیس، [External Link Removed for Guests]،[External Link Removed for Guests]، پنکه، چرخ گوشت، جاروشارژی، جاروبرقی، چای ساز،سشوار و غیره

[External Link Removed for Guests] خراب و معیوب می تواند از نظر اقتصادی به صرفه تراز خرید یک دستگاه جدید باشد، اما این  فقط توسط یک تعمیرکار مجاز دستگاه میسر است. تعمیر لوازم الکتریکی باید قبل از خرید جدید به دلایل زیست محیطی نیز مورد توجه قرار گیرد. تعمیرات مربوط به لوازم خانگی گران قیمت باید فقط توسط متخصصین با تجربه انجام شود که کیفیت کار آنها را تامین می کند. متخصصان تعمیرکار در تعمیرکارسلام تعمیرات و تست لوازم خانگی را طبق استانداردهای روز انجام می دهند. و به صاحبان لوازم خانگی ضمانت داده می شود تا از کیفیت و عمر لوازم تعمیر شده خود اطمینان حاصل کنند.
[External Link Removed for Guests]
[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”