بلبرینگ | رولبرینگ

در اين بخش مي‌توانيد سايتها و وبلاگهاي مفيد را در چارچوب قوانين سايت معرفي كنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 21
تاریخ عضویت: سه‌شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷, ۱:۲۲ ب.ظ

بلبرینگ | رولبرینگ

پست توسط nik952148 »

 
مرکز تهیه و پخش انواع [External Link Removed for Guests] ، [External Link Removed for Guests] و [External Link Removed for Guests] نیک صدرا صنعت برترین وارد کننده انواع بلبرینگ ، رولبرینگ ، یاتاقان ، [External Link Removed for Guests] می باشد . این مرکز با منظور تامین و تهیه انواع بلبرینگ و [External Link Removed for Guests] با هدف همکاری با صنایع مختلف همکاری صمیمانه خود رو اعلام میدارد.
 
 
بلبرینگ در ریشه کلمه ای است انگلیسی که از دو واژه Ball به معنی توپ و Bearing به معنی یاتاقان تشکیل شده و در کل به معنای یاتاقان توپی می باشد .
[External Link Removed for Guests] ها شامل انواع مختلف بلبرینگ و رولبرینگ می باشند که هر کدام خود دارای انواع دیگری می باشند که در کاربرد های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند.
[External Link Removed for Guests] ها از خانواده یاتاقان ها می باشند و از پر کاربرد ترین ابزار ها در صنایع مختلف از جمله خودرو سازی ، صنایع فولاد ، انواع موتورها و صنایع پرکاربرد می باشند
[External Link Removed for Guests] ها دارای انواع مختلفی می باشند که هرکدام دارای کاربرد خاص می باشد به صورت کلی بلبرینگ ها می توانند انواع بارهای محوری و شعاعی را تحمل کنند.
[External Link Removed for Guests] ها به جای غلطک دارای استوانه هایی می باشند که در مواردی که احتمال خرد شدن گوی ها به دلیل فشار بیش از اندازه در بلبرینگ می باشد از انواع رولبرینگ استفاده می شود.
همچنین می توانید جهت استعلام قیمت و خرید انواع بلبرینگ ، رولبرینگ ، یاتاقان و گریس صنعتی با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.
 
[External Link Removed for Guests] ، [External Link Removed for Guests] ، [External Link Removed for Guests] ، [External Link Removed for Guests] ،  [External Link Removed for Guests]
New Member
پست: 1
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۸, ۸:۵۶ ق.ظ

Re: بلبرینگ | رولبرینگ

پست توسط atashkar-element »

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “معرفي سايتها و وبلاگها”