وظیفه ی یک جوان انقلابی امروز چیست؟

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
پست: 3
تاریخ عضویت: یک‌شنبه 26 اسفند 1397, 10:01 am
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

وظیفه ی یک جوان انقلابی امروز چیست؟

پست توسط همگامان_مهدی »

همیشه میگویند انقلابی آن کسی است که امام زمان خود را بشناسد. یعنی اینکه فرد در هر زمان تکلیف خود را بداند، از هر چیز دیگری با اهمیت تر است.

امروز ما در کجا قرار گرفته ایم و باید به کجا برویم؟

آیا انقلاب ما با آن آرمان بی کران در حال نابودی است؟

چقدر به هدف نابودی اسراییل و کذابان عالم، و صدور انقلاب برای زمینه سازی ظهور حضرت نزدیک شده ایم؟ آیا اصلا نزدیک هم شده ایم؟
امروز مردم ما به چه فکر میکنند؟ قیمت گوشت؟ گرانی؟ کم ارزش شدن پول؟
چه شد که آن انقلاب بزرگ امروز به اینجا رسیده که مردم دیگر رمقی برای بصیرت و نگاه انقلابی ندارند؟ پس اگر مردم ما در این روزمرگی ها دست و پا بزنند، چه کسی باید انقلاب جهانی مهدی را زمینه ساز باشد؟ آیا جز از شیعه ترین کشور جهان، مورد لایق دیگری هم وجود دارد؟

ما جوانان انقلابی وفادار به ارزش های این مرز و بوم امروز از خود میپرسیم مقصر کیست؟
آیا آن غرب زده هایی که امروز به نام کاربلدی مملکت گردانی، بر مسندهای گوناگون کشور تکیه زده اند، و دانسته یا ندانسته هر روز بیشتر و بیشتر آرزوهای اربابان کفر را محقق میکنند، باید پرجم دار سرنوشت ملت بزرگی چون ما با آن آرمان قدسی باشند؟
فردایی که وفاداران راستین حضرت ولی عصر چهره در چهره ی او شوند، مایی که امروز سکوت کردیم چگونه در مقابل حضرت سر خود را بلند کنیم؟ آیا ما واقعا لایق خواهیم بود که دوشادوش آن بزرگمردان بایستیم؟

آری ما انتخاب میکنیم، و انتخاب ما هر آن رفتاریست که فردای ظهور در بارگاه حضرت، شرمی را در درون خود پنهان نکرده باشیم.
پس با صدایی رسا و بلند فریاد میزنیم: به تحقیر امت شیعه پایان دهید.

هرچند یقین داریم که گوش های کر و چشم های نابینا را فقط عذاب الهی به هنجار میکند.

چقدر کلمات زیبا کنار هم چیده شدند در کلامی که فقط می‌توانست بازتاب ارادهٔ سپاهیان عزیزمان باشد:
«صبر جمهوری اسلامی به سر آمده و دیگر نظام ما "حمایت های مخفیانه شما را" از جانیان اسلام ستیز و گروهک های تکفیری تحمل نخواهد کرد. ما انتقام خون شهیدانمان را از دولت های عربستان و امارات خواهیم گرفت.»

تصور من این است که این "حمایت های مخفیانه" نه فقط محدود به عربستان و امارات، بلکه دلبستگان آنان در داخل کشور نیز در همان مسیر قدم میگذارند.

الَّذِينَ آمَنُوا يُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ اللَّهِ وَالَّذِينَ كَفَرُوا يُقَاتِلُونَ فِي سَبِيلِ الطَّاغُوتِ فَقَاتِلُوا أَوْلِيَاءَ الشَّيْطَانِ إِنَّ كَيْدَ الشَّيْطَانِ كَانَ ضَعِيفًا 
آنها كه ايمان دارند در راه خدا پيكار مي‏كنند و آنها كه كافرند در راه طاغوت (و افراد طغيانگر) پس شما با ياران شيطان پيكار كنيد (و از آنها نهراسيد) زيرا نقشه شيطان (همانند قدرتش) ضعيف است.
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1653
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 4 شهریور 1389, 9:14 pm
سپاس‌های ارسالی: 3396 بار
سپاس‌های دریافتی: 5775 بار

Re: وظیفه ی یک جوان انقلابی امروز چیست؟

پست توسط shafagh »

بنظر بنده اشنا كردن جوانان با قران  و تسهيل امر ازدواج انها  و همچنين پيوند دادن انها با تاريخ انقلاب و ظاهر كردن شخصيت بزرگ امام خميني و همچنين آيت الله خامنه اي و حماسه مبارزه ايشان با دنباي جور و استكبار و همچنين شخصيت و بصيرت شهداء در پيروي از اين پيروان انبياء و اولياء و جانفشاني انها براي نجات ملت و مملكت و اسلام نجات بخش از جمله اقداماتي است كه بايد صورت بگيرد.

نمي گويم گوشي ها و اينترنت بد است چون نفي ضروريات زندگي امروزي است اما اگر استفاده از انها به حد افراط برسد انهم در حاليكه دنياي استكباري غرب از اين وسايل بعنوان ابزار تخريب ذهني و فكري جوانان ما استفاده مي كند انوقت بايد انها را مانع اگاهي از حقايق و ارشاد و سعادت بحساب اورد. در اينجا بعض تصاوير كه حتي توسط خود افراد متاثر ساكن در غرب كه البته گاهي به طنز تهيه شده خود يكي از بهترين شواهد اين مسئله است.

 
تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر

تصویر


تصویر 
ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”