رييس جمهور جديد برزيل صد در صد مهره امريكا است

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1653
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 شهریور 1389, 9:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 3396 بار
سپاس‌های دریافتی: 5775 بار

رييس جمهور جديد برزيل صد در صد مهره امريكا است

پست توسط shafagh »

اين نكته را به خاطر بسپاريد كه " گرايش ها و اظهارات نشاندهنده  اتصال يك فرد به يك جريان عقيدتي عادلانه يا ظالمانه است".

اگر بخواهيم اين نكته مهم  را بر اساس فرهنگ و مرام ايران زمين بيان كنيم  به اين شعر ميرسيم كه:
 
"از كوزه همان برون تراود كه در اوست".

يعني چيزي كه از بدنه يك كوزه سفالي سر بسته به بيرون تراوش ميكند نشان دهنده نوع مايعي است كه در ان است. اگر در ان كوزه عطر ريخته باشند همان چيز از كوزه به بيرون نشط پيدا مي كند و اگر در ان ماده نجاست بدبويي باشد نيز همان ماده خبيث از ان ظرف ظاهر مي شود.

همين ديروز و امروز مشخص شد كه رييس جمهوري جديد برزيل كه از نخست وزير جاني و مجرم اسراييل استقبال گسترده اي (البته از نوع تبليغاتي) بعمل اورده و حتي ظاهر خود را شبيه يك صهيونيست (نه يهوديان محترم) در اورده و پيوستگي خود را به اين رژيم اشغالگر و انسان كش اعلان نمود و سعي كرد كه اين حكومت جائر و باطل را همانند ديگر حكومت هاي جهان موجه و قانوني جلوه دهد يك مهره صد در صد امريكايي است و سفر نحست وزير دژخيم اسراييل به برزيل و اين همه استقبال و سخراني هاي طرفدارانه رييس جمهور جديد برزيل از اسراييل توسط سياستگذاران كاخ سفيد در اتاق هاي توطئه تبليغاتي اين كاخ برنامه ريزي شده است.

 
تصویر


در مورد اين سفر و ان مراسم ساختگي و تصنعي كه در اصل براي تبليغ عادي سازي روابط ساير كشورها با اسراييل بر پا شده حرف چنداني نيست و فيلم اين نمايشنامه امريكايي- اسراييلي در سايت ها ي خبري موجود است اما مطلبي كه بايد بعنوان يك اطلاعيه گفته شود انست كه اين فرد برزيلي اما در اصل امريكايي با توطئه و برنامه ريزي قبلي امريكا اما ظاهرا بر وجه آراء مردم برزيل به قدرت رسيده است و بي هيچ شك و شبهه اي در خدمت امريكا و اسراييل است.


مسئله دوم ان است كه چنين فرد زبون و وابسته اي كه حتي الفباي حقوق ملل (كه در مورد حقوق مالكيت ملت فلسطين است) را هم نمي تواند هجي كند قادر نخواهد بود كمكي به اسراييل كند. قضيه اسراييل، اشغال مملكت فلسطين و كشتار مردم ان وزنه سنگيني و بزرگي در حقوق بين الملل است كه افراد ذليل و وابسته اي همچون اين فرد دست نشانده در برزيل قادر نخواهد بود به اندازه ذره اي ان را جابجا كند و يا وجهه ي ضايع و پوچ رژيم اسراييل را بهبود ببخشد.

اسراييل بنا به همين وجهه اشغالگري، غصب سرزمين يك ملت و كشتار هفتاد ساله افراد ان هيچ اعتبار و قدري در بين حكومت ها و ملل دنيا ندارد و همه ان را غير قانوني و باطل بشمار مي اورند. عوامل اصلي سازمان ملل هم كاملا به اين امر واقف هستند اما بنا بر حاكميت پنهان و پيداي امريكا بر زير و بالاي اين سازمان قادر به برخورد قاطع با اين مسئله نيستند.

لذا توطئه سفر به برزيل و اجراي اين نمايشنامه هاي مسخره توسط چنين فرد و افراد وابسته به كاخ سفيد راهگشاي بن بستي كه اسراييل در ان گرفتار امده نمي باشد. رژيم خبيث و غاصب اسراييل در برابر مردم فلسطين مردم دنيا و حتي رهبران و ملل اسلامي قرار گرفته است كه سرنگوني ان مي باشند. مبارزه و ايستادگي مردم فلسطين براي احقاق و باز پس گيري سرزمين خود از چنگال صهيونيسم غاصب پايان پذير و سستي پذير نيست و هيچ توطئه و برنامه اي كه سردمداران امريكا طراح هستند خللي در حق و عزم اين مردم براي پاكسازي فلسطين از خبث وجود اشغالگران اسراييلي ايجاد نخواهد كرد. مطمئنا اين فشار هاي خرد كننده چه از جانب مردم فلسطين چه رهبران اسلامي و مسلمانان و چه مردم ازاديخواه و حق نگر دنيا چنان سران مجرم اسراييل را در تنگنا و بيچارگي قرار داده كه هرچه زمان بگذرد بر وخامت موقعيت ناپيدار و متشطط اسراييل خواهد افزود.

همچنين به اين رييس جمهور نوكرماب و بي اراده برزيل گفته مي شود ان دهان كثيف ات را كه با اراده امريكا و اسراييل باز و بسته مي شود ببند. تو كوچكتر از آن هستي كه بخواهي جريان حق طلبانه يك ملت كشور از دست داده و شهيد داده را كه مدت هفتاد سال با صهيونيسم در ستيز بوده از موضع خود عقب براني يا بتواني پايه هاي خرد شده كاخ تل اويوو  را ترميم كني و به ان مشروعيت و  اعتبار ببخشي. تكليف اسراييل در ميدان هاي مبارزه مردم فلسطين و  برادران مسلمان انها در حمايت از انها تعيين خواهد شد. تو با شركت در اين توطئه فقط خشم مردم فلسطين و مسلمانان دنيا را بيشتر ميكني و به اعتبار و ارزش خود لطمه ميزني.
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”