چرا بخشي از اسمان امريكا بعد از طوفان مايكل ارغواني شد؟

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1679
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۹, ۹:۱۴ ب.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3404 بار
سپاس‌های دریافتی: 5797 بار

چرا بخشي از اسمان امريكا بعد از طوفان مايكل ارغواني شد؟

پست توسط shafagh »

تصویر


آسمان بخش هايي از امريكا بعد از طوفان مايكل به رنگي ارغوان متمايل شده كه هم عجيب و هم بعد از هول و ترس هاي خود طوفان چيز ترسناكي بنظر ميرسد.

بر طبق نظريه علمي، اين پديده scattering (پراكندگي ) نام دارد. وجود ذرات معلق مختلف در اسمان توسط طوفان باعث پراكندگي و تجزيه نور شده و اين رنگ غيرعادي را در اسمان ظاهر مي سازد. ولي شايد از ديد ماورالطبيعه نوعي انذار و تخويف الهي هم محسوب گردد چرا كه معمولا در محل هاي غفلت و ظلم و گناه نشانه هايي از تهديدات الهي هم ظاهر شود.

در تاريخ هم هست كه قبل از اينكه خداوند متعال فرعون و لشكريانش را غرق و هلاك كند نشانه هايي از قهر او ظاهر شد كه يكي از انها بارش خون از اسمان بود. البته بنده اين پديده را به ان حوادث تاريخي نسبت نمي دهم اما بهرحال همانطور كه ميدانيد حوادثي مثل زلزله، طوفان هاي شديد، صاعقه هاي پي در پي و شديد، ماه و خورشيد گرفتگي اگر خداي نكرده در مناطق اسلامي اتفاق بيفتد طوريكه باعث ترس عمومي شود خواندن نماز آيات ( ظهور نشانه هايي كه از جمله حوادث پايان جهان است) واجب مي شود. مطمئنا اقامه نماز ايات بر مسلماناني كه در ان مناطق زندگي مي كنند و در معرض ان طوفان هولناك و مخرب قرار گرفته اند واجب مي شود.[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”