شکست تيم ملي واليبال مقابل چک

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

شکست تيم ملي واليبال مقابل چک

پست توسط Leila »

تيم ملي واليبال ايران در نخستين ديدار خود در چارچوب ديدارهاي گروه سوم رقابت هاي جهاني واليبال ، در 3 ست پياپي مقابل جمهوري چک شکست خورد.
بهنام محمودي ، فوق ستاره واليبال ايران بهترين بازيکن ما در اين مسابقه بود. او که سابقه بازي در ليگ حرفه اي ايتاليا و حضور در کنار بزرگان اين رشته را داشت ، با آن که از ست دوم به بازي گرفته شد ، تلاش بسياري به کار بست تا حداقل يک ست از حريف بگيريم اما در نهايت شکست 3 بر صفر (25 بر 23 ، 25 بر 19 و 25 بر 22) را پذيرفتيم.
پيمان اکبري ، امير حسيني ، فرهاد ظريف ، محمد ترکاشوند و محمد منصوري هر 3 ست در زمين حضور داشتند. در ست اول مهدي بازارگرد به ميدان رفت.
اين بازي که در حضور 1150 تماشاگر در تالار 8 هزار نفري حلقه سفيد ناگانو برگزار مي شد ، 81 دقيقه طول کشيد. حالا تنها اميد واليبال ما براي پيروزي در جام جهاني واليبال به بازي با ونزوئلا و امريکاست. امريکا در بازي نخست خود 3 بر يک مغلوب ونزوئلا شد. بلغارستان هم در ميان شگفتي همه با نتيجه 3 بر 2 ايتاليا را شکست داد. در مهمترين بازي ديگر گروهها برزيل 3 بر يک کوبا را برد تا تولد دوباره خود را اعلام کند. بازي بعدي ايران ساعت 8:30 امروز مقابل ونزوئلا برگزار مي شود. ساعت 12:30 فردا با ايتاليا روبه رو مي شويم و دوشنبه استراحت خواهيم کرد. بازي چهارم ايران ساعت 8:30 سه شنبه با بلغارستان برگزار مي شود و آخرين بازي ما ساعت 10:30 چهارشنبه با امريکا خواهد بود.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”